Program televize Noe na pondělí 19.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 
8:25
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
9:55
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
10:10
GOODwillBOY VI. (12)
 
10:50
V posteli POD NEBESY V. (1)
 
11:45
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Víta, Příchovice
 
13:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
14:00
Cesta k andělům: Stanislav Juránek - politik (85)
 
14:55
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 !
15:35
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
16:00
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
17:15
Krasňany
 
17:50
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
18:10
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:20
GOODwillBOY VI. (12)
 
19:00
V posteli POD NEBESY V. (1)
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 !
21:10
Filipínské Rugby - hra o život
 
22:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
23:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
23:50
Kulatý stůl: Krize otcovství
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.8.2019

 
6:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
6:55
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
7:15
Muzikanti hrajte
 
7:45
Pod lampou: Policejní záznam, dnešní Slovensko a mečiarizmus
 
9:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
9:50
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
10:10
GOODwillBOY VI. (13)
 
10:50
V posteli POD NEBESY V. (2)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Národního Pochodu pro život
 
13:25
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
13:40
Cesta k andělům: Jáchym Jaroslav Šimek OPraem - premonstrát a opat želivského kláštera (86)
 
14:35
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 !
14:45
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
16:20
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
16:45
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
17:15
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
17:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
17:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
17:55
GOODwillBOY VI. (13)
 
18:35
V posteli POD NEBESY V. (2)
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 !
20:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
21:00
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 P
21:15
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
21:45
Řeckokatolický magazín (195)
 !
22:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
23:25
Skryté poklady: Christian
 
0:05
Na jedné lodi (1)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.8.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
7:35
Česká věda
 
8:00
GOODwillBOY VII. (1)
 
8:30
V posteli POD NEBESY V. (3)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Opřu se o florbalovou hůl
 
11:05
Barva lásky
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:10
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
14:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
14:58
O Václavovicích
 
15:40
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
16:20
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
16:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
17:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
17:55
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:00
Hermie a lhářka Flo
 
18:30
GOODwillBOY VII. (1)
 
19:00
V posteli POD NEBESY V. (3)
 !
20:00
O Slunovratu
 
21:35
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 !
22:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
22:40
Generální audience papeže Františka
 
23:00
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
23:30
Svatá země: Církev naděje
 
0:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:05
Pomoc, která se točí
 
7:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
7:55
Muzikanti hrajte
 
8:30
GOODwillBOY VII. (2)
 
9:00
V posteli POD NEBESY V. (4)
 
10:00
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
11:05
Dopisy z rovníku
 
11:45
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Lorety v Boru u Tachova
 
13:20
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
14:15
Generální audience papeže Františka
 
14:35
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část (87)
 P
15:30
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
16:20
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:25
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
16:30
GOODwillBOY VII. (2)
 
17:00
V posteli POD NEBESY V. (4)
 L !
18:00
UNITED 2019: Zahájení festivalu United
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Lucy Grimble (UK)
 
22:05
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 P !
22:20
Pod lampou s Jaro Spišiakem: Zatím se nic nezměnilo
 
23:40
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
0:25
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:10
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
7:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
8:15
GOODwillBOY VII. (3)
 
8:45
V posteli POD NEBESY V. (5)
 
9:40
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
10:15
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
10:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Kunhuty v Čejkovicích
 
13:20
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 
13:45
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 !
14:30
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – II. část (88)
 
15:10
Krasňany
 
15:50
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
16:25
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
16:30
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:35
GOODwillBOY VII. (3)
 
17:05
V posteli POD NEBESY V. (5)
 L !
18:00
UNITED 2019: Hlavní program
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Martina Smitha (UK)
 
22:05
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
22:15
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
23:00
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
23:25
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
23:45
Česká věda
 
0:05
Na jedné lodi (2)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:15
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 
7:45
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
8:45
Hermie soutěží
 
8:55
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
9:35
GOODwillBOY VII. (4)
 
10:05
V posteli POD NEBESY V. (6)
 
11:00
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
11:15
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Jaro Spišiakem: Zatím se nic nezměnilo
 
13:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
14:15
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 !
14:50
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
15:55
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
16:25
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
16:35
GOODwillBOY VII. (4)
 
17:05
V posteli POD NEBESY V. (6)
 L !
18:00
UNITED 2019: Hlavní program
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Brandona Knowbodyho (US)
 P
22:05
V pohorách po horách: Dráteníčky (64)
 
22:20
50 let Apollo
 
22:55
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
0:30
Na jedné lodi (3)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Peter Lipták
 
7:10
Řeckokatolický magazín (195)
 
7:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
7:55
O Slunovratu
 
9:30
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Ondřeje Talaše: Uherský Brod
 
11:35
Na křídlech andělů
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
15:00
Štětcem a píšťalou
 
15:20
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 !
16:00
Bůh v Krakově
 
17:40
Víra do kapsy: Vyhoření
 
17:55
Sedmihlásky: Žaby (15)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
18:30
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 !
20:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Samota a společenství
 !
20:50
Letem jazzem (3)
 
22:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
23:00
CampFest 2018
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů