Živě s Noe

Živě s Noe: Přibližujeme život světice Terezie od Ježíše, učitelky církve. Hosty po telefonu jsou Mgr. Herbert Pavera, P. Pavel Šupola a P. Radek Tichý.
Přibližujeme život světice Terezie od Ježíše, učitelky církve. Hosty po telefonu jsou Mgr. Herbert Pavera, P. Pavel Šupola a P. Radek Tichý.
Sestřih živého vysílání dnešního dne.

V tento den začal platit Gregoriánský kalendář. Přibližujeme život světice Terezie od Ježíše, učitelky církve. Hosty na telefonu jsou nově zvolený senátor Mgr. Herbert Pavera, mluví o své funkci, P. Pavel Šupol, který popisuje dění a význam akce v Praze, věnované podpoře a přijetí čínských křesťanů. A posledním hostem na telefonu je autor knihy Mše svatá pro začátečníky i mírně pokročilé P. Radek Tichý.

Živě s Noe

Živé vysílání televize Noe s moderátorem a hosty. Prozradí aktuální informace daného dne, předpověď počasí, také upozorní na to, o čem se píše v křesťanských periodikách a samozřejmě nezatají dobré zprávy ze světa ani z domova. Moderátory tvoří tým talentovaných a přátelských lidí – Stanislava Vidumská, otec Daniel Vícha, otec Marián Pospěcha, Josef Batěk, Marek Pospíšil, otec Libor Všetula, SDB. Na vysílání se také podílí řada redaktorů a dramaturgů, kameramani, střihači, zvukaři, technici a desítky spolupracovníků, kteří dodávají malé i velké dobré zprávy ze všech oblastí zájmů – od církevních, přes společenské, kulturní, sportovní až po ty politické a evropské… Na průběhu každého vysílání se můžete podílet také vy, naši diváci. S vámi budou moderátoři ve spojení prostřednictvím telefonů, emailů a sociálních sítí. Společně diskutujte, ptejte se nebo také posílejte vzkazy i písně na přání.