Animované biblické příběhy: Lazar žije

Animované biblické příběhy: Lazar žije:
Největší strach má člověk ze smrti. Příběh Lazara nám přináší jistotu, že Ježíš má moc i nad smrtí. Bible pro nejmenší - Nový Zákon.

Největší strach má člověk ze smrti. Příběh Lazara nám přináší jistotu, že Ježíš má moc i nad smrtí. Co bylo pro lidi v té době nemožné, stává se nyní skutečností. Když Ježíš přijde do Betanie, jde nejdříve za Martou a Marií, sestrami Lazara. Utěšuje je a jeho učedníci i okolostojící jsou svědky Ježíšovy lásky a oddaného přátelství. Až potom přistoupí k hrobu a volá mrtvého Lazara, který tam leží už čtyři dny. Slzy smutku se mění v neutuchající radost ze vzkříšení vlastního bratra, ale i ze zaslíbení věčného života.

Animované biblické příběhy

Biblické kreslené příběhy Starého a Nového zákona.Vstupte s námi do světa Bible v sérii Animovaných biblických příběhů.Režisér a producent Richard Rich (Walt Disney® - Pocahontas, Medvídek Pů, Liška a Pes, Taran) bravurně a zároveň nesmírně citlivě propojuje různé biblické epizody do souvislostí a vytváří z nich dějovou linii, která zaujme i dospělé. Celkovou atmosféru každého příběhu dotváří píseň. K jedinečnému zážitku přispívá i dabing s předními herci.