Outdoor Films s Janem Šťovíčkem

Napříč Afrikou

Jan Šťovíček žije velmi aktivním životním stylem. Provozuje různé druhy lyžování, snowboarding, rafting, sportovní lezení a horské túry.

Žádné prostředí mu není cizí, za nízké náklady pořádá různé expedice do řady zemí světa a jako průvodce nabízí lidem netradiční místa, kde si můžou spíš ublížit...

Je také autorem řady cestopisů, reportáží, recenzí outdoorového vybavení i nadšeným muzikantem.

Civilní profesí je obětavý záchranář a rád pomáhá lidem v nouzi.

Cyklus: Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.