Program televize Noe na pondělí 9.9.2019

 
6:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
7:15
Česká věda
 
7:30
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
8:20
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 L
8:35
Uvítací ceremoniál na letišti v Port Louis: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
8:50
Studio František: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
9:50
Mše svatá u památníku Panny Marie, Královny míru: Návštěva papeže na Mauriciu
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
První křesťané: Křest Barbarů
 
12:35
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
13:30
Egypt – unesené nevěsty
 
14:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 L
14:25
Návštěva svatyně bl. P. Lavala: Návštěva papeže na Mauriciu
 
14:45
Mauricius - nová hranice
 
15:05
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 L
15:40
Setkání s autoritami a diplomaty v prezidentském paláci: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
16:10
Studio František: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
16:40
Rozloučení na letišti v Port Louis: Návštěva papeže na Mauriciu
 
17:05
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
17:30
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
18:00
Jmenuji se David Bibby
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 P
18:40
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
19:00
Kazachstán - Slib
 
19:50
Přejeme si …
 P
20:00
Izrael: Země zaslíbená
 
20:32
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
20:45
Světlo pro Evropu: Den europoslance (12)
 L
21:00
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
22:05
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
22:38
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
0:10
Rok na Svatém Hostýně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.9.2019

 
6:05
Pod lampou s Jiřím Grygarem: Člověk na Měsíci posunul svět, ale vesmíru ani kvantové fyzice ještě dobře nerozumí
 
8:20
Manželská setkání
 
8:30
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
8:55
Missio magazín: září 2019
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
11:20
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
11:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
11:40
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:50
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 
13:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
13:25
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
14:10
Charita Vsetín
 
14:25
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
16:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
16:40
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
17:05
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
17:20
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 
18:25
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:10
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
21:15
Mariánské korunovace v dějinách
 
21:40
Řeckokatolický magazín (199)
 
22:00
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
23:25
Indonésie: Otec Stef
 
0:00
Na jedné lodi (8)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
6:25
Stíny nad Libavou
 
7:05
Prostá krása Kyjovska: MFF Strážnice 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Indonésie: Povolání žít spolu
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
13:03
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
13:22
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 
15:00
Missio magazín: září 2019
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
16:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 P
18:00
Živě s Noe: 15. výročí Stojanova gymnázia, Velehrad
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:40
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:45
Královna a matka Chorvatů
 P
19:30
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 P
21:30
Živě s Noe: Celostátní setkání animátorů
 P !
22:10
Rozumět internetovým dětem
 
22:55
S nikým bych neměnila
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Má vlast: Mariánské Lázně
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.9.2019

 
6:05
Izrael: Země zaslíbená
 
6:35
50 let Apollo
 
7:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
7:35
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
7:55
Missio magazín: září 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
9:30
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
11:05
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 L
11:15
Živě s Noe
 
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Soňa
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
14:55
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
15:45
Vandrovali hudci
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (199)
 
16:35
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 
16:45
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 P
18:00
Živě s Noe: Český filharmonický sbor Brno
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:40
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:45
Hermie soutěží
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 P
21:30
Živě s Noe: Blahořečení P. Richarda Henkese
 
22:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 P
23:40
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
6:25
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
7:25
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
7:40
První křesťané: Křest Barbarů
 
8:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
9:35
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
10:35
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
10:50
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
13:30
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
14:55
S NOACHem po Izraeli
 
15:25
Izrael: Země zaslíbená
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
16:20
Uganda, trpící perla Afriky
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:40
Ich bin: Já jsem
 
19:35
Obdarovávání - Otec Radek
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Naše NATO?
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:20
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
22:50
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
23:35
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
0:05
Stonavská Barborka 2013: Slavnostní koncert
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Chemin Neuf (1) (1)
 
7:05
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
7:50
CampFest 2018
 
8:40
Děti Haiti
 
8:55
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
9:35
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
10:00
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
11:00
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
13:35
Nágáland - Domorodci a víra
 
14:10
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
14:40
Buon giorno s Františkem
 
15:30
Stavitelé měst
 
15:45
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 P !
16:05
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
16:55
Missio magazín: září 2019
 P !
18:00
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 !
19:10
Léta letí k andělům: Josef Koláček - bývalý šéf Radio Vaticana (49)
 P !
19:30
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:00
Dobrodružství před kamerou (1)
 P
21:15
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 P
21:25
Živě s Noe
 
22:30
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
23:35
Křesťané v Pákistánu
 
0:05
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
0:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Salesiánky (2)
 
7:00
Bradi Barthová
 
7:15
Řeckokatolický magazín (199)
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
9:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z hlavní pouti k Povýšení svatého Kříže a Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
12:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 !
13:00
P. Richard Henkes
 L !
14:00
Mše svatá s blahořečením P. Richarda Henkese SAC
 
16:05
Dobrodružství před kamerou (1)
 
17:17
Dopisy z rovníku
 P
17:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:00
Hermie a potopa
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:05
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Mozambiku, na Madagaskaru a Mauriciu
 
21:45
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Na pomezí ticha a tmy
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 16.9.2019

 
6:05
Outdoor Films s Alfrédem Krzemieněm: Fotograf přírodních krás (50)
 
7:40
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
9:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
10:55
Práce Charity v Mexiku
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
13:25
Causa Carnivora
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
14:55
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (1. část)
 
16:10
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
16:35
Věrní Kristu
 
17:35
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:40
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
19:00
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
19:35
Kouzlo strun
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 P
20:20
Živě s Noe
 L !
21:00
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 
22:10
Rozumět internetovým dětem
 
22:55
Indonésie: Povolání žít spolu
 
23:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.9.2019

 
6:05
Muzikanti hrajte
 
6:40
Dvanáct rwandských mučednic
 
6:55
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
9:40
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
10:30
Rozumět internetovým dětem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
13:00
Znovuzrození národa
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
14:55
Cesta štědrosti
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
16:00
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
17:35
Portréty krajiny
 P
18:00
Živě s Noe: Skauti, Jamboree
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (211)
 P
21:30
Živě s Noe: PODZIMNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY, 22. 9. - 20. 10. 2019
 
22:10
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
0:00
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
0:10
Naše Horní Lideč
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
6:25
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (1. část)
 
7:40
Povolání - Sestra Olga
 
7:55
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
8:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Umění sklářských mistrů
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Okolo houslí
 
13:10
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
14:55
Pražská Loreta
 
15:20
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
16:00
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
16:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:40
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Současné písně chval (79)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka (28)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem je Tomáš Soták, předseda spolku Laudato Si.
 P !
22:10
Stopy Boží na Youtube
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:30
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
0:05
Na jedné lodi (9)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.9.2019

 
6:05
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
6:25
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
8:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Raúl Alta-Torre del Aguila - honorární konzul ČR v Peru (29)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
9:35
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Mozambiku, na Madagaskaru a Mauriciu
 P
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
14:50
Missio magazín: září 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (211)
 
16:35
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
16:45
Muzikanti hrajte
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:35
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:45
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:50
Hermie a přítel v nouzi
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
21:15
Opavská inspirace
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Pod lampou: s Tomášem Valáškem: Vrací se na Slovensko, protože po vraždě to jinak nešlo
 
23:35
Dobrý Pastier
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
0:35
Sestry v akci
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
6:25
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
6:50
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
7:25
Stopy Boží na Youtube
 
8:25
Česká věda
 
8:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Krasňany
 
9:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
10:10
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
13:25
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka (28)
 
13:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
14:55
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
15:15
Křesťané v Pákistánu
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
16:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
17:00
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 P
18:00
Živě s Noe: MIME FEST POLIČKA 2019
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:45
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
19:40
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Církevní školství
 P
21:40
Živě s Noe: MIME FEST POLIČKA 2019
 
22:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
22:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
23:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
23:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Salesiáni (3)
 
6:55
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
7:15
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
7:35
Stíny nad Libavou
 
8:15
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
8:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
9:35
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
9:50
GOODwillBOY III.: Church is Community (1)
 
10:30
V posteli POD NEBESY (1)
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: s Tomášem Valáškem: Vrací se na Slovensko, protože po vraždě to jinak nešlo
 
13:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:15
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
14:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
14:55
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
15:25
Dokonalá radost
 P !
15:55
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 
17:30
Cesta štědrosti
 !
18:05
Po stopách apoštola Pavla (1)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok do Lednice
 
20:50
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 
21:00
Živě s Noe
 
22:10
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 
23:15
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
23:55
CampFest 2018
 
0:45
Řeckokatolický magazín (211)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.9.2019

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
6:55
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
7:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
8:05
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
9:15
Řeckokatolický magazín (211)
 
9:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
10:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Narození sv. Jana Křtitele v Hovoranech
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:05
Poletuchy: na skok do Lednice
 
14:55
Stopy Boží na Youtube
 
16:00
Živě s Noe
 
17:10
50 let Apollo
 
17:40
Ars Vaticana
 P
17:55
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:00
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
18:25
Dokonalá radost
 L !
19:00
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
20:40
Slovanský Velehrad
 
21:00
Přejeme si …
 
21:10
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 
21:35
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
22:40
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů