Program televize Noe na pondělí 10.6.2019

 
6:05
Klapka s …: ZŠ Vyhne, SLovensko (85)
 
7:10
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
7:25
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Vůně odpuštění
 
9:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
11:00
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
13:05
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Roberto Scavino - italočech - rozhlasový moderátor (35)
 
15:30
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
16:00
V souvislostech - Josef Pleskot: Politika a kultura
 
16:20
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 P
18:00
Živě s Noe: Výročí vyhlazení obce Lidice (10. června 1942). O nedělní Slavnosti seslání Ducha svatého.
 
18:30
Desatero pro děti - První přikázání: Já jsem Hospodin, tvůj Bůh
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Putování modrou planetou: Venezuela
 
19:25
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Vůně odpuštění
 L !
20:00
Dům ze skla?
 
21:05
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 P
21:30
Živě s Noe: Schola v Karviné funguje již 50. let
 
22:10
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
23:45
Terra Santa News: 5. 6. 2019
 
0:10
Noční univerzita: P. Zbigniew Czendlik - Současné Polsko
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.6.2019

 
6:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
8:10
Lednický park vypravuje
 
8:35
V souvislostech - Josef Pleskot: Politika a kultura
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Cena přátelství
 
9:25
Egypt – unesené nevěsty
 
9:55
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Zbigniew Czendlik - Současné Polsko
 
11:20
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
13:35
Radost - Sestra Lucia
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Karel Herbst - světící biskup salesián (36)
 
15:25
Magadan - ďáblovo hřiště
 
16:00
Kulatý stůl: Krize otcovství
 
17:35
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 P
18:00
Živě s Noe: Festival OLDstars on the ROAD, květinová výzdoba v kapli
 
18:30
Desatero pro děti - Druhé přikázání: Nevezmeš Boží jméno nadarmo
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:20
100 let Národního zemědělského muzea
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Cena přátelství
 P !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Terra Santa News: 5. 6. 2019
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (205)
 P
21:30
Živě s Noe: O pořadech pro nejmenší a lektorsko-vzdělávací činnosti divadel, Loutkové divadlo Ostrava
 
22:10
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (70)
 
23:35
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
23:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
0:05
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.6.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
8:05
Příběhy opravdových matek: Ivet Sochorová
 
8:35
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Ignác Stuchlý
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Zeno Kaprál básník
 
11:15
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
13:15
Dopisy z rovníku
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
15:20
Slovo, místo setkání
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2019
 
16:20
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
17:40
Obdarovávání - Otec Radek
 P
18:00
Živě s Noe: Vertikála východního větru
 
18:30
Desatero pro děti - Třetí přikázání: Zachovávej sváteční den
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Křesťané na Arabském poloostrově
 
19:15
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 P
19:30
Terra Santa News: 12. 6. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Festival v ulicích 2019
 P
22:10
Generální audience papeže Františka
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 P !
23:35
Noční univerzita: Jiří Kocourek - Co je to vlastně psychoanalýza?
 
0:35
Druhé šance
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.6.2019

 
6:05
Biblická studna
 
7:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
7:30
Terra Santa News: 12. 6. 2019
 
7:50
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
8:35
Už nikdy více Vidomegon
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
9:35
Kulatý stůl: Krize otcovství
 
11:05
Smírčí kříž
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:25
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Scepan Delan - Lužický Srb (38)
 
15:25
Řeckokatolický magazín (205)
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2019
 
16:05
Má vlast: Mariánské Lázně
 !
17:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem byl P. Dariusz Sputo, téma: sv. Antonín z Padovy.
 
18:30
Desatero pro děti - Čtvrté přikázání: Cti svého otce i matku
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2019
 P !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
21:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 P
21:30
Živě s Noe: P. Dariusz Sputo: Antonín z Padovy, P. Narciso Velázquez, rektor Katolické univerzity v Paraguayi
 P !
22:10
Pod lampou: Juraj Šeliga jde s prezidentem změnit Slovensko
 
23:30
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2019
 
0:35
Zambijský Bambo
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.6.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2019
 
6:30
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
6:50
Charita Vsetín
 
7:10
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
7:40
Noční univerzita: Jiří Kocourek - Co je to vlastně psychoanalýza?
 
8:40
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Proměny Oščadnice
 
10:05
Dům ze skla?
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Historie sklářství v Karolince
 
13:15
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:30
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Bohumil Klepetko - šéf zpravodajství (39)
 
15:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2019
 
16:25
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
16:40
Buon giorno s Františkem
 
17:35
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti - Páté přikázání: Nezabiješ - Buď dobrý
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:50
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
19:35
Zřím Řím
 !
20:00
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:10
Křesťané v Pákistánu
 
22:45
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
23:10
Naše Horní Lideč
 
0:05
Missio magazín: květen 2019
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.6.2019

 
6:05
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:10
Setkání
 
7:30
Dům nejen ze skla
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2019
 
9:00
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
9:40
Festival UNITED 2018: páteční večerní program
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Juraj Šeliga jde s prezidentem změnit Slovensko
 
13:30
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
14:15
Terra Santa News: 12. 6. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
15:06
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
15:20
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
15:35
Colours 2015: Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage
 
16:05
Křesťané v Pákistánu
 
16:35
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
18:30
Desatero pro děti - Páté přikázání: Nezabiješ - Buď dobrý
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:20
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 P !
19:30
V souvislostech - Vít Havelka: Visegrád a EU
 !
20:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 P
21:45
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
22:10
Živě s Noe
 
23:20
Dokonalá radost
 
23:50
Ale on není bílý
 
0:25
Adopce srdce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.6.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:40
Mezi pražci: Červen 2019 (78)
 
7:30
Řeckokatolický magazín (205)
 
7:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 
8:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
9:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L
10:00
Slezská Lilie 2019: schola Didaché
 L !
10:30
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2019: Ostrava-Kunčičky
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Vít Havelka: Visegrád a EU
 
12:40
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Děkujeme Vám!
 
15:10
Štětcem a píšťalou
 
15:30
Lednický park vypravuje
 
16:00
Filipínské Rugby - hra o život
 
16:50
Kde bzučí včely
 
17:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
18:00
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:35
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
18:55
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Komorní koncert pro 48 strun a dvě hlasivky
 
19:35
Řád svatého Huberta
 P !
20:00
Život jako smrtelná choroba přenášená pohlavní cestou
 
21:45
V souvislostech - Vít Havelka: Visegrád a EU
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Cesta štědrosti
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů