O Mlsálkovi

O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek
4. díl
Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek
Pohádka pro nejmenší na motivy knihy pohádek Stanislava Češky.

Jezevec Kunďaba je zubařen a jezevec Puclík je praktickým lékařem. Jsou tady pro zvířátka, která bydlí pod starým dubem. Protože všechyn zvířátka byla zdravá a oni měli málo pacientů, nezbylo jim nic jiného než to, aby svůj čas využili tím, že společně hráli člověče nezlob se, šachy, četli noviny, knížky, dívali se na televizi a rádi společně vyjížděli na motorce.

Zajíček Mlsálek šel se svým tatínekem Brbálkem ze školy a Mlsálek se nečekaně rozběhl na jednu stranu silnice k uzrálé malině a zachvíli na druhou stranu silnice k voňavému hříbku. Tatínek mu hodně vyhuboval, že tohle se nedělá, že se musí vždy přes cestu podívat a pevně ho chytil za pacičku. Tatínkovi Brblálkovi však nečekaně při cestě vypadlo z nákupní taška máslo, ohnul se pro něho a v té stejné chvíli se Mlsálek rozběhl přes cestu za svým kamarádem zajíčkem Šedoočkem. Nečekaně se však ze zatáčky vyřítila motorka jezevce Kunďaby a Puclíka. A jak to všechno dopadlo? To se nechte překvapit...

Klaunský pohádkový kufřík

Klaunský pohádkový kufřík je plný poučných pohádek, které namalovaly děti ze základních škol. Pohádky, děti malují na motivy autorů pohádek pro Radio Proglas.