Program televize Noe na pondělí 23.1.2017

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:05
Česká věda
 
7:25
Missio magazín: leden 2017
 
8:25
Bratr Prem Bhai - Indie
 
8:40
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
10:10
V pohorách po horách: Violík (15)
 
10:20
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
10:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Petr Kliment Koutný - pravoslavný duchovní (32)
 
10:50
Dokonalé rozpouštědlo
 
11:05
Mosambik - Bom Padre
 
11:35
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
11:40
Klaunský pohádkový kufřík: O soucitném Standovi (11)
 P
11:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Skryté poklady: Vladimír
 
13:20
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
14:25
Setkání Salesiánů spolupracovníků na Svatém Kopečku 2016
 
14:35
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
15:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (2. část)
 
16:00
V souvislostech - Daniel Anýž: Jaký byl Barack Obama (169)
 
16:20
Putování modrou planetou: Mexiko
 
17:00
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
17:40
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
18:00
Ars Vaticana (5)
 
18:10
Comenius
 
18:25
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O veselé Karolínce (12)
 P !
18:45
Víra do kapsy: Talenty
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 
19:35
Vezmi a čti: Leden 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 !
20:00
Magadan - ďáblovo hřiště
 
20:30
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 P !
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Josefem Koudelkou (32)
 
21:35
Terra Santa news: 18.1.2017
 
22:05
Noční univerzita: prof. Ing. Pavel Dostálek, CSc. - Pivo je dar Boží
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 
23:30
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.1.2017

 
6:05
Noc plná světla: Moravské divadlo Olomouc
 
7:55
V souvislostech - Daniel Anýž: Jaký byl Barack Obama (169)
 
8:20
Svatá Františka Římská
 
9:05
Jezuité o: František Xaverský
 
9:25
Muzikanti hrajte
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 !
10:30
Noční univerzita: prof. Ing. Pavel Dostálek, CSc. - Pivo je dar Boží
 
11:20
Víra do kapsy: Talenty
 
11:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O veselé Karolínce (12)
 P
11:55
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
12:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Petr Kliment Koutný - pravoslavný duchovní (32)
 
12:35
Kazachstán - Slib
 
13:25
Ars Vaticana (5)
 
13:40
V pohorách po horách: Violík (15)
 
13:50
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
14:25
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
16:00
Pod lampou: Charta 77, pravda a my
 
17:10
Stíny na kolébce - Afrika
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
18:35
Klaunský pohádkový kufřík: O vzteklé Fridolíně (13)
 
18:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Elíša
 
19:20
Dokonalé rozpouštědlo
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24.1.2017 (833)
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 !
20:00
Papež František: Můj život
 
20:50
Radost - Sestra Lucia
 
21:05
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 P !
21:30
Řeckokatolický magazín (93)
 
21:45
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
22:00
Missio magazín: leden 2017
 
23:10
Terra Santa news: 18.1.2017
 
23:35
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 24.1.2017 (833)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.1.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24.1.2017 (833)
 
6:25
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
7:25
Jihomoravské město Dubňany
 
8:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 
8:30
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (2. část)
 
9:25
Ars Vaticana (5)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Zázrak v pralese
 
11:25
Velké ticho v Poličanech
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O vzteklé Fridolíně (13)
 
11:50
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jezuité o: František Xaverský
 
13:10
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
14:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Josefem Koudelkou (32)
 
14:30
Frano z Malesie
 
15:00
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou, Vesmír a Bible, 2. díl
 
15:40
Víra do kapsy: Talenty
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24.1.2017 (833)
 
16:25
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
16:40
Magadan - ďáblovo hřiště
 
17:10
Vezmi a čti: Leden 2017
 L !
17:30
Nešpory na zakončení Týdne modliteb za jednotu křesťanů
 
18:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Klaunský pohádkový kufřík: O zlomyslné Zuzce (14)
 
18:55
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 P !
19:30
Terra Santa news: 25.1.2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 P !
21:20
Noční univerzita: Dan Drápal - Církev v domě aneb Hluboké křesťanské obecenství
 
22:25
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.1.2017

 
6:05
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
6:35
Putování modrou planetou: Mexiko
 
7:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
7:30
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
8:10
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
8:20
Terra Santa news: 25.1.2017
 
8:40
Missio magazín: leden 2017
 
9:45
Dokonalé rozpouštědlo
 
10:05
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
11:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O zlomyslné Zuzce (14)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
12:15
Noc plná světla: Moravské divadlo Olomouc
 
14:10
Generální audience Svatého otce
 
14:45
Jezuité o: František Xaverský
 
15:10
Řeckokatolický magazín (93)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24.1.2017 (833)
 
16:20
Svatá Františka Římská
 
17:05
V pohorách po horách: Violík (15)
 
17:15
Propast
 
17:45
Ars Vaticana (6)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Elíša
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O moudrosti (15)
 
18:35
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Pan profesor
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26.1.2017 (834)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 L !
20:00
U VÁS: Obrázky ze Strážnice (13)
 !
21:05
Putování po evropských klášterech: Klášter dominikánek v Caleruega, Španělsko
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 26.1.2017 (834)
 P !
22:00
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
23:25
Staňte se solí
 !
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 
0:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
0:50
Česká věda
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.1.2017

 
6:05
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
6:20
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
6:50
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
8:00
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
8:30
Víra do kapsy: Talenty
 
8:45
Kalvária Nitrianské Pravno
 
9:25
Magadan - ďáblovo hřiště
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Josefem Koudelkou (32)
 
10:15
Noční univerzita: Dan Drápal - Církev v domě aneb Hluboké křesťanské obecenství
 
11:15
Zpravodajské Noeviny: 26.1.2017 (834)
 
11:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
11:45
Klaunský pohádkový kufřík: O moudrosti (15)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
13:05
Ars Vaticana (6)
 
13:20
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
14:00
Cesta k andělům: Marek Jícha – kameraman (109)
 
14:55
Smírčí kříž
 
15:20
Krajané z Gerníku
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26.1.2017 (834)
 
16:20
Mezi nebem a zemí
 
16:50
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
17:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P
18:00
Skryté poklady: Roman
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Transport
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Klášter dominikánek v Caleruega, Španělsko
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 L !
20:00
Rozhovor s Mons. Dario Viganò
 L !
20:35
Kulatý stůl: Charta 77 a křesťané
 
22:15
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
22:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Proskovice je Dědina! (128)
 
0:05
Pan profesor
 
0:25
V pohorách po horách: Violík (15)
 
0:35
Guyanská Diana
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.1.2017

 
6:05
Pan profesor
 
6:25
Mosambik - Bom Padre
 
6:55
O starých Starých Hamrech
 
7:45
Jezuité o: František Xaverský
 
8:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
8:25
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Elíša
 
9:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
9:50
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
10:25
Cvrlikání: Mysami (49)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 26.1.2017 (834)
 P
11:55
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Adama Ruckého
 
12:30
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
13:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
14:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (893)
 
15:05
U VÁS: Obrázky ze Strážnice (13)
 
16:10
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
16:35
Terra Santa news: 25.1.2017
 
17:00
Papež František: Můj život
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Řeckokatolický magazín (93)
 P !
19:30
V souvislostech - Jakub Schwarz Trojan: Jan Palach (170)
 
19:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
21:35
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
22:20
Post Scriptum: Záznam homílie P. Adama Ruckého
 
22:30
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 
22:40
Jak potkávat svět: s Bohdanem Mikoláškem (47)
 
0:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (2. část)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.1.2017

 P
6:05
Evangelium: 4. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana (6)
 
6:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
7:00
U VÁS: Obrázky ze Strážnice (13)
 
8:05
Putování modrou planetou: Mexiko
 
8:40
Chudoba - Sestra Ráchel
 
9:00
Irák– Země světců a mučedníků
 
9:30
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
10:00
Řeckokatolický magazín (93)
 
10:20
Evangelium: 4. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Všech svatých v Ostravě - Hošťálkovicích
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Josefem Koudelkou (32)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Schwarz Trojan: Jan Palach (170)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 !
13:25
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 !
16:00
Noční univerzita: Dan Drápal - Církev v domě aneb Hluboké křesťanské obecenství
 
17:05
Mezi pražci: Leden 2017 (54)
 
17:55
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Daniel
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
19:20
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 
19:30
Jezuité o: INDIE - na křižovatkách víry
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 !
20:00
Má vlast: Bouzov
 
21:30
V souvislostech - Jakub Schwarz Trojan: Jan Palach (170)
 
22:00
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
22:55
Soňa
 
23:10
Skryté poklady: Roman
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Misionáři chudých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů