Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem

Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra
46. díl
Slepá důvěra
2 slovenští horolezci jeden nevidomý a druhý filmař s velkým F.

Slepá důvěra… zamysleli jste se někdy nad tímto slovním spojením? Používáme jej běžně, ale když domyslíme pravý význam slova „slepá“ coby nevidící, nevidomá, až z toho zamrazí… Našimi hosty jsou mladý horolezec Juraj Práger, který, ač nevidomý, zdolal nejvyšší vrchol Evropy, Mont Blanc.

A filmař s velkým F Rastislav Hatiar.

V loňském 12. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů získal cenu Grand Prix, což je nejvyšší festivalová cena, a zároveň získal také cenu naší televize NOE. Tato cena byla udělena za unikátní snímek Slepá dovera…

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.