Noeland

Noeland:
17. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

V dalším díle Noelandu opět navštívíte Kekulína a jeho kamaráda klauna Roberta. Oba si společně s vámi budou hrát a zažijete s nimi spoustu zábavy.Tentokrát klaun Roberto půjčí Kekulínovi na přečtení jednu zajímavou a veselou knížku. Jenže Kekulínovi se do čtení zrovinka dvakrát nechce - hrát hru na počítači je přece mnohem větší zábava! To klaun Roberto čte,narozdíl od skřítka Kekulína, moc rád! Představte si, kamarádi, že se do knížky začte tak, že se směje na celé kolo. Však se taky jedná o děsně legrační příběh! A skřítek Kekulín je nejen lenivý, ale také móóc zvědavý. Když uvidí, jak se Roberto u knížky baví, nedočkavě si chce také kousek přečíst. Co myslíte, kluci a holky, vydrží Kekulín u čtení a přečte si celý příběh? Vždyť čtení je tak prima, kamarádi! Při čtení si můžeme představovat, jak asi hrdinové vypadají, jak mluví a jaké příběhy
prožívají a určitě se dozvíme i spoustu nových věci. A to je velká
zábava, viďte, kluci a holky?
Ve světě lidí najde Roberto a jeho kamarádi smutné a opuštěné knihy
pohádek. Kdopak je asi jen tak pohodil na ulici? Jak víte, kamarádi,
knihy nepatří do smetí, ale tam, kde mohou někomu dalšímu udělat radost. Co myslíte, kluci a holky, najde Roberto a děti opuštěným knihám nový domov?
Ve veselé scénce klauniáda uvidíte, jak skřítek Kekulín dokáže zázračně vyléčit všecinky nemoci na světě. Bude k tomu potřebovat kouzelnou knihu zaklínadel, ale také....klauna Roberta! Jste zvědaví, proč?
V kouzelnické dílně se naučíte, jak záhadně zmizet skleničku. Připravte si obyčejnou skleničku a kus alobalu. Klaun Roberto vám ukáže, jak na to.

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.