Program televize Noe na středu 1.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28.2.2017 (843)
 
6:25
Má vlast: Přerov
 
7:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (898)
 
8:25
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Proč Bůh mlčí?
 
9:25
Ars Vaticana (10)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Zambijský Bambo
 
11:20
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
11:40
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 
11:45
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. PaedDr. ThLic. Marcel Puvák - Popeleční středa
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 
12:30
Vyvolený: hudebně taneční představení
 
14:05
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 1. díl
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
15:00
Poselství svatých: Svatý Petr
 
15:10
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 
15:40
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28.2.2017 (843)
 L !
16:30
Mše svatá Popeleční středy: Vatikán
 
18:15
Můj Bůh a Walter: Člověk
 !
18:35
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
19:15
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
19:20
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 P
19:30
Terra Santa news: 1.3.2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. PaedDr. ThLic. Marcel Puvák - Popeleční středa
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 !
21:20
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Poznávejme Hospodina...
 
22:20
Příběhy odvahy a víry: Svatý Serafim: Na zemi anděl, v nebi člověk (7)
 P
22:45
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Kdo chce kam ...
 
23:50
Večer chval: Adonai (58)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.3.2017

 
6:05
Klapka s ...: Janem Křivým (81)
 
7:10
Život na zámku Břežany
 
7:35
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
8:25
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
9:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
9:35
Terra Santa news: 1.3.2017
 
10:00
Noemova pošta: únor
 
11:35
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
11:45
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Postní období je poklad
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:15
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Oratorium Op. 70 Eliáš
 
14:15
Generální audience Svatého otce
 
14:50
Jeruzalém
 
15:00
Historie sklářství v Karolince
 
15:20
Řeckokatolický magazín (98)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 28.2.2017 (843)
 
16:00
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
17:35
Ars Vaticana (11)
 
17:45
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:40
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 
18:50
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 1. postní neděle
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2.3.2017 (844)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Postní období je poklad
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Notker Wolf, generální představený benediktýnů
 P !
22:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:40
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (898)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
0:50
Zpravodajské Noeviny: 2.3.2017 (844)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2.3.2017 (844)
 
6:25
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:35
Kurzy Alfa
 
7:50
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
8:15
Příběhy odvahy a víry: Svatý Serafim: Na zemi anděl, v nebi člověk (7)
 
8:40
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Poznávejme Hospodina...
 
9:40
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
10:10
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 
10:35
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
11:40
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 
11:45
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Ladislav Švirák - Smysl postu
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (11)
 
13:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
13:20
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
14:15
Příběh o Žofii
 
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
16:50
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
17:00
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
18:00
Zpravodajské Noeviny: 2.3.2017 (844)
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 P
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Notker Wolf, generální představený benediktýnů
 
19:30
Setkání Salesiánů spolupracovníků na Svatém Kopečku 2016
 
19:40
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
19:50
Z pokladů duše: P. Ladislav Švirák - Smysl postu
 L !
20:00
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
21:40
Vezmi a čti: Únor 2017
 
22:00
Večeře u Slováka: 1. postní neděle
 
22:25
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
23:35
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.3.2017

 
6:05
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
6:15
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:20
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
7:45
Zpravodajské Noeviny: 2.3.2017 (844)
 
8:10
Poselství svatých: Svatý Petr
 
8:25
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bambulínova návštěva (4)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
9:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
9:55
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
10:10
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
10:30
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
11:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (898)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:25
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
14:05
Historie sklářství v Karolince
 
14:30
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
15:55
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
16:05
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
17:10
Večeře u Slováka: 1. postní neděle
 
17:35
Terra Santa news: 1.3.2017
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Petr Čaadajev: Bláznova obhajoba (8)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Sedmihlásky: Sadila Anička (69)
 
18:45
Rozhovor s Mons. Dario Viganò
 
19:15
Maribor - Kostel světla
 P !
19:30
V souvislostech - Jakub Kašpar: Národní parky v ohrožení? (175)
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 P !
21:00
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
21:50
Pole milosrdenství
 
22:50
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Proč Bůh mlčí?
 
23:50
Řeckokatolický magazín (98)
 
0:10
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.3.2017

 
6:05
Evangelium: 1. neděle postní
 
6:15
Život na zámku Břežany
 
6:40
Ars Vaticana (11)
 
6:50
Řeckokatolický magazín (98)
 
7:10
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
8:35
Česká věda
 
8:50
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
9:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
9:35
Večeře u Slováka: 1. postní neděle
 
10:05
Evangelium: 1. neděle postní
 L !
10:15
Mše svatá z kostela sv. Jana Bosca: v Havířově - Šumbarku
 
11:30
Povolání - Sestra Olga
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Půst
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Kašpar: Národní parky v ohrožení? (175)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
14:10
Hudební okénko (1)
 
14:40
Velké ticho v Poličanech
 
15:00
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
16:00
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Poznávejme Hospodina...
 
16:55
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
17:55
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
19:20
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
19:30
Pastýř na člunu
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Půst
 !
20:00
Koncert Českého filharmonického sboru Brno: z Besedního domu v Brně
 
21:30
V souvislostech - Jakub Kašpar: Národní parky v ohrožení? (175)
 
21:50
Ars Vaticana (11)
 
22:05
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
23:10
Never more
 
23:20
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:40
Umění sklářských mistrů
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 6.3.2017

 
6:05
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:10
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
7:20
Noemova pošta: únor
 
8:55
U VÁS: Obrázky ze Strážnice (13)
 
10:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
10:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
11:10
Já, Vlado Bočev
 
11:25
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
11:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
11:45
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 P
11:55
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Bůh není samotář
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Petr Čaadajev: Bláznova obhajoba (8)
 
13:25
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
14:05
Ars Vaticana (11)
 
14:20
Noční univerzita: P. Josef Čunek - P. Teilhard de Chardin a jezuité
 
15:50
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
16:20
V souvislostech - Jakub Kašpar: Národní parky v ohrožení? (175)
 
16:45
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
17:05
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
17:55
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
18:10
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
18:25
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 P
18:45
Česká věda
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
19:35
Kouzlo štípských varhan
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Bůh není samotář
 
20:00
Řím, hlavní město víry: Současnost - Duch Svatý a Boží Milosrdenství (5)
 P
20:30
Ale on není bílý
 P
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
21:15
Terra Santa news: 1.3.2017
 
21:40
Vezmi a čti: Únor 2017
 
22:00
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Poznávejme Hospodina...
 
23:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
23:35
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.3.2017

 
6:05
Koncert Českého filharmonického sboru Brno: z Besedního domu v Brně
 
7:35
Irák– Země světců a mučedníků
 
8:00
V souvislostech - Jakub Kašpar: Národní parky v ohrožení? (175)
 
8:20
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
9:05
Česká věda
 
9:25
Hudební okénko (1)
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
10:30
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Poznávejme Hospodina...
 
11:25
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
11:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
11:45
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Hospicová spirituální péče
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
12:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
12:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
12:55
Missio magazín: únor 2017
 
14:00
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
14:10
Ars Vaticana (11)
 
14:25
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
16:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
17:40
Skryté poklady: Vladimír
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
18:35
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:45
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:20
Já, Vlado Bočev
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7.3.2017 (845)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Hospicová spirituální péče
 L
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (99)
 
21:20
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 7.3.2017 (845)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
22:15
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
23:40
Terra Santa news: 1.3.2017
 
0:05
Večer chval: z kaple P. Marie Hvězdy evangelizace (56)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7.3.2017 (845)
 
6:25
Ale on není bílý
 L
7:00
Den v klášteře: Ranní chvály s dominikány v Praze
 
7:40
Noční univerzita: P. Josef Čunek - P. Teilhard de Chardin a jezuité
 
9:05
Ars Vaticana (11)
 
9:15
Léta letí k andělům: Jana Dominika Bohušová - dominikánka (58)
 
9:40
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
11:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
11:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
11:45
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Jak rozlišit falešné duchovní dary
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 L
12:20
Den v klášteře: Polední modlitba s dominikány v Praze
 
12:40
Řím, hlavní město víry: Současnost - Duch Svatý a Boží Milosrdenství (5)
 
13:10
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
13:25
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
13:40
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 
15:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
16:00
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
16:20
Česká věda
 
16:35
Zpravodajské Noeviny: 7.3.2017 (845)
 
17:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (33)
 
17:15
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 L
17:40
Den v klášteře: Nešpory s dominikány v Praze
 
18:25
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Jak rozlišit falešné duchovní dary
 L
18:30
Mše svatá z kostela sv. Jiljí: v Praze
 L
19:30
Den v klášteře: Dominikánský knižní salón
 L
20:45
Po volání: s dominikány v Praze
 P
21:55
Terra Santa news: 8.3.2017
 P
22:15
Noční univerzita: P. Bogdan Stępień - Z mých soudů ti vzejde světlo
 
23:20
Příběhy odvahy a víry: Petr Čaadajev: Bláznova obhajoba (8)
 
23:55
Cestujeme regionem Záhorie
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.3.2017

 
6:05
Klapka s ...: ZŠ Erbenova (Junior) (83)
 
7:10
Terra Santa news: 8.3.2017
 
7:30
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
8:10
Mosambik - Cipriano
 
8:45
Missio magazín: únor 2017
 
9:50
Já, Vlado Bočev
 
10:05
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
11:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
11:45
Hermie soutěží
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Život je jako běh
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Filipa Boháče OP
 
12:15
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
13:20
Hudební okénko (1)
 
13:50
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
14:55
Mlčení Martina Scorseseho
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7.3.2017 (845)
 
16:20
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
16:30
Řeckokatolický magazín (99)
 
16:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
17:15
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
18:00
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
18:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:45
Ars Vaticana (12)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. postní neděle
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9.3.2017 (846)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Život je jako běh
 P
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 P
21:40
Putování po evropských klášterech: Ad Lenglet, benediktýn z kláštera ve Vaals, Belgie
 P
22:15
Pod lampou: Kdo zvládl migranty a co bude následovat
 
23:35
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
0:20
Zpravodajské Noeviny: 9.3.2017 (846)
 
0:40
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9.3.2017 (846)
 
6:25
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:35
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
8:00
Příběhy odvahy a víry: Petr Čaadajev: Bláznova obhajoba (8)
 
8:30
Česká věda
 
8:45
Ich bin: Já jsem
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
10:00
Řím, hlavní město víry: Současnost - Duch Svatý a Boží Milosrdenství (5)
 
10:35
Noční univerzita: P. Bogdan Stępień - Z mých soudů ti vzejde světlo
 
11:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 P
11:55
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (12)
 
13:00
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
13:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (33)
 
13:50
Vezmi a čti: Únor 2017
 
14:05
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
14:15
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 !
15:00
Křížová cesta rodin
 
15:25
Ale on není bílý
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9.3.2017 (846)
 
16:20
P. Antonín Šuránek
 
16:30
Tři pronikavá světla
 
16:45
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P !
18:05
Setkání
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 
18:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Ad Lenglet, benediktýn z kláštera ve Vaals, Belgie
 
19:35
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
19:50
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 L !
20:00
Kulatý stůl: Nemoci duše II. Schizofrenie.
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
22:00
Večeře u Slováka: 2. postní neděle
 
22:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
0:00
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
0:10
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl

Program televize Noe na sobotu 11.3.2017

 
6:05
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
6:15
Klapka s ...: Janem Vačlenou (84)
 
7:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (33)
 
7:35
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
8:00
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
8:55
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
9:35
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
10:00
Terra Santa news: 8.3.2017
 
10:25
Po volání: s dominikány v Praze
 
11:30
Tajemství skla
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 9.3.2017 (846)
 P
11:55
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Dobrá evangelizace
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Antona Rusnáka
 
12:25
Pod lampou: Kdo zvládl migranty a co bude následovat
 
13:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
14:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (899)
 
15:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
16:50
Večeře u Slováka: 2. postní neděle
 
17:20
Buon giorno s Františkem
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 
18:40
Sedmihlásky: Vyskočilo slunéčko (76)
 
18:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 !
19:00
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Honzejk: Proměna české politiky (176)
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Dobrá evangelizace
 !
20:00
Osmý den
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Antona Rusnáka
 
22:15
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
23:05
Řeckokatolický magazín (99)
 
23:25
Noční univerzita: P. Josef Čunek - P. Teilhard de Chardin a jezuité
 
0:50
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.3.2017

 P
6:05
Evangelium: 2. neděle postní
 
6:15
Ars Vaticana (12)
 
6:25
Řeckokatolický magazín (99)
 
6:40
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
6:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 !
8:40
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
9:20
Večeře u Slováka: 2. postní neděle
 
9:45
Evangelium: 2. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Ale on není bílý
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing Roman Čiviš - Každá práce má své hranice
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Honzejk: Proměna české politiky (176)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hudební okénko (2)
 
14:00
Noční univerzita: P. Bogdan Stępień - Z mých soudů ti vzejde světlo
 
15:10
Osmý den
 
17:10
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
17:55
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:00
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing Roman Čiviš - Každá práce má své hranice
 !
20:00
Má vlast: Zámek Holešov I.
 
21:00
V souvislostech - Petr Honzejk: Proměna české politiky (176)
 
21:20
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Setkání
 
23:25
Ars Vaticana (12)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Dar z Medugorje
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 13.3.2017

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:10
Dvanáct rwandských mučednic
 
7:30
Outdoor Films s Heřmanem Volfem: Nikdy se nevzdávej (26)
 
9:05
Chudoba - Sestra Ráchel
 
9:25
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:05
Setkání
 
11:25
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
11:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Nezoufejte a modlete se
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
13:30
Řád svatého Huberta
 
13:50
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 
14:20
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - O modlitbě
 
16:00
V souvislostech - Petr Honzejk: Proměna české politiky (176)
 
16:20
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
17:10
Sekce pro mládež ČBK
 
17:40
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 
18:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:45
Vzdělanost - Otec Miroslav
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
19:30
Kardinál Štěpán Trochta
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Nezoufejte a modlete se
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (21)
 
21:05
Arménie – Víra hory přenáší
 
21:35
Terra Santa news: 8.3.2017
 
22:00
Noční univerzita: P. Bogdan Stępień - Z mých soudů ti vzejde světlo
 
23:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
23:40
Kulatý stůl: Nemoci duše II. Schizofrenie.
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.3.2017

 
6:05
Má vlast: Zámek Holešov I.
 
7:00
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
7:25
Pod lampou: Kdo zvládl migranty a co bude následovat
 
8:50
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
9:30
Ars Vaticana (12)
 
9:40
V souvislostech - Petr Honzejk: Proměna české politiky (176)
 
10:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
10:35
Noční univerzita: P. Bogdan Stępień - Z mých soudů ti vzejde světlo
 
11:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 P
11:55
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
12:20
Chudoba - Sestra Ráchel
 
12:40
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
13:35
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
13:45
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
14:10
Rumunsko - Unitate
 
14:25
Kulatý stůl: Nemoci duše II. Schizofrenie.
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (33)
 
16:15
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
17:40
Vezmi a čti: Únor 2017
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 
18:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14.3.2017 (847)
 
19:50
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 P
20:00
Missio magazín: březen 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (100)
 
21:20
Zpravodajské Noeviny: 14.3.2017 (847)
 
21:45
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
22:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
23:40
Terra Santa news: 8.3.2017
 
0:05
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14.3.2017 (847)
 
6:25
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - O modlitbě
 
8:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
8:30
Já, Vlado Bočev
 
8:40
Mariánské korunovace v dějinách
 
9:05
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 
9:25
Ars Vaticana (12)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
11:10
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 P
11:55
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pražská Loreta
 
13:15
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
13:35
Cestujeme regionem Záhorie
 
14:35
Skryté poklady: Vladimír
 
15:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
15:15
Chudoba - Sestra Ráchel
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 14.3.2017 (847)
 
16:00
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
16:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
18:25
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 
18:45
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 P !
19:30
Terra Santa news: 15.3.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 P !
21:25
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Před jeho tváří budeme žít
 
22:35
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.3.2017

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
6:30
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
7:20
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
7:40
Doma, to je něco úžasnýho...
 
8:35
Skryté poklady: Lubomír
 
9:05
Rok vína
 
9:30
Chléb náš vezdejší
 
9:40
Terra Santa news: 15.3.2017
 
10:05
Kulatý stůl: Nemoci duše II. Schizofrenie.
 
11:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy SDB
 
12:20
Má vlast: Zámek Holešov I.
 
13:15
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
13:45
Generální audience Svatého otce
 
14:25
Řeckokatolický magazín (100)
 
14:40
Setkání
 
15:00
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
15:20
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
15:30
Dvanáct rwandských mučednic
 
15:45
Ars Vaticana (13)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14.3.2017 (847)
 
16:25
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
17:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Léky nejsou bonbóny
 
18:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 L !
20:00
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 !
21:10
Putování po evropských klášterech: Dominikáni z Huissen
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 P !
22:05
Pod lampou: O triumfu našeho strachu a o naději
 
22:40
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 
0:30
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
0:40
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 
6:25
Klapka s …: ZŠ Vyhne, SLovensko (85)
 
7:25
Hudební okénko (2)
 
8:00
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
8:20
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Před jeho tváří budeme žít
 
9:30
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
10:10
Dům nejen ze skla (21)
 
11:15
Sekce pro mládež ČBK
 
11:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Léky nejsou bonbóny
 P
11:55
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
13:15
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
13:55
Bez tebe to nejde: Zameť si před vlastním prahem
 
15:00
Křížová cesta z Lurd
 
15:15
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 
16:25
Smírčí kříž
 L !
17:00
Postní kající pobožnost s papežem Františkem z Vatikánu
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 
18:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Dominikáni z Huissen
 
19:35
Radost - Sestra Lucia
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 P !
20:00
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
21:15
Salesko
 
21:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
22:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 !
22:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
23:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
0:10
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.3.2017

 
6:05
Obdarovávání - Otec Radek
 
6:20
Rozhovor s Mons. Dario Viganò
 
6:50
Život na zámku Břežany
 
7:20
Dům nejen ze skla (21)
 
8:25
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
9:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
9:55
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
10:35
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
10:50
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
11:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 16.3.2017 (848)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Večerka
 
12:25
Pod lampou: O triumfu našeho strachu a o naději
 
13:05
Cestujeme regionem Záhorie
 
14:05
Léta letí k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (34)
 
14:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (900)
 
15:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
15:25
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
16:35
Terra Santa news: 15.3.2017
 
16:55
Missio magazín: březen 2017
 
18:00
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 
18:40
Sedmihlásky: Seděla na jamě (78)
 
18:50
Dvanáct rwandských mučednic
 
19:05
Řeckokatolický magazín (100)
 
19:20
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 P !
19:30
V souvislostech - Svjatoslav Ševčuk: Majdan - revoluce důstojnosti (177)
 
19:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 !
20:00
Guadalupe: Živý obraz
 !
21:00
Živě s biskupem: kardinál Miloslav Vlk
 
22:15
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
22:50
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - O modlitbě
 
0:25
Studentský Velehrad 2016
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.3.2017

 P
6:05
Evangelium: 3. neděle postní
 
6:15
Ars Vaticana (13)
 
6:25
Setkání
 
6:45
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
7:00
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
8:10
Léta letí k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (34)
 
8:35
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Rozmluva se Samařankou (Jan 4,5-42)
 
9:15
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
9:50
Evangelium: 3. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba: Moravská Nová Ves
 
11:15
Vezmi a čti: Únor 2017
 
11:25
Řeckokatolický magazín (100)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 P
11:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Svjatoslav Ševčuk: Majdan - revoluce důstojnosti (177)
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (62)
 
14:20
Hudební okénko (3)
 
15:00
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Před jeho tváří budeme žít
 
16:15
Dům nejen ze skla (21)
 
17:20
Misionáři chudých
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
17:55
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 P !
18:30
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
19:00
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
19:20
Skryté poklady: Christian
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 !
20:00
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
21:40
V souvislostech - Svjatoslav Ševčuk: Majdan - revoluce důstojnosti (177)
 P
22:05
Ut omnes unum sint
 
22:35
Missio magazín: březen 2017
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Ars Vaticana (13)
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Já, Vlado Bočev
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 20.3.2017

 
6:05
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:10
Zimbabwe - Z temnoty
 
7:30
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
8:30
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
8:40
Missio magazín: březen 2017
 
9:45
Vagabund na kolenou
 
10:00
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
10:20
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
11:20
Dvanáct rwandských mučednic
 
11:40
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 P
11:55
Z pokladů duše: Věnceslava Čivišová - Jasné hranice
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
13:25
Szidi Tobias & band
 
14:05
Společně pro lepší společnost
 
14:40
Ars Vaticana (13)
 
14:50
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Může věřit celá rodina?
 
16:00
V souvislostech - Svjatoslav Ševčuk: Majdan - revoluce důstojnosti (177)
 
16:25
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
17:15
Don Rua - nástupce
 
17:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 P
18:05
Vezmi a čti: Březen 2017
 
18:25
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Na počátku...
 
18:40
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (901)
 
19:30
Sekce pro mládež ČBK
 
19:55
Z pokladů duše: Věnceslava Čivišová - Jasné hranice
 L !
20:00
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 P !
21:20
Angola: katecheta Paulino
 
21:50
Terra Santa news: 15.3.2017
 
22:10
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Před jeho tváří budeme žít
 
23:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (901)
 
23:55
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
1:05
Salesko
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.3.2017

 
6:05
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
7:45
Vezmi a čti: Březen 2017
 
8:00
Pod lampou: O triumfu našeho strachu a o naději
 
8:35
Skryté poklady: Christian
 
9:10
Víra plná života - Chile
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (901)
 
10:30
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Před jeho tváří budeme žít
 
11:40
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Na počátku...
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Spiritualita včera a dnes
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Adama Ruckého
 
12:15
Ars Vaticana (13)
 
12:30
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
14:10
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
14:25
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
15:35
Salesko
 
16:00
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
16:55
Oto Mádr
 
17:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
17:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Adam a Eva
 
18:35
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
19:10
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
19:20
Vagabund na kolenou
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21.3.2017 (849)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Spiritualita včera a dnes
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (101)
 
21:20
Česká věda
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 21.3.2017 (849)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Adama Ruckého
 
22:10
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
23:20
V souvislostech - Svjatoslav Ševčuk: Majdan - revoluce důstojnosti (177)
 
23:50
Terra Santa news: 15.3.2017
 
0:10
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21.3.2017 (849)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Janou Hnilicovou (87)
 
7:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (901)
 
8:00
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Může věřit celá rodina?
 
9:00
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
9:25
Ars Vaticana (13)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Soňa
 
11:10
Angola: katecheta Paulino
 
11:45
Bible pro nejmenší: Adam a Eva
 
11:50
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Kam až můžeme zajít?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
13:05
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
13:45
Sekce pro mládež ČBK
 
14:10
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 21.3.2017 (849)
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
16:20
Vezmi a čti: Březen 2017
 
16:35
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
18:30
Bible pro nejmenší: Potopa
 
18:40
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
18:45
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 P !
19:30
Terra Santa news: 22.3.2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Kam až můžeme zajít?
 L !
20:00
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (59)
 
21:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 P !
21:35
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Milosrdenství chci, ne oběť
 
23:00
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:10
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.3.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
6:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
7:10
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
8:10
Farní charita Starý Knín a nové formy péče o malé děti
 
8:20
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
9:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
9:30
Terra Santa news: 22.3.2017
 
9:55
Vagabund na kolenou
 
10:10
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
11:20
Salesko
 
11:45
Bible pro nejmenší: Potopa
 
11:50
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 P
11:55
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:15
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
14:00
Generální audience Svatého otce
 
14:35
Arménie – Víra hory přenáší
 
15:10
Ars Vaticana (14)
 
15:20
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21.3.2017 (849)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (101)
 
16:35
Setkání Salesiánů spolupracovníků na Svatém Kopečku 2016
 
16:45
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
17:00
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
18:30
Bible pro nejmenší: Abram
 
18:35
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
18:40
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23.3.2017 (850)
 
19:50
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 P !
20:00
U VÁS: Folklor v módě (14)
 !
21:05
Putování po evropských klášterech: Pohostinnost vs. soukromí
 
21:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 !
22:00
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
23:25
Barva lásky
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (901)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
0:50
Zpravodajské Noeviny: 23.3.2017 (850)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23.3.2017 (850)
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
6:55
Sekce pro mládež ČBK
 
7:20
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
7:55
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
8:25
Vezmi a čti: Březen 2017
 
8:40
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Milosrdenství chci, ne oběť
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
10:15
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
11:20
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
11:30
Patagonie: Misionářský sen
 
11:45
Bible pro nejmenší: Abram
 
11:50
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 
11:58
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
13:05
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
14:00
Ars Vaticana (14)
 
14:10
Angola: katecheta Paulino
 
14:40
Škola křesťanského života a evangelizace
 !
15:00
Křížová cesta: Já jsem s Tebou
 
15:20
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
15:30
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23.3.2017 (850)
 
16:20
Szidi Tobias & band
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 
18:05
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
 
18:30
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
18:35
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
18:45
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
19:00
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
19:15
Putování po evropských klášterech: Pohostinnost vs. soukromí
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 L !
20:00
Noemova pošta: březen
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
22:00
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 !
22:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
23:55
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
0:05
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.3.2017

 
6:05
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
6:35
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
7:15
Vagabund na kolenou
 
7:25
Zpravodajské Noeviny: 23.3.2017 (850)
 
7:45
Angola: katecheta Paulino
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
8:50
Sedmihlásky: Za Moravú třešně sú (71)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 L !
9:30
Studio kardinál Miloslav Vlk
 L !
11:00
Rekviem a pohřební obřady za Miloslava kardinála Vlka: Praha
 L
13:00
Studio kardinál Miloslav Vlk
 L !
14:45
Mše svatá v rámci návštěvy sv. otce v Miláně: Miláno - park v Monze
 L
16:30
Studio Miloslav kardinál Vlk
 L
17:15
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 P !
19:05
YOLO - Žiješ jen jednou
 P !
20:00
V souvislostech - Jiří Zajíc: Vzpomínka na kardinála Vlka (178)
 P !
20:20
Děkujeme, otče kardinále
 P !
21:20
Outdoor Films s Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
22:50
Szidi Tobias & band
 
23:25
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 
23:35
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
0:35
Terra Santa news: 22.3.2017
 
0:55
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Může věřit celá rodina?
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.3.2017

 P
6:05
Evangelium: 4. neděle postní
 
6:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
6:40
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
7:35
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
8:40
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Uzdravení slepce (Jan 9,1-41)
 
9:15
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 P
9:45
Evangelium: 4. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Zvěstování Panny Marie: v Pardubicích
 
11:15
Řeckokatolický magazín (101)
 
11:30
Ars Vaticana (14)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 P
11:55
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Zajíc: Vzpomínka na kardinála Vlka (178)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hudební okénko (4)
 
14:05
Outdoor Films s Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
16:00
Děkujeme, otče kardinále
 
17:05
Vezmi a čti: Březen 2017
 
17:20
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
17:35
Kouzlo strun
 
17:55
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
19:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
19:50
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 !
20:00
Má vlast: Třebíč
 
21:00
V souvislostech - Jiří Zajíc: Vzpomínka na kardinála Vlka (178)
 
21:20
Buon giorno s Františkem
 
22:25
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:40
Děti Tsunami
 
22:55
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
23:59
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News

Program televize Noe na pondělí 27.3.2017

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 
7:20
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
8:25
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
9:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
9:55
Ars Vaticana (14)
 
10:10
Buon giorno s Františkem
 
11:15
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
 
11:45
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
11:50
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
13:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
14:00
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
14:30
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
15:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:00
V souvislostech - Jiří Zajíc: Vzpomínka na kardinála Vlka (178)
 
16:20
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
17:10
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
17:30
Barva lásky
 
18:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:35
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 P !
18:40
Víra do kapsy: Média
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
19:30
Vezmi a čti: Březen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 !
20:00
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
20:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
21:05
Noemova pošta: březen
 
22:45
Terra Santa news: 22.3.2017
 
23:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
23:40
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Milosrdenství chci, ne oběť
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.3.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
6:20
Má vlast: Třebíč
 
7:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
7:50
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
8:00
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
9:25
Transport
 
10:10
Outdoor Films s Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
11:50
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
12:15
Ars Vaticana (14)
 
12:25
V souvislostech - Jiří Zajíc: Vzpomínka na kardinála Vlka (178)
 
12:45
Missio magazín: březen 2017
 
13:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
14:10
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 
14:20
Noemova pošta: březen
 
15:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
16:20
Jak potkávat svět: s Laďkou Košíkovou (48)
 
17:45
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:35
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
19:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28.3.2017 (851)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Ve službě Šuárů
 
20:30
Brány Beránkovy
 P
21:20
Řeckokatolický magazín (102)
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 28.3.2017 (851)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
22:10
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
23:15
Terra Santa news: 22.3.2017
 
23:40
Buon giorno s Františkem
 
0:45
Historie sklářství v Karolince
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28.3.2017 (851)
 
6:25
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
8:10
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
9:05
Pan profesor
 
9:25
Ars Vaticana (14)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem, gravitace 2. díl
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
11:50
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kostela sv. Václava v Ostravě
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 28.3.2017 (851)
 
13:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
13:25
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 
15:00
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
16:20
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
17:25
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
17:45
Vagabund na kolenou
 
18:00
Dvanáct rwandských mučednic
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:35
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:40
Brány Beránkovy
 P
19:30
Terra Santa news: 29.3.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Víra do kapsy: Média
 !
21:20
Noční univerzita: Katka Lachmanová, Pavol Strežo - Změním úděl svého lidu
 
22:35
Generální audience Svatého otce
 
23:10
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
23:40
Dům nejen ze skla (21)
 
0:40
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.3.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
7:10
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
 
7:35
Vezmi a čti: Březen 2017
 
7:55
Ars Vaticana (15)
 
8:05
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
9:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
9:40
Terra Santa news: 29.3.2017
 
10:05
Noemova pošta: březen
 
11:40
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 P
11:55
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Balíka
 
12:15
Má vlast: Třebíč
 
13:15
Generální audience Svatého otce
 
13:55
Řeckokatolický magazín (102)
 
14:10
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
14:25
Česká věda
 
14:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
15:15
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28.3.2017 (851)
 
16:20
Outdoor Films s Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
18:35
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:40
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:45
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 
19:50
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 !
20:00
Stopy ve sněhu
 !
21:00
Putování po evropských klášterech: Kapucíni - návrat domů
 
21:30
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 !
22:00
Pod lampou: Slovensko, Česko a svět 2017
 
23:05
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
0:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
0:55
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 31.3.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
6:45
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:45
Mezi pražci: Březen 2017 (56)
 
8:35
Víra do kapsy: Média
 
8:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová, Pavol Strežo - Změním úděl svého lidu
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
10:20
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
11:10
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
11:40
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Povolání - Sestra Olga
 
13:05
Ars Vaticana (15)
 
13:15
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
13:40
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
14:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 !
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 
16:20
Ve službě Šuárů
 
16:55
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
18:00
Skryté poklady: Roman
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:35
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Kapucíni - návrat domů
 
19:30
Setkání
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L !
20:00
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
21:45
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 
22:00
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 
22:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
23:00
Outdoor Films s Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
0:35
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 1.4.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
6:25
Příběh o Žofii