Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem

Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang
70. díl
Mustang
Dobrodružné putování po jednom krásném království v dalekém a někdy i zrádném Himálaji.

Dnešní hosté nejsou v pořadu poprvé. Milují hory i cestování, jsou aktivními sportovci a zkušenými turisty.Přesto jejich výstup na šestitisícovku Culu mohl skončit nešťastnou událostí pro Martina, který utrpěl těžké omrzliny na rukou i nohou. Ale díky odborné péči lékařů to zvládl, a tak má naše povídání šťastný konec.V pořadu nebudou chybět pozoruhodné fotografie a zajímavé filmové ukázky.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.