Benefiční koncert pro Nadaci Impuls

Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
Záznam benefičního koncertu z kostela sv. Šimona a Judy v Praze. 

Záznam benefičního koncertu z kostela sv. Šimona a Judy v Praze. Účinkují:Václav Hudeček / housle Kristina Fialová / viola Petr Nouzovský / violoncello Barocco sempre giovaneProgram:W. A. Mozart - Divertimento č.3 F dur1. Allegro, 2. Andante, 3. Presto

J. Massenet - Meditace (Vaclav Hudecek)

A. Vivaldi - Koncert pro 2 violoncella (resp.violu a violoncello) g mol RV 531 1. Allegro, 2. Largo, 3. Allegro(Kristina Fialova, Petr Nouzovsky)

P. I. Čajkovskij - Nocturno pro violoncello a smycce (Petr Nouzovsky)

G. Ph. Telemann - Koncert pro violu, smycce a basso continuo G dur 1. Andante, 2. Allegro, 3. Largo, 4. Presto (Kristina Fialová)

A. Vivaldi - Koncert pro housle, cello a smycce B dur RV 5471. Allegro, 2. Andante, 3. Allegro molto (Vaclav Hudecek, Petr Nouzovsky)

Koncert pro IMPULS vynesl přes 400 000 korun na léčbu dušePřední čeští interpreti Václav Hudeček, Kristina Fialová a Petr Nouzovský za doprovodu Barocco sempre giovane společně vystoupili pro Nadační fond IMPULS, a podpořili tak nemocné s roztroušenou sklerózou. Jejich koncertní vystoupení v pražském Kostele sv. Šimona a Judy přineslo 400 803 Kč. Ty budou věnovány na úhradu každodenní práce psychoterapeutky, která není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.Nadační fond přispívá na psychoterapii v odborném RS centru ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze 2 již osmým rokem. Tato péče totiž není hrazena z veřejného pojištění. Společný koncert iniciovala violistka Kristina Fialová.