Adorace

Adorace:
Eucharistická adorace je příležitost k zastavení, ztišení, usebrání, rozjímání, niternému rozhovoru s Bohem.

Televize Noe nabízí svým divákům přímý přenos eucharistické adorace. Mají tak při vedení kněze příležitostí k zastavení, ztišení, usebrání, rozjímání, niternému rozhovoru s Bohem. Při adoraci mohou diváci nejen rozjímat, ale také zaslat své chvály a prosby prostřednictvím SMS nebo e-mailu a podělit se o ně s dalšími diváky. Adorace, čili klanění má v katolické církvi východního i západního ritu velkou a dlouhou tradici.

Adorace

Eucharistická adorace je příležitost k zastavení, ztišení, usebrání, rozjímání, niternému rozhovoru s Bohem. 

Komentáře

Dobrotivý Bože, prosím o požehnanie našej rodiny a rodín našich detí. Nech nás Pán obdaruje dobrým zdravím, pokojom, porozumením, vzájomnou láskou a úctou. Zároveň prosím o získanie vhodnej práce pre tých, ktorí ju hľadáme. S úctou a vďakou H.S.

Dobrotivy Boze,chceme ti vzdat vdaku za kazdy jeden den ktory nam davas,za nasu rodinu i za kriz ktorym si nas navstivil.Prosime ta pomoz nam ho niest pevne a s laskou. Chvalime ta a velebime ta za tvoju dobrotu a tvoje Milosrdenstvo.Vrucne ta prosime prijmi do svojho nebeskeho kralovstva nasho draheho syna a brata Patrika, odpusti mu jeho previnenia a dovol mu uvidiet svetlo tvojej presvätej tvare. S laskou, pokorou a vdacnostou Tvoja nehodna sluzobnica Martina s rodinou