Ježíš

Ježíš:
Pravdivý příběh založený na vyprávění očitých svědků.

Nezdálo se, že by měl nějaké mimořádné předpoklady. Pocházel ze zastrčeného městečka v malé zemi okupované nepřátelskými vojsky. Nedostalo se mu univerzitního vzdělání, nikdy nenapsal žádnou knihu, nestýkal se s Bohatými a mocnými tehdejší doby, ani neměl žádnou armádu. A kromě krátké doby po svém narození, kdy pobýval jako uprchlík v Egyptě, nikdy nebyl dál než sto kilometrů od místa, kde se narodil. Ale ještě dnes, dva tisíce let po jeho smrti, se k němu hlásí každý třetí člověk na této planetě.

Film JEŽÍŠ je dvouhodinový film natočený podle Lukášova evangelia a je považován za nejpřesnější filmové zobrazení Kristova života.

Film JEŽÍŠ je pozoruhodný a dramatický film, kladoucí nesmírný důraz na přesnost a věrnost záznamu Bible. Přenese váš zpět do času Ježíšova života a stanete se spoluúčastníky nejůležitějších událostí v dějinách lidstva — budete se procházet po stejných historických ulicích, prožijete úžasné zázraky a dotkne se vás Boží moc.
Připojte se k milionům lidí, kteří již díky filmu poznali Ježíše a jejichž životy se navždy změnily. Film JEŽÍŠ se natáčel výhradně v Izraeli, a proto díky němu můžete cítit, že jste součástí dějin v okamžiku, kdy se vytvářely.
Film JEŽÍŠ je více než pouhý příběh. Prakticky každé slovo, které Kristus říká, je vzato z Bible, z Lukášova evangelia. Tento dvouhodinový epos hluboce ovlivní váš život.