Na pořadu rodina

Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází
14. díl
Když dítě nepřichází
Manželé Zajíčkovi a Fukárkovi v pořadu Televize Noe a Centra pro rodinu a sociální péči v Ostravě. Moderuje Stanislava Vidumská.

Brali se z lásky a tu chtěli dát nejen sobě, ale i svým dětem. Naplnění této touhy však nepřichází. Jak s touto skutečností žili, zápasili a co jim přinesla do života nám povědí….. 

Pozvání Honzy a Ivy Zajíčkových přijali manželé Fukárkovi.Pořadem Vás provede Stanislava Vidumská.

Po skončení pořadu si můžete se svým partnerem probrat následující otázky:

Máte stejný názor na způsob regulace vlastní plodnosti? Hovoříte spolu o tom?

Znám názor svého partnera na osvojení dětí?

Jsou pro nás děti dar od Boha?

Na pořadu rodina

Pod tímto názvem mohou diváci sledovat pořad Televize Noe a Centra pro rodinu a sociální péči v Ostravě. Je koncipován jako setkání dvou rodin, které mezi sebou hovoří o rodinném životě. Jednou z rodin je rodina Zajíčkova, která si manželské páry k povídání zve a vede rozhovor na dané téma.

Základním rysem pořadu je představovat rodinný život jako primární životní hodnotu. Bez rodinného života se společnost rozpadá a posouvá k chaosu, kde základní pozitivní skutečnosti přestávají mít prioritu a do popředí se dostávají tzv. liberální postoje k manželství, výchově, partnerství a k životu vůbec a tradiční rodina se odsouvá na vedlejší kolej.

Diskuze párů probíhá společně s moderátorem pořadu Janem Špilarem, který je kadeřníkem, jáhnem a auditorem církevního soudu v Brně v jedné osobě.