A.L.T.

A.L.T.: Atlas Lotyšských Továren
Atlas Lotyšských Továren
Spektakulární mikro-tragikomedie. V mozaice na sebe návazujicích skečů se prolínají bizardní osudy hlavních protagonistů.

A.L.T. neboli Antialibistické Láskyplné Tajemství vytvořilo a skloubilo dohromady několik příběhů všedního dne. Vlastní originální humor příznačný pro uskupení Divadla Dvaadvacítka je členy přenesen i do světa televize. ALT se nechápe, ale přijímá i na obrazovce a před ní a to poskytuje, věru, širokou škálu nadálých i nenadálých skečů. Divadlo Dvaadvacítka začalo psát první řádky své kroniky v roce 2006, kdy se jeho dnešní členové, vesměs bývalí spolužáci divadelně aktivní z různých ročníků Gymnázia Nad Štolou v Praze na Letné, odhodlali spojit dohromady pro podzimní narozeninové představení. Přeplněné aplaudující hlediště dodalo členům kuráže vystupovat sice nepravidelné, ovšem s o to větší vervou, až do dnešních dnů. Za tu dobu hráli na mnoha prknech od Prahy až po Nedvězí. Vlastní specifická a různorodá tvorba členů je doplňována vhodně ostatním kolektivem, a tak se ustálilo motto a definice ALTu, jakožto sobě samotnému zvláštnímu humoru, které zní: ALTy se nechápou, ALTy se přijímají . Jeho přijetí posouvá nejen ALT do dalších rovin českého humoru.

Komentáře

Dobrý den, děkujeme za zájem ;O)  Jde svým způsobem o pilotní projekt. Zda v tom budeme pokračovat, nemohu soudit. Záleží na mnoha okolnostech a tak bych tuto otázku nechal pro tuto chvílí nezodpovězenou ..  Pavel Strakoš

To je teda ALT! To jsme ještě neviděli, ale dobrý to bylo. Budou nějaké další díly?