Program televize Noe na pondělí 20.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Luborem Míkou (77)
 
7:05
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
7:50
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Pravda o lži
 
9:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
9:55
Outdoor Films s Medou a Jiřím Přidalovými: Jak aktivně prožít svůj život (79)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
13:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
15:20
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
15:35
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 !
16:00
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
16:55
Děti Ventanas
 
17:20
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:45
Putování modrou planetou: Island
 
19:25
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Pravda o lži
 !
20:00
Milion hostií
 
21:05
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem (68)
 
23:55
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.5.2019

 
6:05
Pod lampou: Volby, které obnaží Evropu
 
7:30
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
8:10
Vychovávejme se srdcem dona Bosca
 
8:35
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:25
Dědek a jeho kreslený svět: Hrdinové všedních dnů
 
9:30
Zvěčněné šupolím
 L
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 L
11:30
Živě s Noe: P. Pavel Dokládal, Národní pouť do Říma - k výročí svatořečení Anežky České
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
13:00
Víc než chrám: jednota různého
 
13:25
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Jiří Čepl - kněz motorkář (23)
 
15:30
Mosambik - Cipriano
 
16:05
Děkujeme Vám!
 
17:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
19:15
Kouzlo štípských varhan
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hrdinové všedních dnů
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (202)
 
21:20
Hraj, skákej, křič, ale hlavně konej dobro
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 5. 2019
 
22:30
Cvrlikání: Pětník (68)
 
23:40
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
23:55
Chléb náš vezdejší
 
0:05
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 
0:25
Stíny nad Libavou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 5. 2019
 
6:25
Klapka s ...: Petrem a Věrou Bergerovými (78)
 
7:30
Zapomenutá generace
 
7:50
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Respekt nadevše
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
11:05
Procházka památkovou rezervací Příbor: Zastavení u kostela Narození Panny Marie
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Milion hostií
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Mikuláš a Martin Kroupovi - novináři (24)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 5. 2019
 
16:00
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
16:20
Přijďte večer k nám …: z hotelu Olšanka v Praze
 P
18:00
Živě s Noe: Vysíláme z Karlových Varů, hovoříme o zvonech
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
S NOACHem po Izraeli
 
19:15
Jezuitské redukce v Paraguayi
 P !
19:30
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Respekt nadevše
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 P
21:30
Živě s Noe: S Lukášem Jirsou o filmových festivalech
 !
22:05
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 P
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
0:05
Verbuňk, příběh na celý život
 
0:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.5.2019

 
6:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
7:40
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
8:00
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 
8:45
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Óda na radost
 
9:20
Křesťané na Arabském poloostrově
 
9:55
Děkujeme Vám!
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Víra v pravdu
 
12:35
Animovat znamená vdechnout život
 
12:50
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
13:00
Cesta k andělům: Martin Petiška - spisovatel (25)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
 
15:25
Hudba pod Rozsutcom
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 5. 2019
 P
16:25
Živě s Noe
 L !
16:55
Mše svatá za dílo Charity z Vatikánu
 
18:15
Řeckokatolický magazín (202)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:50
Vagabund na kolenou
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Óda na radost
 L !
20:00
Letem jazzem (2)
 
21:05
Chlapi na hoře
 
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
23:40
Olivovník – Dar bohyně Athény (1)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2019
 
0:30
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2019
 
6:25
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
6:45
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 
7:40
O starých Starých Hamrech
 
8:25
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 
9:25
Milion hostií
 
10:30
Návrat orla skalního do české přírody
 
11:00
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
11:10
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 L
11:30
Živě s Noe: Noc kostelů
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dopisy z rovníku
 
13:30
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe: Noc kostelů
 
14:30
Cesta k andělům: Zbigniew Czendlik - polský kněz (26)
 
15:25
Putování modrou planetou: Island
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2019
 
16:35
To pravé srdce Evropy
 
16:50
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 P
18:00
Živě s Noe: Noc kostelů s Marií Hodinářovou
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
19:40
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 L !
20:00
Kulatý stůl: Ekologie
 P
21:30
Živě s Noe: Noc kostelů se Stanislavou Fojtovou
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
22:30
Cvrlikání: Pětník (68)
 
23:45
Biblická studna
 
0:45
Vezmi a čti: Duben 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Danuší a Pavlem Kubátovými (79)
 
7:10
Muzikanti hrajte
 
7:40
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2019
 
8:05
Proměny Oščadnice
 
8:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 P
9:30
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 !
9:35
Zahájení festivalu UNITED 2018
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
13:40
Olivovník – Dar bohyně Athény (2)
 
14:05
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
14:25
Letem jazzem (2)
 
15:30
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 P
16:00
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
17:30
Mariánské korunovace v dějinách
 P
18:00
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:45
Egypt – unesené nevěsty
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 P !
20:00
Outdoor Films s Richardem Štěpánkem: Vzdát můžeš zítra (80)
 
21:35
O kom, o čem: Vlastimila Češková
 P
22:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:15
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
0:10
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:35
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
0:45
Chceme se vrátit domů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Island
 
6:45
Na křídlech andělů
 
7:10
P. Richard Henkes
 
8:10
Vandrovali hudci
 
8:25
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 P
8:55
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 
9:00
Křižovatka v Příchovicích
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Víta: Příchovice
 
11:15
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
11:30
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
11:40
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Outdoor Films s Richardem Štěpánkem: Vzdát můžeš zítra (80)
 
15:40
Misionáři chudých
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:05
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 
17:55
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:00
Hermie a Stanley na táboře
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
23:00
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 27.5.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
6:15
Klapka s ...: Jaroslavem Kolčavou (80)
 
7:20
Tajemství mokrého ticha
 
7:55
Naše Prémontré
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 
9:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
11:00
Bělorusko – Květ mezi trny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
13:20
Dokonalá radost
 
13:50
Odkaz vysočanských předků
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Václav Vacek - kněz (27)
 
15:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
16:20
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
16:45
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
17:15
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 P !
17:40
Víra do kapsy: Krása
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 L
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:45
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:10
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
19:25
Ars Vaticana (12)
 P !
19:35
Vezmi a čti: Květen 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 P
21:05
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 
23:00
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
23:25
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 
0:15
Biblická studna
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.5.2019

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:45
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
7:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
8:40
Povolání - Sestra Olga
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 
9:25
Víra do kapsy: Krása
 
9:40
Salesiánské sociální dílo v Buenos Aires
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
13:00
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
13:40
Dvanáct rwandských mučednic
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Juan Provecho López - španělský augustinián (28)
 
15:25
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
16:25
Kulatý stůl: Ekologie
 P
18:00
Živě s Noe: Brosmannův festival duchovní hudby
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:20
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (203)
 
21:15
Povolání - Sestra Olga
 P
21:30
Živě s Noe: Slezská lilie 2019 a Brosmannův festival duchovní hudby
 
22:05
Letem jazzem (2)
 
23:10
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
23:20
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
23:40
Soňa
 
0:00
Záliv svatých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.5.2019

 
6:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
7:00
Kaplička pana Zemana
 
7:05
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Vezmi a čti: Květen 2019
 
11:00
Lebo sme Nemci
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: David Eben - muzikolog (29)
 
15:30
Víra do kapsy: Krása
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
16:10
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:35
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
16:55
Klapka s ...: Janem Křivým (81)
 P
18:00
Živě s Noe: Pouť médií a časopis IN
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Svatá Anežka
 
19:10
Dealer Božího slova
 P !
19:20
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
19:40
O létajícím faráři
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 P
21:30
Živě s Noe: Lemniskáta, chráněné pracoviště
 P !
22:05
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 P
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
0:30
Bělorusko – Květ mezi trny
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:35
Abrahámova cesta
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 
7:05
Plnou parou do srdce Beskyd
 
7:45
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
8:10
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 
9:25
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
9:35
Soucitná srdce
 
9:55
Kulatý stůl: Ekologie
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá ze Slavnosti Nanebevstoupení Páně z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Miloslav Fiala - prezident České katolické Charity (30)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
16:25
Outdoor Films s Richardem Štěpánkem: Vzdát můžeš zítra (80)
 P
18:00
Živě s Noe: Rudolf Jan Habsbursko-Lotrinský, arcibiskup olomoucký
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Kouzlo strun
 P
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 P !
20:00
Missio magazín: květen 2019
 
21:00
Vezmi a čti: Květen 2019
 
21:15
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 P
21:30
Živě s Noe: 23. františkánské setkání mládeže a cesta papeže Františka do Rumunska
 P !
22:05
Pod lampou: Kam směřuje Slovensko, V4 a Evropa?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
0:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
0:50
Světoznámé výšivky z Cífera
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 31.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
6:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
6:55
Dům nejen ze skla
 
8:00
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
8:30
Víra do kapsy: Krása
 
8:50
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 
10:20
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 L !
10:30
Přílet Sv. otce na letiště v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
10:50
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 L
11:05
Uvítací ceremoniál, návštěva u prezidenta republiky a premiéra: Papež František v Rumunsku
 L
12:00
Setkání s představiteli občanského života a diplomaty: Papež František v Rumunsku
 L
12:25
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:25
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 L !
14:00
Studio František
 L
15:10
Setkání se stálou synodou rumunské pravoslavné církve: Papež František v Rumunsku
 L
16:00
Modlitba v pravoslavné katedrále v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
16:50
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 L !
17:00
Mše svatá v katolické katedrále sv. Josefa v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
18:35
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:45
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:50
Česká věda
 
19:05
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
19:20
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 L !
19:30
Noemova pošta: květen 2019
 L !
21:00
L. v. Beethoven: Missa solemnis in D: kostel sv. Mořice v Olomouci
 
22:40
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 
23:05
Bible pro Severní Koreu
 
23:45
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
0:45
Mosambik - Bom Padre
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 1.6.2019

 
6:05
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
6:30
Čas pro Malawi
 P
7:15
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 
7:20
Bůh je s námi
 
8:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
9:30
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 
10:00
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L !
10:10
Mše svatá na poutním místě Şumuleu Ciuc: Papež František v Rumunsku
 
12:20
Pod lampou: Kam směřuje Slovensko, V4 a Evropa?
 
14:25
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 
14:55
Missio magazín: květen 2019
 
16:00
Nic, jen Prozřetelnost
 L
16:20
Návštěva katedrály Panny Marie Královny v Iasi: Papež František v Rumunsku
 L !
16:40
Mariánské setkání s mládeží a rodinami na náměstí v Iasi: Papež František v Rumunsku
 L
17:45
Studio František
 
18:45
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 
19:15
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 1. díl - robotizace dalekohledů
 
20:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 P
21:00
Mezi pražci: Červen 2019 (78)
 P
21:50
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 P
22:10
Živě s Noe
 
23:15
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
0:20
Řeckokatolický magazín (203)
 
0:35
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.6.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:40
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem (68)
 
8:05
Řeckokatolický magazín (203)
 P
8:20
Dědek a jeho kreslený svět: Ty máš teda ránu
 
8:25
Missio magazín: květen 2019
 
9:30
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Kunhuty: Čejkovice
 
11:20
Vezmi a čti: Květen 2019
 
11:40
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 L !
11:50
Polední modlitba z Blaj: Papež František v Rumunsku
 
12:22
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
12:42
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 1. díl - robotizace dalekohledů
 P !
14:20
Hovory z Rekovic: Jaroslav Kneisl
 L !
14:40
Setkání s romskou komunitou v Blaj: Papež František v Rumunsku
 
15:05
Žijeme mezi vámi
 
15:35
Muzikanti hrajte
 L
16:15
Závěrečný ceremoniál na letišti v Sibiu: Papež František v Rumunsku
 
16:45
Živě s Noe
 
17:55
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:00
Hermie a jeho přátelé: Buzby a neposlušné děti
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 
19:15
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Ty máš teda ránu
 P !
20:00
Filipínské Rugby - hra o život
 
20:45
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 
21:35
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
22:55
Ve službě Šuárů
 
23:30
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů