Program televize Noe na pondělí 2.1.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
6:15
Poslány sloužit
 
6:45
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:50
Cvrlikání: Kofe@Vlna (48)
 
9:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Podzim 2016
 
9:20
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
10:00
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
11:05
Zázrak v pralese
 
11:35
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
11:40
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 P
11:55
Z pokladů duše: Marek Eben - Svatý Petr
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Prosinec 2016
 
13:05
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
13:40
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
14:15
Charita Vsetín
 
14:35
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 !
14:45
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
15:45
Ars Vaticana (2)
 
16:00
V souvislostech - Daniel Raus: Na přelomu roku (166)
 
16:20
Mezi pražci: Prosinec 2016 (53)
 
17:05
Anežka Česká
 
18:10
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
18:25
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
19:30
VideoJournal české vědy
 
19:50
Z pokladů duše: Marek Eben - Svatý Petr
 P !
20:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
20:30
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (1. část)
 
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
21:35
Dům ze skla?: P. dr. Ondřej Salvet (12)
 
22:40
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Podzim 2016
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
23:30
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.1.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
6:20
Má vlast: Kroměříž
 
7:45
Ars Vaticana (2)
 
7:55
Kalvária Nitrianské Pravno
 
8:35
V souvislostech - Daniel Raus: Na přelomu roku (166)
 
8:55
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
10:45
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (1. část)
 
11:40
Sedmihlásky: Na záhumňú + Sedí vrabček (82)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Adrián Zemek OPraem - Zázraky se dějí
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Daniela Víchy
 
12:20
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
13:55
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
14:05
750 let Svinova
 
14:40
Den pro rodinu: záznam rozhovorů z Ovocného trhu a Kampy
 
15:30
Pod lampou: Autisté mezi námi
 
18:00
Noeland (49)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Na záhumňú + Sedí vrabček (82)
 
18:45
Animované biblické příběhy: David a Goliáš
 
19:10
Tajemství skla
 P !
19:20
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3.1.2017 (827)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Adrián Zemek OPraem - Zázraky se dějí
 !
20:00
Buon giorno s Františkem: SPECIÁL
 P !
21:00
Řeckokatolický magazín (90)
 
21:15
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 1. díl
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Daniela Víchy
 
22:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Malý Silvestr v Búdách (12)
 
23:10
Zpravodajské Noeviny: 3.1.2017 (827)
 
23:30
Studentský Velehrad 2016
 
0:10
Cesta k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel (108)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.1.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3.1.2017 (827)
 
6:25
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
7:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
7:55
Mezi nebem a zemí
 
8:30
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
9:20
Ars Vaticana (2)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Dopisy z rovníku
 
11:40
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 P
11:55
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Vánoční zamyšlení
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple františkánek v Olomouci
 
12:50
Arménie – Víra hory přenáší
 
13:25
Pojďte s námi...: do šenku
 
14:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
14:50
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
15:35
Haiti, 75 let přítomnosti salesiánů na Haiti
 
16:00
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
16:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Malý Silvestr v Búdách (12)
 
17:15
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
17:35
Zpravodajské Noeviny: 3.1.2017 (827)
 L !
18:00
Modlitba nešpor s františkánkami v Olomouci
 
19:10
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
19:20
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 P !
19:30
Terra Santa news: 4.1.2017
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Vánoční zamyšlení
 L !
20:00
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 P !
21:25
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (2. část)
 
22:35
Generální audience Svatého otce
 
23:10
Vezmi a čti: Prosinec 2016
 
23:25
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 
23:40
Má vlast: Kroměříž
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.1.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
7:00
Terra Santa news: 4.1.2017
 
7:20
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
8:30
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
8:40
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
8:55
Pomoc, která se točí
 
9:20
Velké ticho v Poličanech
 
9:45
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Dům ze skla?: P. dr. Ondřej Salvet (12)
 
11:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 P
11:55
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Otcovská Boží Láska
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Ladislava Šviráka z kaple františkánek v Olomouci
 
12:20
Má vlast: Kroměříž
 
13:45
Generální audience Svatého otce
 
14:20
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
14:35
Řeckokatolický magazín (90)
 
14:50
Noeland (49)
 
15:25
Poslány sloužit
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3.1.2017 (827)
 
16:20
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
17:55
Manželská setkání
 
18:05
Animované biblické příběhy: David a Goliáš
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
18:45
Ars Vaticana (3)
 P !
19:00
Večeře u Slováka
 
19:20
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5.1.2017 (828)
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Otcovská Boží Láska
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Orval, Belgie
 P !
22:00
Pod lampou: Zpověď olympijského vítěze
 
22:50
Cvrlikání: Kofe@Vlna (48)
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 5.1.2017 (828)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
0:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.1.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5.1.2017 (828)
 
6:30
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
6:45
Žijeme mezi vámi
 
7:05
Nábožné združenie svätého Jozefa
 
7:30
Hluk
 
7:45
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 
7:55
Arménie – Víra hory přenáší
 
8:30
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (2. část)
 
9:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: bazilika sv. Petra v Římě
 
11:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Tomáš Špidlík - Zjevení Páně
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:15
O starých Starých Hamrech
 
13:05
Ars Vaticana (3)
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
13:40
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
14:15
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5.1.2017 (828)
 
16:20
Předání proutěného řemesla
 
16:50
Buon giorno s Františkem: SPECIÁL
 
18:00
Pražská Loreta
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O ješitnosti (1)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
18:55
Škola křesťanského života a evangelizace
 
19:10
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Orval, Belgie
 
19:40
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Tomáš Špidlík - Zjevení Páně
 L !
20:00
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2017
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
22:00
Večeře u Slováka
 !
22:25
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
0:00
Večer chval: Sešli jsme se (57)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.1.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
6:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
6:40
Missio magazín: prosinec 2016
 
7:45
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
8:30
Noeland (49)
 
9:00
Animované biblické příběhy: David a Goliáš
 
9:30
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
9:45
Terra Santa news: 4.1.2017
 
10:05
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
10:15
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
10:30
Buon giorno s Františkem: SPECIÁL
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 5.1.2017 (828)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Kdo je Ježíš
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bohuslava Nováka
 
12:25
Pod lampou: Zpověď olympijského vítěze
 
13:10
Město strachu - Pákistán
 
13:40
U VÁS aneb festivalové kukátko: Malý Silvestr v Búdách (12)
 
14:30
Kardinál Štěpán Trochta
 
14:40
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
16:10
Večeře u Slováka
 
16:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (890)
 
17:05
Pojďte s námi...: do šenku
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O ješitnosti (1)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P
19:10
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Ruml: Charta 77 (167)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Kdo je Ježíš
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 P !
21:00
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 !
21:50
Purimový zázrak
 
22:55
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bohuslava Nováka
 
23:05
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
0:05
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
0:35
Řeckokatolický magazín (90)
 
0:50
Útulek svatého Juana Diega
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.1.2017

 P
6:05
Evangelium: Svátek Křtu Páně
 
6:15
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:25
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
8:50
Večeře u Slováka
 
9:15
Evangelium: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:15
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
11:30
Řeckokatolický magazín (90)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Gazda - Křest Páně
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Ruml: Charta 77 (167)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
14:05
Muzikanti hrajte
 !
14:40
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (2. část)
 
16:00
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 
16:45
Guyanská Diana
 P
17:15
Comenius
 P !
17:30
Celostátní přehlídka zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol Odry 2016
 
17:55
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Šalomoun
 
19:00
Vánoční koncert: Ostrava - Heřmanice
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Gazda - Křest Páně
 !
20:00
Bella
 
21:35
V souvislostech - Jan Ruml: Charta 77 (167)
 
22:00
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
23:05
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
23:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
23:35
Ars Vaticana (3)
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Buon giorno s Františkem: SPECIÁL
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 9.1.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
6:15
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:20
Cvrlikání: Kofe@Vlna (48)
 
8:30
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
8:40
Dealer Božího slova
 
8:55
Buon giorno s Františkem: SPECIÁL
 
10:00
Poslány sloužit
 
10:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
10:45
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
11:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O ješitnosti (1)
 P
11:55
Z pokladů duše: Dominika Konečná - Bůh uzdravuje rád skrze lidi
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
13:35
Kardinál Štěpán Trochta
 
13:45
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
14:10
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
14:45
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
16:00
V souvislostech - Jan Ruml: Charta 77 (167)
 
16:20
Putování modrou planetou: Island
 
17:00
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
17:25
Ars Vaticana (3)
 
17:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
18:00
Celostátní přehlídka zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol Odry 2016
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O závistivém Evženovi (2)
 
18:40
Patagonie: Misionářský sen
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Dominika Konečná - Bůh uzdravuje rád skrze lidi
 L !
20:00
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michalem Georgievem (31)
 
21:15
Terra Santa news: 4.1.2017
 
21:40
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (2. část)
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
23:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2017
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.1.2017

 
6:05
Jezuité o: Divadlo spirituality
 
6:25
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
7:05
Česká věda
 
7:20
Pod lampou: Zpověď olympijského vítěze
 
8:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
9:10
Povolání - Sestra Olga
 
9:25
Muzikanti hrajte
 
10:00
Kalvária Nitrianské Pravno
 
10:35
U VÁS aneb festivalové kukátko: Malý Silvestr v Búdách (12)
 
11:15
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
11:25
Ars Vaticana (3)
 
11:35
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
11:40
Klaunský pohádkový kufřík: O závistivém Evženovi (2)
 P
11:55
Z pokladů duše: Filip Baroš - Hodnota člověka
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Larische
 
12:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
12:50
V souvislostech - Jan Ruml: Charta 77 (167)
 
13:15
Nikaragua - Matka všech
 
13:50
Jsem šťastný. I vy buďte šťastní!
 
14:20
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2017
 
16:00
Noční univerzita: P. Marian Kuffa - Milosrdenství (2. část)
 
17:15
Mariánské korunovace v dějinách
 
17:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Šalomoun
 
19:15
Dealer Božího slova
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2017 (829)
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Hodnota člověka
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (91)
 
21:20
Vezmi a čti: Prosinec 2016
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2017 (829)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Larische
 
22:10
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
23:35
Terra Santa news: 4.1.2017
 
0:00
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 
0:45
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.1.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2017 (829)
 
6:25
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:25
Česká věda
 
7:45
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
8:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
9:25
Ars Vaticana (3)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Obdarovávání - Otec Radek
 
11:10
Celostátní přehlídka zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol Odry 2016
 
11:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 P
11:55
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Jak poznat Ježíše
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jezuité o: Divadlo spirituality
 
13:10
Redemptoristé na Slovensku
 
13:40
Smírčí kříž
 
14:05
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2017 (829)
 
16:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michalem Georgievem (31)
 
16:35
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Poslední věci
 
18:20
Kardinál Štěpán Trochta
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O hloupém Pepánkovi (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
19:05
Zambijský Bambo
 P
19:30
Terra Santa news: 11.1.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Jak poznat Ježíše
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof (70)
 P !
21:25
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Význam kultury v časech migrace
 
22:15
Generální audience Svatého otce
 
22:55
Dům ze skla?: P. dr. Ondřej Salvet (12)
 
0:05
Má vlast: Synagoga Hranice I.
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.1.2017

 
6:05
Dealer Božího slova
 
6:15
Nikaragua - Matka všech
 
6:50
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof (70)
 
7:10
Terra Santa news: 11.1.2017
 
7:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
7:55
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
8:25
Cesta k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel (108)
 
9:20
Putování modrou planetou: Island
 !
10:05
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2017
 
11:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O hloupém Pepánkovi (4)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní literatura
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:15
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 
13:55
Milovat až do zapomnění
 
14:50
Muzikanti hrajte
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2017 (829)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (91)
 
16:35
Ars Vaticana (4)
 
16:45
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
16:55
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
17:10
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
18:00
Animované biblické příběhy: Šalomoun
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chlubivém Kubovi (5)
 
18:45
Jezuité o: Divadlo spirituality
 P !
19:05
Večeře u Slováka
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12.1.2017 (830)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní literatura
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Proskovice je Dědina! (128)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Klášter benediktýnek v Schoten, Belgie
 P !
22:00
Pod lampou: Slovensko, Česko a svět 2017
 
23:05
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
23:45
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 12.1.2017 (830)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Poslední věci
 !
0:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.1.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12.1.2017 (830)
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Kardinál Štěpán Trochta
 
7:00
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
8:05
Studentský Velehrad 2016
 
8:45
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
9:10
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Význam kultury v časech migrace
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michalem Georgievem (31)
 
10:10
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
11:15
Česká věda
 
11:35
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
11:40
Klaunský pohádkový kufřík: O chlubivém Kubovi (5)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Chudoba - Sestra Ráchel
 
13:10
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof (70)
 
13:40
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
14:20
Mezi nebem a zemí
 
14:50
Návrat ke kořenům
 
15:05
Ars Vaticana (4)
 
15:15
Putování modrou planetou: Island
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12.1.2017 (830)
 
16:20
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
17:05
Povolání - Sestra Olga
 
17:20
Buon giorno s Františkem
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chytré Jitce (6)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Poslední věci
 
19:05
Soňa
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Klášter benediktýnek v Schoten, Belgie
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 L !
20:00
Noemova pošta: leden
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michalem Georgievem (31)
 
22:00
Večeře u Slováka
 
22:20
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
22:35
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
23:15
Večer chval: Sešli jsme se (57)
 
0:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.1.2017

 
6:05
Poslány sloužit
 
6:35
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof (70)
 
6:55
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2017
 
9:00
Animované biblické příběhy: Šalomoun
 
9:55
Jezuité o: Divadlo spirituality
 
10:45
Můj Bůh a Walter: Poslední věci
 
11:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (891)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 12.1.2017 (830)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Lukáše Engelmanna
 
12:25
Pod lampou: Slovensko, Česko a svět 2017
 
13:25
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
14:30
Večeře u Slováka
 
14:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Proskovice je Dědina! (128)
 
16:15
Nikaragua - Matka všech
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chytré Jitce (6)
 
18:40
Terra Santa news: 11.1.2017
 
19:00
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Hana Marvanová: Veřejnoprávní média bez politických vlivů (168)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 P !
20:00
Cesta k andělům: Marek Jícha – kameraman (109)
 
20:55
V pohorách po horách: Brada (14)
 
21:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
21:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 
22:30
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 
22:55
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
0:05
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
0:45
Řeckokatolický magazín (91)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.1.2017

 P
6:05
Evangelium: 2. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana (4)
 
6:25
Putování modrou planetou: Island
 
7:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Proskovice je Dědina! (128)
 
8:35
Česká věda
 
8:50
Nikaragua - Matka všech
 
9:25
Večeře u Slováka
 
9:45
Evangelium: 2. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Maří Magdalény ve Stonavě
 
11:10
Můj Bůh a Walter: Poslední věci
 
11:30
Řeckokatolický magazín (91)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michalem Georgievem (31)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Hana Marvanová: Veřejnoprávní média bez politických vlivů (168)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Cesta k andělům: Marek Jícha – kameraman (109)
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:55
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Význam kultury v časech migrace
 
15:45
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 
16:35
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
17:05
Kazachstán, poutní kostel
 
17:55
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Elijáš
 
19:05
Sekce pro mládež ČBK
 
19:30
Jezuité o: Exorcismus
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 P !
20:00
Jazzový koncert - F. Kop: Suite for Mr. J.Coltrane: Svatováclavský hudební festival 2016
 
21:25
V souvislostech - Hana Marvanová: Veřejnoprávní média bez politických vlivů (168)
 
21:50
Buon giorno s Františkem
 
22:55
Irák– Země světců a mučedníků
 
23:20
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof (70)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Vezmi a čti: Prosinec 2016
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů