Program televize Noe na pondělí 14.10.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar
 
7:00
Nárožní kámen
 
7:40
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
7:50
Buon giorno s Františkem
 
8:45
Pokřtění a poslaní
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Venezuela – Ženy nahoře
 
9:50
Jak potkávat svět: s Radimem Zenklem (72)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Bible pro Severní Koreu
 
13:25
Po stopách apoštola Pavla (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (31)
 
14:50
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
15:00
Poletuchy: na skok do Lednice
 
15:50
V souvislostech - David Klimeš: Nad státním rozpočtem
 !
16:15
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Co říká Bible o Stvoření?
 
17:20
Terra Santa News: 9. 10. 2019
 
17:40
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 P
18:00
Živě s Noe: Ostravské dny proti chudobě 2019, telefonický rozhovor o pohřbu Karla Gotta
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:40
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 P
19:15
Nededza
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Danielem Kroupou
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Lara (82)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Latinský jazyk, hostem je Prof. PhDr. Jana Nechutová, CSc.
 !
22:10
Mlčení, modlitba, pokání
 
23:10
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 
0:45
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - Pročišťování révy
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.10.2019

 
6:05
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
7:35
Indonésie: Povolání žít spolu
 
8:05
Myanmar: na stejné cestě
 
8:35
V souvislostech - David Klimeš: Nad státním rozpočtem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:55
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - Pročišťování révy
 
11:00
Mwebare kwija - Klinika v buši
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
13:00
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (32)
 
14:55
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:55
Kardinál František Tomášek
 
16:05
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 
17:40
Setkání citeristů v Lukově
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:40
Hermie a neposlušná včela Buzby
 
19:15
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 10. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (215)
 
21:30
Živě s Noe: ELIM Letovice, o.p.s.
 
22:10
Má vlast: Litovel
 
23:05
Terra Santa News: 9. 10. 2019
 
23:25
Světlo pro Evropu: Je řešením tvrdý brexit? (13)
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Mladina 65 (149)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.10.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 10. 2019
 
6:25
Charita Vsetín
 
6:45
Zpěváčci: MFF Strážnice 2019
 
8:10
Mezi pražci: Říjen 2019 (80)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:20
Chléb náš vezdejší
 
10:45
Víc než chrám: jednota různého
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
13:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 1. díl
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
14:55
K jádru věci: s Danielem Kroupou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 10. 2019
 
16:20
Nikdy není pozdě
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Mladina 65 (149)
 P
18:00
Živě s Noe: Téma - osobnost Bohumila Staška
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:45
Po stopách apoštola Pavla (4)
 
19:15
Víra do kapsy: Proč misie?
 P
19:30
Terra Santa News: 16. 10. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Harfa Noemova
 P
21:30
Živě s Noe: Osobnost Bohumila Staška, Československá strana lidová, BS jako politik, odkaz na sv. Václava
 P !
22:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:20
Léta letí k andělům: Emil Paleček (78)
 
23:40
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
0:05
Pan rektor
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.10.2019

 
6:05
Má vlast: Litovel
 
7:00
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:40
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
8:15
Pastýř na člunu
 
8:35
Terra Santa News: 16. 10. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Je řešením tvrdý brexit? (13)
 
9:35
Kulatý stůl: SIRIRI - škola hrou v Africe
 
11:05
Abrahámova cesta
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert Wihanova kvarteta: Šumperk
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (34)
 
15:00
Generální audience papeže Františka
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 10. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (215)
 
16:40
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
17:40
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P
18:00
Živě s Noe: Výročí akce Nisko, doc. ThDr. Tomáš Novotný a paní Libuše Salomonovičová
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:40
Předání proutěného řemesla
 P
19:05
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Dušek – Šest čísel, které tvoří vesmír (40)
 P
21:30
Živě s Noe: Dny důvěry Taizé. Hosté - Klara Jochimková a Wojciech Mendrek
 P !
22:10
Pod lampou: 30 let svobody
 
23:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "skladby s letními motivy" (3)
 
0:15
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.10.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2019
 
6:25
Nededza
 
7:00
Z krajiny kulturních tradic
 
7:35
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
8:25
Po stopách apoštola Pavla (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Lara (82)
 
9:35
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
10:15
K jádru věci: s Danielem Kroupou
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova
 
13:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (35)
 
14:55
Mezi pražci: Říjen 2019 (80)
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2019
 
16:05
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 P
18:00
Živě s Noe: CIETOUR, o poutních zájezdech
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:35
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
19:00
Josef a jeho bratři
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Dezinformace - jak a proč na ně?
 P
21:35
Živě s Noe: CIETOUR pořádající poutní zájezdy, o. Otakar Pělucha a jeho památka
 
22:15
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
22:40
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "skladby s letními motivy" (3)
 
23:50
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
0:05
Missio magazín: říjen 2019
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.10.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Radim Hložánka
 
6:45
Ars Vaticana
 
6:55
Buon giorno s Františkem
 
7:50
Venezuela – Ženy nahoře
 
8:20
Harfa Noemova
 
8:50
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
8:55
Hermie a neposlušná včela Buzby
 
9:35
GOODwillBOY III.: Vox (5)
 
10:15
V posteli POD NEBESY (5)
 
11:10
Víra do kapsy: Proč misie?
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: 30 let svobody
 
13:00
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "skladby s letními motivy" (3)
 
14:10
Terra Santa News: 16. 10. 2019
 !
14:30
Plzeňáci: MFF Strážnice 2019
 
16:05
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
16:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
17:35
Po stopách apoštola Pavla (5)
 P
18:10
Světlo pro Evropu: Je řešením tvrdý brexit? (13)
 P !
18:25
V souvislostech - P. Josef Ptáček: Nástrahy i výzvy internetu
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 P !
21:05
Poletuchy: na skok do Trenčína
 
21:50
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 P
22:05
Živě s Noe
 
23:10
Szidi Tobias & band
 
23:50
Řeckokatolický magazín (215)
 
0:10
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Co říká Bible o Stvoření?
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.10.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Eva Langrová
 
6:45
Jak potkávat svět: s Radimem Zenklem (72)
 
8:10
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
8:40
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
9:45
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
10:10
Kouzlo štípských varhan
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Narození Panny Marie: Štípa
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Lara (82)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:30
V souvislostech - P. Josef Ptáček: Nástrahy i výzvy internetu
 
12:50
Světlo pro Evropu: Je řešením tvrdý brexit? (13)
 
13:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:45
Muzikanti hrajte
 
14:20
Poletuchy: na skok do Trenčína
 
15:05
Venezuela – Ženy nahoře
 
15:40
50 let Boží milosti
 
16:00
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
16:45
Živě s Noe
 P
17:55
Sedmihlásky: U suseda zahradečka (153)
 
18:00
Hermie a Stanley na táboře
 
18:35
Harfa Noemova
 
19:00
Jezuitské redukce v Paraguayi
 P !
19:15
Bolívie – V srdci Bolívie
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Má vlast: Bor u Tachova
 
21:10
V souvislostech - P. Josef Ptáček: Nástrahy i výzvy internetu
 
21:30
K jádru věci: s Danielem Kroupou
 
22:35
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Pražská Loreta
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů