Noeland

Noeland:
40. díl
Noeland je studiové městečko, které obývají dva nerozluční přátelé Klaun Roberto a skřítek Kekulín a kde děti si hraji, dovádějí a poznávají nová dobrodružství.

Tentokrát dostane klaun Roberto opravdu bláznivý nápad. Rozhodne se vynalézt stroj času.
Stroj času, kterým by mohl cestovat do dávných dob nebo se naopak podívat, jak to ve světě lidí bude vypadat za pár let! To by bylo něco, co říkáte, kamarádi?
Klaun Roberto už stroj postavil, ale když do něj vleze, vůbec nic se neděje. Že by mu ještě něco chybělo? Nebo naopak přebývalo? Zatímco stroj seřizuje a promazává, skřítek Kekulín má o zábavu postaráno. Dívat se, jak Roberto zápasí se strojem času, je velká legrace. Ani za mák totiž nevěří, že by mohl stroj času fungovat.
Roberto se rozhodne svůj vynález konečně vyzkoušet a světe div se! Stroj času opravdu funguje! Skřítek Kekulín si cestu časem nemůže nechat ujít, a tak se vydají do minulosti oba dva.
Jste zvědaví do jakých dávných dob se asi vypraví?
Klaun Roberto a skřítek Kekulín zažijí se strojem času spoustu dobrodružství, ale stejně jsou nakonec moc rádi, že se vrátí zpátky do Noelandu. Doma, mezi kamarády, je zkrátka nejlépe.
Přes všechno cestování časem jsme nezapomněli na kouzelnickou dílnu. Naučíte se pěkné kouzlo s kartami. Stačí si připravit balíček karet a klaun Roberto vás všechno naučí.

Noeland

Zábavný pořad pro děti, který se odehrává v pohádkové zemi NOELAND, kde žije Kekulín a jeho kamarád klaun Roberto.