Mezi pražci

Mezi pražci: Duben 2017
57. díl
Duben 2017
Pravidelný hudební magazín o zajímavé muzice na televizi Noe. Pořadem Vás provází Honza Žamboch, frontman kapely Žamboši ze Vsetína.

Poslechněte si v Čechách usazeného britského písničkáře Jamese Harriese, který vystupoval na loňských Folkových prázdninách v Náměšti nad Oslavou. V témže roce a na stejném místě se objevil i jedinečný hráč na malou kytarku timple Germán López ze Španělska. Do třetice vám nabídneme domácí litvínovskou kapelu Stráníci, která na Mohelnickém dostavníku 2016 představila svoje CD "Písničky, které jsme dostali". Přiblížíme si i knihu Michala Juppa Konečného "S kytarou na zádech". Nebudou chybět ani klipy - tentokrát od kapely Jananas a od Wolf Lost In the Poem.

Komentáře

Dobrý den, jednalo se o reprízu, spíše z nutnosti (neboť prakticky celý štáb, který se podílí na výrobě nových dílů, byl v robě premiéry v nemocenksém stavu). Jelikož jsme malá televize, museli jsme proto přistoupit k nasazení reprízy, kterou jsme se snažili avizovat předem a bylo to uvedeno rovněž v titulku v průběhu pořadu. Omlouváme se za komplikace.

Dobrý den,už nějakou dobu pravideně sleduji pořad "Mezi pražci" a teď nevím jestli jsem se zbláznil já nebo............

V 4/2018 by měl být díl č.67 ,proč je vysílán díl č.57 z 4/2017(tedy podle vašeho programu)?To je záměr ,nebo řádil šotek v redakci.

Pak by jste měli provést deratizaci :).

Děkuji Kasl