Program televize Noe na pondělí 2.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Ludmila Němcová, FMA
 
6:50
Příběh o Žofii
 
7:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
8:10
Proměny Oščadnice
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:25
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
10:10
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 
13:00
Na křídlech andělů
 
13:25
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
15:35
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
15:55
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 !
16:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
17:25
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O líné Lálince (8)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
19:05
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 
21:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Noemova pošta: listopad 2019
 
23:50
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
0:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Jan Mach
 
6:55
Za závojem
 
7:55
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
9:40
Missio magazín: prosinec 2019
 
10:40
Muzikanti hrajte
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
15:35
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
15:55
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
17:25
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 P
18:00
Živě s Noe: Nocleženky - projekt Armády spásy; hostem je mjr. P. Kramerius
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O pracovité Elence (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
19:15
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (222)
 P !
21:10
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 P
21:30
Živě s Noe: S Ing. Mgr. Petrem Uličným o umělé inteligenci, která pomáhá zdravotně handicapovaným.
 
22:10
Má vlast: Cholina
 
23:30
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 
0:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
0:30
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
0:40
Žijeme mezi vámi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.12.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
6:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
7:40
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
8:35
Pomoc, která se točí
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Rodina a politika (21)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
16:05
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
16:20
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
17:30
Procházka památkovou rezervací Příbor: Zastavení u kostela Narození Panny Marie
 P
18:00
Živě s Noe: Živě z Olomouce - z Arcibiskupství a Divadla na cucky
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O sobecké Růžence (10)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Bohem zapomenuté kouty
 P !
19:30
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
19:52
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 P
21:30
Živě s Noe: prohlídková trasa v Arcibiskupství olomouckém, fotografové Oldřich a Tobiáš Kučerovi
 !
22:10
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
0:00
Missio magazín: prosinec 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Pavel Wessely
 
6:45
Příběh o Žofii
 
7:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
7:55
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Noemova pošta: listopad 2019
 
10:50
Ars Vaticana
 
11:00
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Předání proutěného řemesla
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
16:20
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 !
16:35
Má vlast: Vyšehrad
 P
18:00
Živě s Noe: jubileum premonstrátů
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O soucitném Standovi (11)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (74)
 P
21:40
Živě s Noe: Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
 !
22:12
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
23:50
Opřu se o florbalovou hůl
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
0:35
Víc než chrám: jednota různého
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Plk. v.v. František Valdštýn
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
7:10
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
7:40
Ars Vaticana
 
7:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
8:05
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 
10:20
Oto Mádr
 L
10:30
Živě s Noe
 L !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 P
12:40
Přejeme si …
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
13:15
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (1)
 
15:30
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
16:25
Krajané z Gerníku
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Na vlastních nohou - Stonožka
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O veselé Karolínce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Přešel jsem hranici
 
19:40
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Děti patří domů
 P
21:35
Živě s Noe: projekt Stonožka, malostranské varhany a sv. Mikuláš
 
22:15
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
22:45
Krásné slovo otce Špidlíka: Kristus u slovanských myslitelů, 1. část (3)
 
23:35
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
6:35
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
6:50
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
7:07
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 
7:30
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
7:50
Missio magazín: prosinec 2019
 
8:55
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
9:35
GOODwillBOY IV.: Ski Jumping (3)
 
10:15
V posteli POD NEBESY IV. (3)
 
11:05
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 P
11:50
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
13:45
Slovo, místo setkání
 
14:10
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
14:35
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (74)
 
16:00
Řeckokatolický magazín (222)
 
16:15
Buon giorno s Františkem
 
17:10
Dokonalá radost
 P
17:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 !
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 P !
18:35
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 P
19:05
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
19:15
Přejeme si …
 L !
19:30
Koncert Naděje pro Irák: bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově
 P !
21:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 P !
21:45
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 
22:35
Živě s Noe
 
23:45
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
0:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Marie Kučerová, FMA
 
6:40
Tak trošku jiný lyžák
 
7:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
7:15
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
7:45
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
8:15
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (74)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (222)
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie: Strahov
 P
11:15
Indie: Jeden
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
14:50
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 L !
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Marie na Španělském náměstí v Římě
 
16:30
Živě s Noe
 
17:40
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 P
18:00
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Rút
 
18:30
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Camino na kolečkách
 
21:40
Adventus Domini
 
22:45
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
23:05
Buon giorno s Františkem
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 9.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Tomíček
 
6:45
Ale on není bílý
 
7:15
Buon giorno s Františkem
 
8:10
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
9:30
Čas pro Malawi
 
10:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
10:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:00
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá ze Slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie: kaple Telepace
 L
12:50
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
13:25
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (2)
 
15:35
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
16:00
Indie: Jeden
 !
16:40
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 P
18:00
Živě s Noe: Advent, Slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O vzteklé Fridolíně (13)
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Bach trochu jinak: Benefiční koncert
 L !
20:05
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Advent, Slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie, Kateřina Kněžíková, operní pěvkyně
 
22:10
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
22:30
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
0:05
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.12.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
6:50
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
8:30
Chlapi na hoře
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
9:40
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adventus Domini
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (3)
 
15:35
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
15:45
Ars Vaticana
 
16:00
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
17:30
Animované biblické příběhy: Rút
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O zlomyslné Zuzce (14)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (223)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
23:20
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
23:45
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (74)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Lucie Pracná
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
7:10
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 
8:25
Srbsko: Semínko naděje
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (4)
 
15:35
Ars Vaticana
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
16:20
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 
17:25
Zeno Kaprál básník
 P
18:00
Živě s Noe: Gregoriánský chorál v Adventu
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O moudrosti (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Pěšák Boží
 P !
19:30
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
21:30
Živě s Noe: O rorátech, Číhošťském zázraku a biskupských lesích
 !
22:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 
0:05
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
0:45
50 let Boží milosti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
6:45
Indie: Jeden
 
7:15
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
7:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 
8:35
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
9:30
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
11:00
Víra do kapsy: Vyhoření
 P
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Muzikanti hrajte
 
12:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
13:20
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (5)
 
15:35
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
16:30
Řeckokatolický magazín (223)
 
16:50
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 P
17:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P
17:25
Živě s Noe: Divadelní hra Jezulátko
 L !
18:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra z Vatikánu: ke cti Panny Marie Guadalupské
 P !
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 P
21:30
Živě s Noe: Fusion s Milanem Szturcem
 
22:10
Outdoor Films s Vítem Kanyzou: Mladý filmař s perspektivou (78)
 
23:45
Chlapi na hoře
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
0:35
Skryté poklady: Vladimír
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Stanislav Krátký, probošt mikulovský
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
7:10
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
7:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
9:35
Lednický park vypravuje
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
10:10
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
13:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (6)
 
15:35
Indie: Jeden
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
16:30
Historie sklářství v Karolince
 
16:55
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P
18:00
Živě s Noe: P. Ignác Stuchlý, hostem je P. Mgr. Petr Zelinka SDB
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
19:20
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Kultura slova
 P
21:40
Živě s Noe: Dům Ignáce Stuchlého
 
22:20
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
22:45
Krásné slovo otce Špidlíka: Kristus u slovanských myslitelů, 2. část (4)
 
23:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
0:25
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
0:35
Česká věda
 
0:50
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: ThDr. Pavel Černý, Th.D.
 
6:45
Dana
 
7:05
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
8:40
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
8:55
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Rút
 
9:35
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 
10:20
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 P
10:45
Přejeme si …
 L !
11:00
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Fryšták
 
13:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
14:35
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 
14:55
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
15:20
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 P
15:50
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 !
16:10
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
18:55
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (4)
 P
21:15
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina (71)
 P !
21:25
Irák: Ninive
 P
22:00
Živě s Noe
 
23:10
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (223)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. JUDr. ICLic. Pavel Forgač, Obl.OT
 
6:45
O starých Starých Hamrech
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
9:00
Indie: Jeden
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:55
Řeckokatolický magazín (223)
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
10:25
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 P
10:45
Přejeme si …
 L !
11:00
Mše svatá z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Číhošti
 !
12:15
Toufar
 
13:25
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
13:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Ars Vaticana
 
15:10
Dobrodružství před kamerou (4)
 
16:20
Živě s Noe
 
17:30
Myanmar: na stejné cestě
 P
18:00
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Samuel
 
18:30
Štětcem a píšťalou
 
18:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P !
21:05
Má vlast: Konice
 
22:25
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 
22:45
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
23:45
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů