Program televize Noe na pondělí 27.5.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
6:15
Klapka s ...: Jaroslavem Kolčavou (80)
 
7:20
Tajemství mokrého ticha
 
7:55
Naše Prémontré
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 
9:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
11:00
Bělorusko – Květ mezi trny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
13:20
Dokonalá radost
 
13:50
Odkaz vysočanských předků
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Václav Vacek - kněz (27)
 
15:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
16:20
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
16:45
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
17:15
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 P !
17:40
Víra do kapsy: Krása
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 L
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:45
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:10
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
19:25
Ars Vaticana (12)
 P !
19:35
Vezmi a čti: Květen 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 P
21:05
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 
23:00
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
23:25
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 
0:15
Biblická studna
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.5.2019

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:45
V souvislostech - Marcela Janečková: Škrty v sociální politice?
 
7:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
8:40
Povolání - Sestra Olga
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 
9:25
Víra do kapsy: Krása
 
9:40
Salesiánské sociální dílo v Buenos Aires
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: Roman Joch - Pařížská výzva
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
13:00
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
13:40
Dvanáct rwandských mučednic
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Juan Provecho López - španělský augustinián (28)
 
15:25
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
16:25
Kulatý stůl: Ekologie
 P
18:00
Živě s Noe: Brosmannův festival duchovní hudby
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:20
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (203)
 
21:15
Povolání - Sestra Olga
 P
21:30
Živě s Noe: Slezská lilie 2019 a Brosmannův festival duchovní hudby
 
22:05
Letem jazzem (2)
 
23:10
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
23:20
Terra Santa News: 22. 5. 2019
 
23:40
Soňa
 
0:00
Záliv svatých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.5.2019

 
6:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
7:00
Kaplička pana Zemana
 
7:05
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Vezmi a čti: Květen 2019
 
11:00
Lebo sme Nemci
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: David Eben - muzikolog (29)
 
15:30
Víra do kapsy: Krása
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
16:10
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:35
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
16:55
Klapka s ...: Janem Křivým (81)
 P
18:00
Živě s Noe: Pouť médií a časopis IN
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Svatá Anežka
 
19:10
Dealer Božího slova
 P !
19:20
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
19:40
O létajícím faráři
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 P
21:30
Živě s Noe: Lemniskáta, chráněné pracoviště
 P !
22:05
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 P
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
0:30
Bělorusko – Květ mezi trny
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:35
Abrahámova cesta
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 
7:05
Plnou parou do srdce Beskyd
 
7:45
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
8:10
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 
9:25
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
9:35
Soucitná srdce
 
9:55
Kulatý stůl: Ekologie
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá ze Slavnosti Nanebevstoupení Páně z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Miloslav Fiala - prezident České katolické Charity (30)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 5. 2019
 
16:25
Outdoor Films s Richardem Štěpánkem: Vzdát můžeš zítra (80)
 P
18:00
Živě s Noe: Rudolf Jan Habsbursko-Lotrinský, arcibiskup olomoucký
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Kouzlo strun
 P
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 P !
20:00
Missio magazín: květen 2019
 
21:00
Vezmi a čti: Květen 2019
 
21:15
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 P
21:30
Živě s Noe: 23. františkánské setkání mládeže a cesta papeže Františka do Rumunska
 P !
22:05
Pod lampou: Kam směřuje Slovensko, V4 a Evropa?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
0:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
0:50
Světoznámé výšivky z Cífera
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 31.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2019
 
6:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
6:55
Dům nejen ze skla
 
8:00
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
8:30
Víra do kapsy: Krása
 
8:50
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 
10:20
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 L !
10:30
Přílet Sv. otce na letiště v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
10:50
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 L
11:05
Uvítací ceremoniál, návštěva u prezidenta republiky a premiéra: Papež František v Rumunsku
 L
12:00
Setkání s představiteli občanského života a diplomaty: Papež František v Rumunsku
 L
12:25
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:25
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 L !
14:00
Studio František
 L
15:10
Setkání se stálou synodou rumunské pravoslavné církve: Papež František v Rumunsku
 L
16:00
Modlitba v pravoslavné katedrále v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
16:50
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 L !
17:00
Mše svatá v katolické katedrále sv. Josefa v Bukurešti: Papež František v Rumunsku
 
18:35
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:45
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:50
Česká věda
 
19:05
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
19:20
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 L !
19:30
Noemova pošta: květen 2019
 L !
21:00
L. v. Beethoven: Missa solemnis in D: kostel sv. Mořice v Olomouci
 
22:40
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 
23:05
Bible pro Severní Koreu
 
23:45
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
0:45
Mosambik - Bom Padre
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 1.6.2019

 
6:05
Terra Santa News: 29. 5. 2019
 
6:30
Čas pro Malawi
 P
7:15
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 
7:20
Bůh je s námi
 
8:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
9:30
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 
10:00
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L !
10:10
Mše svatá na poutním místě Şumuleu Ciuc: Papež František v Rumunsku
 
12:20
Pod lampou: Kam směřuje Slovensko, V4 a Evropa?
 
14:25
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 
14:55
Missio magazín: květen 2019
 
16:00
Nic, jen Prozřetelnost
 L
16:20
Návštěva katedrály Panny Marie Královny v Iasi: Papež František v Rumunsku
 L !
16:40
Mariánské setkání s mládeží a rodinami na náměstí v Iasi: Papež František v Rumunsku
 L
17:45
Studio František
 
18:45
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 
19:15
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 1. díl - robotizace dalekohledů
 
20:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 P
21:00
Mezi pražci: Červen 2019 (78)
 P
21:50
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 P
22:10
Živě s Noe
 
23:15
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
0:20
Řeckokatolický magazín (203)
 
0:35
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.6.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:40
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem (68)
 
8:05
Řeckokatolický magazín (203)
 P
8:20
Dědek a jeho kreslený svět: Ty máš teda ránu
 
8:25
Missio magazín: květen 2019
 
9:30
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Kunhuty: Čejkovice
 
11:20
Vezmi a čti: Květen 2019
 
11:40
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 L !
11:50
Polední modlitba z Blaj: Papež František v Rumunsku
 
12:22
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
12:42
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 1. díl - robotizace dalekohledů
 P !
14:20
Hovory z Rekovic: Jaroslav Kneisl
 L !
14:40
Setkání s romskou komunitou v Blaj: Papež František v Rumunsku
 
15:05
Žijeme mezi vámi
 
15:35
Muzikanti hrajte
 L
16:15
Závěrečný ceremoniál na letišti v Sibiu: Papež František v Rumunsku
 
16:45
Živě s Noe
 
17:55
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:00
Hermie a jeho přátelé: Buzby a neposlušné děti
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 
19:15
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Ty máš teda ránu
 P !
20:00
Filipínské Rugby - hra o život
 
20:45
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 
21:35
V souvislostech - Petr Hartman: O smyslu demonstrací
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
22:55
Ve službě Šuárů
 
23:30
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů