Outdoor Films s Jaroslavem Jindrou

Outdoor Films s Jaroslavem Jindrou: Vězněm ve vlastní minizemi
8. díl
Vězněm ve vlastní minizemi
Jaroslav Jindra - cestovatel, fotoreportér, foto dokumentarista a dvorní fotograf nejpopulárnějšího automobilového závodu světa – Dakar.

Hostem zářijového dílu našeho pořadu je frenštátský rodák, cestovatel, fotoreportér, fotodokumentarista a dvorní fotograf nejpopulárnějšího automobilového závodu světa – Dakar – pan Jaroslav Jindra.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.