Noeland

Noeland:
16. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

Ahoj holky a kluci! Je pro vás přichystán další díl pořadu pro děti "Noeland". Dívejte se s námi!

Opět navštívíte Kekulína a jeho kamaráda klauna Roberta. Oba si společně s vámi budou hrát a zažijete s nimi spoustu zábavy.

Tentokrát připraví klaun Roberto svému kamarádovi Kekulínovi překvapení - budou spolu slavit Kekulínův svátek! A že jméno Kekulín není v kalendáři? To přece nevadí, kamarádi, vždyť každý den může být důvodem k oslavě!
A k takové příležitosti se hodí nějaký pěkný dárek, co říkáte? Jenže
popleta Roberto na dárek zrovinka zapomněl! Ještěže Roberto umí kouzlit a Kekulínovi nějaký hezký dárek vyčaruje. Jste zvědaví, co to bude?
Klauna Roberta tentokrát čeká nelehký úkol - musí se vypravit do světa lidí pro vodu. Jenže jak přinést vodu, když jí děti ve světě lidí plýtvají tak, že na ostatní nezbyde ani kapka?
Naštěstí má Roberto dobré kamarády jako Kubík. Kubíkovy kouzelné hodiny vše zachrání. Zajímá vás, jak?
Nakonec se Robertovi podaří děti ve světě lidí předsvědčit, že musíme s vodou šetřit. Kluci a holky, jak víte, voda je velice potřebná a vzácná. Bez vody by nemohly žít ani květiny, ani zvířátka, ani lidé, ani skřítci jako Kekulín, a proto s ní musíme zacházet úsporně.
Ve veselé scénce klauniáda čeká na Roberta i jeho kamarády pořádné
osvěženíčko. Že netušíte, jaké? Však sami uvidíte.
V kouzelnické dílně se naučíte, jak proměnit vodu v led jak mávnutím
kouzelného proutku. Že to chce svůj čas? Kdepak! S Robertem se naučíte,jak takovou proměnu zvládnout, než bys řekl švec. Připravte si hrneček, kostku ledu, skleničku vody a papírové ubrousky. Klaun Roberto vám ukáže, jak na to.

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.