Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem

Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky
60. díl
Divočinou Aljašky
Pořad pro všechny milovníky outdoorových aktivit, tentokrát až za polární kruh.

Tam, kde je ticho nejhlasitější, daleko za polární kruh a především daleko od signálu, od teplé sprchy a měkkých postelí… vydali se splouvat řeku Alatnu na Aljašce. V mapě měli poznačeno – v dané oblasti nejsou žádné cesty ani stezky. Vybaveni byli loděmi, jídlem a pepřovým sprejem proti medvědům. Plán byl plout 300 kilometrů na jih s cílem "polární kruh". Jak taková dobrodružná expedice vypadala a zároveň jak vypadá natočený film Divočinou Aljašky, o tom si budeme povídat s našimi hosty a současně aktéry této expedice, Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.