Program televize Noe na pondělí 16.9.2019

 
6:05
Outdoor Films s Alfrédem Krzemieněm: Fotograf přírodních krás (50)
 
7:40
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
9:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
10:55
Práce Charity v Mexiku
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
13:25
Causa Carnivora
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
14:55
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (1. část)
 
16:10
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
16:35
Věrní Kristu
 
17:35
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:40
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
19:00
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
19:35
Kouzlo strun
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 P
20:20
Živě s Noe
 L !
21:00
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 
22:10
Rozumět internetovým dětem
 
22:55
Indonésie: Povolání žít spolu
 
23:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.9.2019

 
6:05
Muzikanti hrajte
 
6:40
Dvanáct rwandských mučednic
 
6:55
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
9:40
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
10:30
Rozumět internetovým dětem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
13:00
Znovuzrození národa
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
14:55
Cesta štědrosti
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
16:00
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
17:35
Portréty krajiny
 P
18:00
Živě s Noe: Skauti, Jamboree
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (211)
 P
21:30
Živě s Noe: PODZIMNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY, 22. 9. - 20. 10. 2019
 
22:10
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
0:00
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
0:10
Naše Horní Lideč
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
6:25
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (1. část)
 
7:40
Povolání - Sestra Olga
 
7:55
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
8:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Umění sklářských mistrů
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Okolo houslí
 
13:10
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
14:55
Pražská Loreta
 
15:20
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
16:00
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
16:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:40
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Současné písně chval (79)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka (28)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem je Tomáš Soták, předseda spolku Laudato Si.
 P !
22:10
Stopy Boží na Youtube
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:30
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
0:05
Na jedné lodi (9)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.9.2019

 
6:05
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
6:25
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
8:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Raúl Alta-Torre del Aguila - honorární konzul ČR v Peru (29)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
9:35
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Mozambiku, na Madagaskaru a Mauriciu
 P
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
14:50
Missio magazín: září 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17. 9. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (211)
 
16:35
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
16:45
Muzikanti hrajte
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:35
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:45
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:50
Hermie a přítel v nouzi
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
21:15
Opavská inspirace
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Pod lampou: s Tomášem Valáškem: Vrací se na Slovensko, protože po vraždě to jinak nešlo
 
23:35
Dobrý Pastier
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
0:35
Sestry v akci
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
6:25
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
6:50
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
7:25
Stopy Boží na Youtube
 
8:25
Česká věda
 
8:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Krasňany
 
9:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
10:10
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
13:25
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka (28)
 
13:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
14:55
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
15:15
Křesťané v Pákistánu
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 
16:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
17:00
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 P
18:00
Živě s Noe: MIME FEST POLIČKA 2019
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:45
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
19:40
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Církevní školství
 P
21:40
Živě s Noe: MIME FEST POLIČKA 2019
 
22:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
22:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
23:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
23:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Salesiáni (3)
 
6:55
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
7:15
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
7:35
Stíny nad Libavou
 
8:15
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
8:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
9:35
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
9:50
GOODwillBOY III.: Church is Community (1)
 
10:30
V posteli POD NEBESY (1)
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: s Tomášem Valáškem: Vrací se na Slovensko, protože po vraždě to jinak nešlo
 
13:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:15
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
14:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
14:55
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
15:25
Dokonalá radost
 P !
15:55
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 
17:30
Cesta štědrosti
 !
18:05
Po stopách apoštola Pavla (1)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok do Lednice
 
20:50
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 
21:00
Živě s Noe
 
22:10
K jádru věci: s Pavlem Hoškem
 
23:15
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
23:55
CampFest 2018
 
0:45
Řeckokatolický magazín (211)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.9.2019

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
6:55
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
7:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
8:05
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
9:15
Řeckokatolický magazín (211)
 
9:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
10:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Narození sv. Jana Křtitele v Hovoranech
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:05
Poletuchy: na skok do Lednice
 
14:55
Stopy Boží na Youtube
 
16:00
Živě s Noe
 
17:10
50 let Apollo
 
17:40
Ars Vaticana
 P
17:55
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:00
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
18:25
Dokonalá radost
 L !
19:00
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
20:40
Slovanský Velehrad
 
21:00
Přejeme si …
 
21:10
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 
21:35
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
22:40
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 23.9.2019

 
6:05
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
7:10
Ars Vaticana (21)
 
7:20
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Mozambiku, na Madagaskaru a Mauriciu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 
9:30
Bratr Prem Bhai - Indie
 
9:45
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Svědek naděje: Svatý Kopeček (1)
 
13:25
Po stopách apoštola Pavla (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
14:55
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:30
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 !
16:00
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
17:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
17:15
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 P
17:40
Vezmi a čti: Září 2019
 P
18:00
Živě s Noe: Ohlédnutí za svatováclavským hudebním festivalem 2019
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:35
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 P !
18:40
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 P
19:10
Víra do kapsy: Proč misie?
 P
19:25
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:00
Klapka (108.díl): Klapka se Zdeňkem Zbořilem
 L !
21:00
K jádru věci: s Tomášem Petráčkem
 P
22:05
Živě s Noe: Ohlédutí za SHF 2019 a Volejte knězi
 
22:40
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
23:40
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 
0:05
Kulatý stůl: Církevní školství
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.9.2019

 
6:05
Pod lampou: s Tomášem Valáškem: Vrací se na Slovensko, protože po vraždě to jinak nešlo
 
7:25
O Václavovicích
 
8:10
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
8:45
Ars Vaticana (20)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Bohdan Lojka: Vypalování pralesů
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Stopy Boží na Youtube
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poletuchy: na skok do Lednice
 
13:35
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
14:50
Svědek naděje: Svatý Kopeček (2)
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
16:00
Kulatý stůl: Církevní školství
 
17:35
25. výročí návštěvy Matky Terezy na Slovensku
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavlovy cesty
 
18:35
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:40
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
19:05
Na křídlech andělů
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (212)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Terra Santa News: 18. 9. 2019
 !
22:30
Dobrodružství před kamerou (1)
 
23:45
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
0:10
Večer chval: Současné písně chval (79)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.9.2019

 
6:05
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
7:10
Na východ od Říma
 
7:25
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
10:40
Ars Vaticana
 
10:50
Zpravodajské Noeviny: 24. 9. 2019
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Klapka (108.díl): Klapka se Zdeňkem Zbořilem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
14:55
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 9. 2019
 
16:00
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
16:25
Víra do kapsy: Proč misie?
 
16:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 
16:50
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 P
18:00
Živě s Noe: Téma: tanec
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Pavel na ostrově
 
18:40
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:45
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 P !
19:30
Terra Santa News: 25. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Annamária dAlmeida - Beninská Slovenka (10)
 P
21:30
Živě s Noe: Poslaný - konference (modlitba chval a služba)
 P !
22:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Radost z Boha
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
0:15
Po stopách apoštola Pavla (1)
 
0:45
Charita Vsetín
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.9.2019

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Annamária dAlmeida - Beninská Slovenka (10)
 
6:20
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
6:50
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku se staršími dětmi (15)
 
7:55
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
8:30
Zvěčněné šupolím
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa News: 25. 9. 2019
 
9:40
Kulatý stůl: Církevní školství
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:25
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
14:55
Má vlast: Bludov
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 9. 2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (212)
 
16:40
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
17:10
Poletuchy: na skok do Lednice
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: Gedeon
 
18:35
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:40
Historie sklářství v Karolince
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Letem jazzem (1)
 
21:10
Vezmi a čti: Září 2019
 
21:30
Živě s Noe: Mimořádný misijní říjen 2019
 !
22:10
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
23:35
Kalvária Nitrianské Pravno
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2019
 
0:35
Smírčí kříž
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2019
 
6:25
Křesťané na Arabském poloostrově
 
6:55
Po stopách apoštola Pavla (1)
 
7:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Radost z Boha
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Andělka
 
9:55
K jádru věci: s Tomášem Petráčkem
 
11:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Alešem Opatrným (80)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Proměny Oščadnice
 
13:35
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
14:55
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2019
 
16:20
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 P
18:00
Živě s Noe: Konzervatoř Pavla Josefa Vejvanovského Kroměříž
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:35
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:40
Klapka (108.díl): Klapka se Zdeňkem Zbořilem
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: září 2019
 P
21:40
Živě s Noe: Sv. Václav a Palladium země české
 !
22:20
Poletuchy: na skok do Lednice
 
23:10
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
23:40
Missio magazín: září 2019
 
0:40
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.9.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mons. František V. Lobkowicz
 
6:45
Krajané z Gerníku
 
7:25
Lidé, kteří milují život - Peru
 
7:55
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
8:55
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
9:00
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
9:30
Hermie soutěží
 
9:45
GOODwillBOY III.: LIVE IN Ukraine (2)
 
10:15
V posteli POD NEBESY (2)
 
11:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloš Bok - dirigent a skladatel (37)
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:35
Barva lásky
 
14:15
Terra Santa News: 25. 9. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 !
15:05
Beránci a vlci: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:15
Opavská inspirace
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:25
Po stopách apoštola Pavla (2)
 L !
18:00
Slavnostní koncert k 70. výročí založení Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži
 P !
19:40
V souvislostech - Michal Veber: Thomas Cook - konec cestovních kanceláří?
 
20:00
Přejeme si …
 P !
20:10
Outdoor Films s Janem Jenkou a Lukášem Kuldou: S parkuristy do světa (82)
 
21:40
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
21:50
V pohorách po horách: Ještěd (60)
 
22:05
Živě s Noe
 
23:15
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:35
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
0:10
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.9.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Leo Žídek
 
7:00
Naše Horní Lideč
 
7:50
Letem jazzem (1)
 
9:00
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (212)
 
11:30
Opavská inspirace
 L !
11:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:00
Přejeme si …
 
12:20
V souvislostech - Michal Veber: Thomas Cook - konec cestovních kanceláří?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Outdoor Films s Janem Jenkou a Lukášem Kuldou: S parkuristy do světa (82)
 
15:35
Vezmi a čti: Září 2019
 
16:00
Živě s Noe
 
17:10
Stalingradská Madona
 
18:00
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 
18:05
Hermie a přátelé: Ztracený komáří poklad
 
18:45
Klapka (108.díl): Klapka se Zdeňkem Zbořilem
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
VUS Ondráš a SĽUK: MFF Strážnice 2019
 
21:50
V souvislostech - Michal Veber: Thomas Cook - konec cestovních kanceláří?
 
22:15
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Čas pro Malawi
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů