Missio magazín

Missio magazín: Leden 2018
Leden 2018
Měsíčník Papežských misijních děl ČR.

Hlavním hostem pořadu bude lanškrounský děkan Zbigniew Czendlik, který v Česku působí více než pětadvacet let. Jaké byly jeho začátky, cítí se být misionářem a jak vnímá roli kněžství v 21. století? Zaposlouchejte se do Missio interview. V krátké reportáži navštívíme koncert duchovních písní Tomáše Velzla v Zábřeze a přečteme vám došlé dopisy z misií z různých koutů světa.

Missio magazín

Missio magazín je pravidelný měsíčník Papežských misijních děl ČR informující o aktualitách a aktivitách této misijní organizace. Součástí Missio magazínu je také filmový dokument natočený v některé ze zemí, kde Papežská misijní díla ČR působí a pomáhají.

Komentáře

Děkuji za krásná slova P. Czendlika, který je nadějí pro podobně smýšlející věřící jako jsem já. Plně souhlasím s jeho metodami evangelizace ! Nebo, jak on sám říká, proevangelizace. Jeho otevření se, jsem sledovala se zatajeným dechem, ale zároveň s úsměvem na rtech. A úsměv skutečně církvi chybí. Takže otci Zbigniewovi přejí hodně usměvavých oveček a nejen v neděli vyprodáno !