Program televize Noe na pondělí 17.4.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
6:15
Missio magazín: duben 2017
 
7:20
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 
7:45
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
8:50
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
9:10
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
10:00
Tajemství divokého lesa
 
11:10
Hermie - obyčejná housenka
 
11:45
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Osobní setkání s Ježíšem
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:20
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:05
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
13:35
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 !
14:00
Poveda
 P
16:05
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:10
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 !
17:30
Noemova Archa
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 P
18:40
Vezmi a čti: Duben 2017
 
18:55
Česká věda
 
19:10
Ars Vaticana (17)
 
19:20
Vodopády milosrdenství
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Osobní setkání s Ježíšem
 L
20:00
STUDIO VELIKONOCE
 P !
21:15
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 P
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
22:00
A.L.T.: Autoškola Ledního Turnaje
 
22:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Poselství encykliky Laudato sii
 
23:50
Terra Santa news: 12.4.2017
 
0:15
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.4.2017

 
6:05
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
7:10
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 
7:30
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 
8:55
Vezmi a čti: Duben 2017
 
9:10
Pláč uprostřed ticha
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:25
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Poselství encykliky Laudato sii
 
11:45
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Hle, všechno činím nové
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:20
Po volání: s boromejkami v Praze
 
13:25
Ars Vaticana (17)
 
13:40
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
13:50
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
15:20
O starých Starých Hamrech
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
16:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
17:35
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
19:15
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Hle, všechno činím nové
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:00
Víra v pravdu
 P !
21:25
Řeckokatolický magazín (105)
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
22:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
0:05
Terra Santa news: 12.4.2017
 
0:25
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
6:25
Klapka s …: Eva a Jaroslav Boudovi (95)
 
7:30
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
8:10
Pramen v poušti
 
8:25
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
9:25
Ars Vaticana (17)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Nevzdají se - Orissa
 
11:10
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Duben 2017
 
13:05
Missio magazín: duben 2017
 
14:10
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
14:20
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
15:25
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
16:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
16:15
Dům nejen ze skla (21)
 
17:20
Setkání
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 P !
19:30
Terra Santa news: 19.4.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L !
20:00
Večer chval: Manželé Osohovi (60)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 !
21:30
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
22:25
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.4.2017

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
6:30
Terra Santa news: 19.4.2017
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
7:05
Soňa
 
7:20
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
8:25
Sekce pro mládež ČBK
 
8:55
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
9:50
Česká věda
 
10:10
Kulatý stůl: Fenomén Fatima
 
11:45
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Jarguse
 
12:20
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
15:20
Guyanská Diana
 
15:45
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (105)
 
16:35
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
17:10
Život na zámku Břežany
 
17:35
Charita Veselí nad Moravou
 
17:45
Ars Vaticana (18)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L
20:00
Cvrlikání: Lua (51)
 
21:15
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
22:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:35
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
0:45
Škola křesťanského života a evangelizace
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
6:25
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
7:45
Outdoor Films s Martinou Prášilovou a Tomášem Malinou: Windsurfing je (pro nás) životní styl (51)
 
9:15
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
9:45
Vezmi a čti: Duben 2017
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
10:15
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
11:10
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
11:45
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Duben 2017
 
13:05
Ars Vaticana (18)
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
13:40
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
14:45
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
15:05
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
16:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Mlčení Martina Scorseseho
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
18:55
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 P
19:20
Otec Ivan
 
19:50
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 L
20:00
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
22:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
22:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
0:05
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
0:15
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.4.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
6:20
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
7:50
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
8:20
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
9:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
9:45
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
10:00
Velké ticho v Poličanech
 P
10:20
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 L !
10:30
Mše svatá se slavnými sliby: klášter Naší Paní nad Vltavou v Poličanech
 
12:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 L !
13:00
Národní pochod pro život 2017
 
13:50
Česká věda
 
14:05
Buon giorno s Františkem
 
15:10
Terra Santa news: 19.4.2017
 
15:30
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
16:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
16:40
Kardinál Štěpán Trochta
 L !
17:00
Bohoslužba slova na památku mučedníků našeho a minulého století
 
18:35
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:40
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Řeckokatolický magazín (105)
 P !
19:30
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 
20:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 P !
21:00
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
21:10
Purimový zázrak
 
22:20
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
23:25
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
0:30
Skryté poklady: Olga
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 2. neděle velikonoční
 
6:15
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
7:10
Ars Vaticana (18)
 
7:20
Umění sklářských mistrů
 
7:50
Řeckokatolický magazín (105)
 
8:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
9:20
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
9:45
Evangelium: 2. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z klášterního kostela v Poličanech
 
11:15
Velké ticho v Poličanech
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 P
11:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
16:00
Vezmi a čti: Duben 2017
 
16:15
STUDIO VELIKONOCE
 P
17:55
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
19:25
UNITED Report: Identita (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 !
20:00
Ježíš
 
22:05
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Otec Ivan
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Ars Vaticana (18)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.4.2017

 
6:05
UNITED Report: Identita (1)
 
6:30
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:30
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
8:15
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 
9:55
Ars Vaticana (18)
 
10:10
Otec Ivan
 
10:40
Buon giorno s Františkem
 
11:45
Bible pro nejmenší: Balaam
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
13:25
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
14:05
Nárožní kámen
 
14:50
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
16:00
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
16:20
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
16:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
16:50
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 P !
18:00
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
18:20
Hluk
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P !
18:45
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
19:30
Sýrie - kolébka křesťanství
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 L !
20:00
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
21:15
Terra Santa news: 19.4.2017
 
21:40
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
23:15
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
23:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
0:05
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.4.2017

 
6:05
Má vlast: Uničov
 
7:10
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
7:25
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
7:45
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
9:15
Život v modlitbě
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
10:50
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
11:45
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
12:20
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
13:15
Ars Vaticana (18)
 
13:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
13:40
Příběh o Žofii
 
14:25
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
16:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
16:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:55
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:10
Vezmi a čti: Duben 2017
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 !
20:00
Svatý Jan Neumann
 P !
21:00
Řeckokatolický magazín (106)
 
21:15
Národní pochod pro život 2017
 
22:20
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
22:35
Terra Santa news: 19.4.2017
 
23:00
Po volání: s boromejkami v Praze
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
0:25
Vlci v Lužici
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Ľuborem Patschem (97)
 
7:25
Salesiáni na Kubě
 
7:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
8:20
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
9:25
Ars Vaticana (18)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
13:40
Kněz Slanina
 
14:10
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
14:55
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
15:05
UNITED Report: Identita (1)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
15:55
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
16:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
17:20
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:40
Legrace za pár drobných
 
18:00
Píseň svobody - Bakhita
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Naše peníze, jejich osud
 P !
19:30
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 !
21:20
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
22:15
Generální audience Svatého otce
 
22:50
Meandry řeky Odry
 
23:15
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
23:30
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
0:05
Modlitba se zpěvy z Taizé
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.4.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
6:25
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
7:35
Ztracená ovečka
 
8:00
Missio magazín: duben 2017
 
9:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
9:30
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
9:55
Česká věda
 
10:10
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pavola Dzivého SDB
 
12:15
Má vlast: Uničov
 
13:20
Řeckokatolický magazín (106)
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
14:30
Školy naděje
 
14:45
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
16:20
Libanonský odkaz
 
16:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
17:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
Ars Vaticana (19)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
21:05
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 P !
22:00
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 
23:20
Dopisy z rovníku
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 
6:25
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:30
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
7:45
Buon giorno s Františkem
 
8:50
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
9:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
10:10
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
11:15
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (19)
 
13:00
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
13:40
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 L !
14:00
Papež František v Egyptě: Zdvořilostní návštěva prezidenta republiky a Velkého imáma al-Azhar
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 L
16:00
Papež František v Egyptě: Vystoupení na světové konferenci za mír
 
16:25
Poselství svatých: Matka Tereza
 L !
16:40
Papež František v Egyptě: Setkání s autoritami a návštěva u koptského patriarchy Tawadrose II .
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
19:35
Z Jasné Hory do světa
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L !
20:00
Noemova pošta: duben
 
21:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
22:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
22:30
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
23:30
Outdoor Films s Dinou Štěrbovou: Touhy a úděl (35)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.4.2017

 
6:05
Letohrad - muzeum řemesel
 
6:25
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
7:10
Svatý Jan Neumann
 
8:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 L !
9:30
Papež František v Egyptě: Mše svatá
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Klementa Rečla
 
12:25
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 !
13:45
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
14:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 L !
15:15
Papež František v Egyptě: Setkání s kněžími, řeholníky a bohoslovci
 
16:20
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 L
16:45
Papež František v Egyptě: Mezinárodní letiště v Káhiře: závěrečný ceremoniál
 
17:10
Česká věda
 
17:30
Muzikanti hrajte
 
18:05
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:45
Princ, který si vybral Dona Boska
 P !
19:30
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 P !
20:00
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 P !
21:35
Na pomezí ticha a tmy
 P !
22:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:35
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
23:20
Řeckokatolický magazín (106)
 
23:40
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
0:45
Zvěčněné šupolím
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 3. neděle velikonoční
 
6:15
Ars Vaticana (19)
 
6:25
Otec Ivan
 
7:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
7:25
Řeckokatolický magazín (106)
 
7:40
Víra plná života - Chile
 
8:25
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
10:00
Angola země afrického snu
 
10:20
Evangelium: 3. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z poutního chrámu ve Štípě
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Příběh Růžencového oltáře
 
16:00
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
16:55
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 P
17:55
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
19:15
Chléb náš vezdejší
 
19:25
UNITED Report: Svoboda (2)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:40
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
23:00
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů