Živě s Noe

Živě s Noe: Výročí slaví Antonio Gaudí. Hosty na telefonu jsou P. Pavel Kuchař, Mgr. Tomáš Peterek a Mgr. Antonín Randa.
Výročí slaví Antonio Gaudí. Hosty na telefonu jsou P. Pavel Kuchař, Mgr. Tomáš Peterek a Mgr. Antonín Randa.
Sestřih živého vysílání dnešního dne.

Výročí slaví Antonio Gaudí, španělský architekt. Hosty na telefonu jsou P. Pavel Kuchař, hovoří o fotbalu kněžského týmu, Mgr. Tomáš Peterek, učitel, který nás provází učitelským zákulisím i zkušenostmi z výuky a Mgr. Antonín Randa, který stojí za soutěží ,,Kněz mého srdce."

Živě s Noe

Živé vysílání televize Noe s moderátorem a hosty. Prozradí aktuální informace daného dne, předpověď počasí, také upozorní na to, o čem se píše v křesťanských periodikách a samozřejmě nezatají dobré zprávy ze světa ani z domova. Moderátory tvoří tým talentovaných a přátelských lidí – Stanislava Vidumská, otec Daniel Vícha, otec Marián Pospěcha, Josef Batěk, Marek Pospíšil, otec Libor Všetula, SDB. Na vysílání se také podílí řada redaktorů a dramaturgů, kameramani, střihači, zvukaři, technici a desítky spolupracovníků, kteří dodávají malé i velké dobré zprávy ze všech oblastí zájmů – od církevních, přes společenské, kulturní, sportovní až po ty politické a evropské… Na průběhu každého vysílání se můžete podílet také vy, naši diváci. S vámi budou moderátoři ve spojení prostřednictvím telefonů, emailů a sociálních sítí. Společně diskutujte, ptejte se nebo také posílejte vzkazy i písně na přání.