Outdoor Films

Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy
43. díl
s Horskou službou Beskydy
O nebezpečí hor, o úrazech, ale i o historii se zástupci Horské služby Beskydy.

Aktuální díl vás pozve do hor. Zjistíte, kdy jsou bezpečné a kdy v nich hrozí nebezpečí. Jak se v nich zachovat v případě úrazu a jak mu předcházet. A co nakonec může zachránit život. Hosty aktuálního dílu pořadu o outdoorových aktivitách budou členové beskydské horské služby, konkrétně její zakladatel Jaroslav Uhlář a náčelník Radim Pavlica.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.