Noeland

Noeland:
29. díl
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství.

Tentokrát do Noelandu zavítá Kekulínův bratranec Bambulín. Totiž, kamarádi, bratranci Kekulín a Bambulín se od té chvíle, co se po dlouhé době znovu setkali, už nehodlají rozloučit. Bambulín slíbil Kekulínovi, že ho bude v Noelandu často navštěvovat. A Roberto má z jeho návštěvy takovou radost, že všem rozdá sladké bonbony. Ty má Bambulín moc rád! Ale copak se to děje? Bambulín tentokrát žádný bonbon nechce! Od samého rána ho strašlivě bolí zub. A víte proč? Protože kartáček a zubní pasta nejsou zrovna Bambulínovi kamarádi.
Klaun Roberto a skřítek Kekulín se snaží Bambulína přesvědčit, aby si zašel k zubaři, kde mu určitě bolavý zoubek vyléčí.
Ale kdepak, děti! Bambulín o zubaři nechce ani slyšet.Co myslíte, kamarádi, podaří se Robertovi a Kekulínovi bratrance přesvědčit?
V Noelandu nás tentokrát navštíví také klaun Naschválníček a copak si myslíte, že má za lubem? Určitě chce zase dělat klaunovi Robertovi nějaké naschvály. Ale jak už to bývá, nakonec napálí klaun Roberto Naschválníčka. Chcete vědět, jak?
A chcete vědět, jestli se Bambulín začne o svůj jediný zoubek jaksepatří starat?
Dívejte se s námi a všechno se dozvíte.

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.