Noeland

Noeland:
26. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

Ahoj kluci a holky! Máme pro vás přichystán nový díl Noelandu.
Tentokrát se klaun Roberto a jeho kamarád, skřítek Kekulín, rozhodnou, že procestují celý svět. I když tedy...jen na globusu, protože svět je, kamarádi, příliš velký! Roberto by si moc přál poznat kamarády z různých koutů světa a vidět, jací jsou a jak vypadají.
A co se, holky a kluci, nestane! Globus se sám od sebe rozsvítí! Není totiž ledajaký, je kouzelný!
Pomocí něj si Roberto a skřítek Kekulín vyčarují kamarády z různých zemí. Třeba Eskymáka ze Severního pólu!
To je tedy věc, mít v Noelandu opravdového Eskymáka! Vysvětlí nám, jak na Severním pólu loví ryby.
Klaun Roberto i skřítek Kekulín se přesvědčí, že děti z různých koutů světa vypadají každé jinak, ale všechny jsou stejné - baví je hry, pohádky i kouzla.
No a když si klaun Roberto a skřítek Kekulín nové kamarády prohlédnou, je čas vrátit je zpátky. Ale jejda! Klaun Roberto je takový popleta, že pošle Eskymáka do Afriky, kde je poušť místo sněhu. Co myslíte, kamarádi, jak to Roberto napraví?
K tomu všemu se stane hrozná věc. Kouzelný globus se z toho všeho cestování porouchá a děti, které si klaun Roberto a skřítek Kekulín vyčarovali, musí zůstat navždy v Noelandu. Podaří se Robertovi a Kekulínovi vrátit děti zpět tam, kam patří?
Ani v dnešním dílu nebude chybět kouzelnická dílna. Stačí, když si připravíte balíček karet. Klaun Roberto vám ukáže, jak uhádnout kamarádovu kartu.
Klaun Roberto a skřítek Kekulín se už na vás moc těší!

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.