Program televize Noe na pondělí 17.6.2019

 
6:05
Klapka s …: Ing. Janou Hnilicovou (87)
 
7:05
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
7:15
Buon giorno s Františkem
 
8:10
Probuzení Haiti
 
8:40
Kouzlo strun
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
9:40
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 1. díl - robotizace dalekohledů
 
10:30
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
11:00
Vše pro mého krále a královnu
 P
11:30
Živě s Noe: Hostem Krzysztof Zanussi
 L
12:00
Angelus Domini
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biskup Hirka
 
13:15
Dopisy z rovníku
 P !
14:00
Živě s Noe: Hostem Krzysztof Zanussi
 
14:30
Cesta k andělům: Bogdan Sikora - provinciál minoritů (40)
 
15:25
V souvislostech - Vít Havelka: Visegrád a EU
 
15:50
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 P !
16:20
Víra do kapsy: Výchova
 
16:40
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
17:05
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem Krzysztof Zanussi
 
18:30
Desatero pro děti - Šesté přikázání: Vždy jednej čistě - Nesesmilníš
 
18:40
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:45
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
19:30
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 P !
20:00
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem Krzysztof Zanussi
 !
22:10
Noční univerzita: Jiří Kocourek - Co je to vlastně psychoanalýza?
 
23:10
Vezmi a čti: Květen 2019
 !
23:30
Přešel jsem hranici
 
0:30
Terra Santa News: 12. 6. 2019
 
0:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.6.2019

 
6:05
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Komorní koncert pro 48 strun a dvě hlasivky
 
6:50
Pod lampou: Juraj Šeliga jde s prezidentem změnit Slovensko
 
8:10
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Vít Havelka: Visegrád a EU
 
9:40
LORETO - Svatyně Svatého Domu z Nazaretu
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Jiří Kocourek - Co je to vlastně psychoanalýza?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Angelus Domini
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
12:55
Gojdič - láska nadevšecko
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Daniela Drtinová - zpravodajka (41)
 
15:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
16:00
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 
17:35
Chléb náš vezdejší
 
17:45
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P
18:00
Živě s Noe: filmové tipy Lukáše Jirsy, návštěva kněží ze Slovenska
 
18:30
Desatero pro děti -Sedmé přikázání: Buď poctivý - Nepokradeš
 
18:40
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:15
Čas je neúprosný
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 6. 2019
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (206)
 
21:20
100 let Národního zemědělského muzea
 P
21:30
Živě s Noe: filmové tipy Lukáše Jirsy a folklorní festival Myjava 2019
 
22:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
23:20
Patagonie: Misionářský sen
 
23:35
Terra Santa News: 12. 6. 2019
 
0:00
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
0:15
Naše Horní Lideč
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.6.2019

 
6:05
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 6. 2019
 
7:30
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
8:25
Křesťané v Pákistánu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Nowa Huta
 
11:10
Víra do kapsy: Výchova
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Angelus Domini
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Krasňany
 
13:25
Colours 2015: Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Martin Holík - ředitel Radia Proglas (42)
 
15:25
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 18. 6. 2019
 
16:05
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
16:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:00
Svatý Jan Neumann
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti - Osmé přikázání: Buď pravdivý - Nelži
 
18:40
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 6. 2019
 L !
20:00
Večer chval: Chválový tým farnosti Brumov - Bylnice (78)
 
21:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Noční univerzita: Alexander Tomský - G. K. Chesterton, paradox života a víry
 
23:05
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
0:00
Biblická studna
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.6.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
6:55
Terra Santa News: 19. 6. 2019
 
7:15
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P
7:30
Příběhy opravdových matek: Lucie Peterková
 
7:55
Poletuchy: na skok na Plzeň
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
9:35
Hrát si dovoleno
 
9:55
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Angelus Domini
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Komorní koncert pro 48 strun a dvě hlasivky
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha II. - věděc a kněz (43)
 
15:25
Křesťané v Pákistánu
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 6. 2019
 
16:20
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
16:40
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
16:50
Muzikanti hrajte
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti - Deváté přikázání: Nebudeš dychtit po manželce svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:45
Verbuňk, příběh na celý život
 P
19:00
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2019
 L !
20:00
Cvrlikání: Plachý host (69)
 
21:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Pod lampou: Andrej Kiska - Můj sen o Slovensku
 
23:05
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2019
 
0:35
Verbuňk, příběh na celý život
 
0:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.6.2019

 
6:05
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2019
 
7:30
Světoznámé výšivky z Cífera
 
7:45
Noční univerzita: Alexander Tomský - G. K. Chesterton, paradox života a víry
 
8:35
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
9:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 
10:05
Přešel jsem hranici
 
11:05
Plápoly ohňa
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Angelus Domini
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
13:15
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
13:35
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Ilja Racek - televizní ředitel a divadelník (44)
 
15:25
Zázrak v pralese
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2019
 
16:20
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
16:50
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 P
18:00
Živě s Noe: O XIX. pěší pouti na Velehrad hovoříme s Mons. Janem Peňázem.
 
18:30
Desatero pro děti - Desáté přikázání: Nebudeš dychtit po majetku svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:50
Buon giorno s Františkem
 
19:40
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 L !
20:00
Slávnostné otvorenie spojené s odovzdávaním ceny festivalu: MFF Myjava 2019
 
20:45
Štětcem a píšťalou
 
21:05
Na křídlech andělů
 P !
21:30
Živě s Noe: Kryštof Marek, dirigent, skladatel, textař, aranžér a jazzový pianista.
 L !
22:10
Z Piešťan na Myjavu: MFF Myjava 2019
 
23:40
Předání proutěného řemesla
 
0:10
Kulatý stůl: Je čestnost a lidskost moderní?
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.6.2019

 
6:05
Klapka s …: Janem Hališkou (90)
 
7:05
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
7:15
Dům ze skla?
 
8:20
Hermie a přátelé: Ztracený komáří poklad
 
8:55
Sedmihlásky: Koza (126)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
10:00
Pohyby
 
10:45
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
10:55
Česká věda
 !
11:10
Festival UNITED 2018: sobotní dopolední program
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Andrej Kiska - Můj sen o Slovensku
 
13:05
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
14:15
Terra Santa News: 19. 6. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
15:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2019
 P
15:25
Myanmar - Hora snů
 
16:00
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 P !
17:00
V souvislostech - Radko Kubičko: Česká a slovenská politická scéna
 L !
17:25
Na jarmoku...: MFF Myjava 2019
 
18:45
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 L
19:20
Dedičstvo národov: MFF Myjava 2019
 P !
20:40
Světlo pro Evropu: Den europoslance (12)
 L !
20:55
Z veľkej knihy: MFF Myjava 2019
 
22:20
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 
22:30
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (70)
 
23:55
Řeckokatolický magazín (206)
 
0:10
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.6.2019

 
6:05
Řeckokatolický magazín (206)
 
6:20
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
7:10
Cvrlikání: Plachý host (69)
 
8:20
Století Andělky
 
8:35
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
9:15
50 let Boží milosti
 
9:30
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
10:00
Missio magazín: květen 2019
 
11:05
Dokonalá radost
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ze střechy (77)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 !
12:20
V souvislostech - Radko Kubičko: Česká a slovenská politická scéna
 
12:40
Světlo pro Evropu: Den europoslance (12)
 
12:55
Muzikanti hrajte
 P
13:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 L !
14:15
Deti, deťúrence, detiská: MFF Myjava 2019
 
15:40
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:00
Dopis z Indie
 L !
16:30
LETNÁ – JE TO NA NÁS!
 L !
18:00
Mše svatá ze slavnosti Těla a Krve Páně z Říma
 P !
20:00
Iluminace
 
21:35
V souvislostech - Radko Kubičko: Česká a slovenská politická scéna
 
22:00
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 
23:05
Má vlast: Mořice
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů