Noeland

Noeland:
21. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

Ahoj holky a kluci! Máme pro vás přichystán další díl pořadu pro děti "Noeland". Dívejte se s námi!
Navštívíte Kekulína a jeho kamaráda klauna Roberta. Oba si společně s
vámi budou hrát a zažijete s nimi spoustu zábavy.
Tentokrát se v Noelandu stane neuvěřitelná věc. Klaun Roberto, skřítek
Kekulín a jejich kamarádka Valentýnka najdou ptáčka, který vypadl z
hnízda. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby ten ptáček nebyl
kouzelný! Jestli mu Roberto, Kekulín a Valentýnka pomůžou zpět do
hnízda, splní jim ptáček tři přání.Co myslíte, kluci a holky, může se něco takového stát? Jak by ne! V pohádkové zemi Noeland je možné všechno! Skřítek Kekulín chce hned vyzkoušet, jestli ta tři přání skutečně fungují a tak vysloví první, co ho napadne. A to je, kamarádi, pěkně nerozumná věc! Kekulín se svou chybu snaží napravit, ale napodruhé se mu to také nepovede. Dvě přání jsou rázem pryč. Holky a kluci, chcete vědět co tak nerozumného si Kekulín přál?
Teď už zbývá jen jedno, poslední přání a naši tři kamarádi přemýšlejí, jak by ho nejlépe využili. A protože v Noelandu jsou všichni šťastni a nic jim nechybí, vypraví se klaun Roberto a jeho kamarádka Valentýnka do světa lidí, porozhlédnout se, kde by mohlo třetí přání pomoci. Věcí, které by se daly opravit, zlepšit a zkrášlit je spousta, jenže...nezdá se vám, kamarádi, že opravit dům nebo uklidit na ulici by si mohli zařídit sami lidé, kdyby jen trochu chtěli? Třetí přání přece musí být užitečné a udělat radost všem...kdopak by si pomyslel, že si s třetím přáním Roberto bude tolik lámat hlavu!
Při tom hledání se Roberto a Valentýnka setkají se smutnou holčičkou. Co se jí stalo? Ztratila se mamince. Ještě že jde kolem pan strážník v uniformě. Ten maminku snadno najde! Jste zvědaví, jestli se holčička a maminka znovu setkají?
Ani v tomto pořadu nebude chybět kouzelnická dílna. Připravte si dvě stejné mince a lepidlo. Roberto vás naučí, jak z jedné mince udělat dvě.
Kluci a holky, zajímá vás, jak klaun Roberto a jeho kamarádi využijí třetí přání? Tak se s námi dívejte.
Klaun Roberto a Kekulín se na vás už moc těší. Ahoj :-)

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.