Pod lampou

Pod lampou: Co zde financuje Soros?
Co zde financuje Soros?
Diskuzní pořad moderátora Štefana Hríba.

Jsou protesty Za slušné Slovensko drahé? Odkud přicházejí zdroje třetího sektoru? Proč a od koho slyšíme o majdanizaci? Co se v nás změnilo od éry mečiarismu? 

Pod lampou

Živě vysílaná talkshow pod taktovkou novináře a moderátora Štefana Hríba. Ten společně se svými inteligentními hosty dokáže do hloubky diskutovat o zajímavých otázkách. Každá část této téměř dvouhodinové večerní publicistické relace je jinak tématicky zaměřena. Ale ať už se týká věcí všedních politických náboženských či kulturních, vždy téma diváka zaujme. Pořad Pod lampou, který moderuje Štefan Hríb, chce aktuálně reagovat na dění ve společnosti a to nejen na Slovensku, ale i v Čechách.

Komentáře

Sorosova nadacia posobi na slovensku uz nejaky cas a staci sa pozriet na ich web osf.sk, kde uvadzaju oblasti, v ktorych sa angazuju: http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/OSF-20-rokov-cinnosti.pdf 

Takze co asi financuje George Soros? TV Noe nam to dnes vykreslila cisto v ruzovych farbach. Je to napr. aj: rodova rovnost, LGBT, oblast reprodukcnych prav zien: http://moznostvolby.sk  a to uz mozno aj staci na pocudovanie ako si nam OSF dnes pan Hrib dovolil jednostranne propagovat cez tuto krestansku televiziu.