Noeland

Noeland:
18. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

Navštívíte Kekulína a jeho kamaráda klauna Roberta. Oba si společně s vámi budou hrát a zažijete s nimi spoustu zábavy.
Tentokrát se klaun Roberto rozhodne zasadit v Noelandu kytičky. Je už přece jaro a všechno kolem zelená a kvete! Příroda se začíná probouzet nejen v Noelandu, ale i ve světě lidí. Klaun Roberto se tam jde porozhlédnout a dá Kekulínovi velký úkol - zalévat pečlivě květinky do té doby, než se vrátí. Jak si myslíte, že to, kamarádi, dopadne?
Nezbeda Kekulín na zalévání kytiček úplně zapomene. Co teď? Kekulín má strach, že se Roberto bude zlobit a tak vymyslí lest, jak klauna Roberta oklamat. Zajímá vás, co si Kekulín vymyslel a jestli Roberto Kekulínovu lest odhalí?
Ve světě lidí se Roberto zhostí nelehkého úkolu - zasadit vlastníma rukama strom. Ještě, že má pomocníka Adama, který mu se sázením stromku pomůže. Totiž, holky a kluci, bez stromů by nebyl třeba papír na psaní nebo knihy, ale je třeba vysadit stromky nové, které ty pokácené nahradí. Co myslíte, kamarádi, zvládne to Roberto?
Ve veselé scénce klauniáda si Roberto přivede nafukovacího klauna. Jste zvědaví, jak asi takový nafukovací klaun vypadá a co dělá?
V kouzelnické dílně se naučíte nejen krásné kouzlo s kartami, ale i zamotanou pohádku. Připravte si balíček karet. Klaun Roberto vám ukáže, jak na to.
Tak už honem zapněte televizi a Noeland zábava začít.

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.