Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou

Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu
66. díl
Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu
Svanetia, Tian Sian nebo ledovec Inylchek, to je jen pár míst, která navštívíme s profesionální průvodkyní a cestovatelkou.

Jiří Kráčalík, ředitel Mezinárodního festivalu outdoorových filmů, si do nového studia pozval Slovenku žijící v Brně, profesionální průvodkyni a produkční manažerku jedné cestovní kanceláře, Zuzanu Smetanovou.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.