Živě s Noe

Živě s Noe: Téma: Gustav Klimt, zimní olympijské hry, Tvář vody. S Mgr. Milenou Mikulkovou hovoříme o národním týdnu manželství.
Téma: Gustav Klimt, zimní olympijské hry, Tvář vody. S Mgr. Milenou Mikulkovou hovoříme o národním týdnu manželství.
Sestřih živého vysílání, 6. února 2018.

Téma: Gustav Klimt, obraz Adele Bloch-Bauerové. Hosty na telefonu jsou o. Oldřich Chocholáč, kaplan české olympijské výpravy, s ním si připomínáme brzký začátek zimních olympijských her a Lukáš Jirsa, téma: udělování Oskarů, hovoříme o snímku Tvář vody. Ve studiu vítáme paní Mgr. Milenu Mikulkovou, tajemnici národního týdne manželství.

Živě s Noe

Živé vysílání televize Noe s moderátorem a hosty. Prozradí aktuální informace daného dne, předpověď počasí, také upozorní na to, o čem se píše v křesťanských periodikách a samozřejmě nezatají dobré zprávy ze světa ani z domova. Moderátory tvoří tým talentovaných a přátelských lidí – Stanislava Vidumská, otec Daniel Vícha, otec Marián Pospěcha, Josef Batěk, Marek Pospíšil, otec Libor Všetula, SDB. Na vysílání se také podílí řada redaktorů a dramaturgů, kameramani, střihači, zvukaři, technici a desítky spolupracovníků, kteří dodávají malé i velké dobré zprávy ze všech oblastí zájmů – od církevních, přes společenské, kulturní, sportovní až po ty politické a evropské… Na průběhu každého vysílání se můžete podílet také vy, naši diváci. S vámi budou moderátoři ve spojení prostřednictvím telefonů, emailů a sociálních sítí. Společně diskutujte, ptejte se nebo také posílejte vzkazy i písně na přání.