Program televize Noe na sobotu 1.4.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
6:25
Příběh o Žofii
 
7:05
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
8:10
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
8:25
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
9:40
Sobecký obr
 
10:20
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 30.3.2017 (852)
 
11:40
Víra do kapsy: Média
 P
11:55
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Šustáčka
 
12:25
Pod lampou: Slovensko, Česko a svět 2017
 
13:30
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
14:35
Terra Santa news: 29.3.2017
 
14:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
15:25
Bělorusko– Květ mezi trny
 
16:00
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 
16:25
Stopy ve sněhu
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (902)
 
18:00
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:40
Ve službě Šuárů
 
19:10
Velké ticho v Poličanech
 P !
19:30
V souvislostech - Michael Romancov: Budoucnost EU po brexitu (179)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
20:45
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 P
21:00
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 P !
21:45
A.L.T.: Autoškola Ledního Turnaje
 
22:25
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
23:00
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
0:00
Řeckokatolický magazín (102)
 
0:15
Kazachstán - Slib
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 5. neděle postní
 
6:15
Ars Vaticana (15)
 
6:25
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
7:15
Stopy ve sněhu
 
8:15
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vzkříšení Lazara (Jan 11,1-45)
 
8:55
Pražská Loreta
 
9:20
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 
9:45
Evangelium: 5. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Martina v Krnově
 
11:15
Irák– Země světců a mučedníků
 
11:40
Řeckokatolický magazín (102)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 
12:20
V souvislostech - Michael Romancov: Budoucnost EU po brexitu (179)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
13:35
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
14:20
Hudební okénko (5)
 
14:55
Missio magazín: březen 2017
 
16:00
Noční univerzita: Katka Lachmanová, Pavol Strežo - Změním úděl svého lidu
 
17:15
Smírčí kříž
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 P !
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:05
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 !
20:00
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
21:10
V souvislostech - Michael Romancov: Budoucnost EU po brexitu (179)
 
21:30
Ve službě Šuárů
 
22:05
Ars Vaticana (15)
 
22:15
Noemova pošta: březen
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Vagabund na kolenou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 3.4.2017

 
6:05
Klapka s …: Janem Hališkou (90)
 
7:05
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
7:15
Noemova pošta: březen
 
8:50
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
10:00
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
10:20
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
11:00
Byl jsem mimo
 
11:10
Ve službě Šuárů
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
11:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
13:25
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
14:30
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
15:15
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 
16:05
V souvislostech - Michael Romancov: Budoucnost EU po brexitu (179)
 
16:25
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
17:20
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
17:40
Ars Vaticana (15)
 
17:55
Víra do kapsy: Média
 
18:10
Haiti, 75 let přítomnosti salesiánů na Haiti
 
18:30
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P !
18:40
Česká věda
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
19:30
Pastýř na člunu
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 P !
20:00
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 
21:10
Noční univerzita: Katka Lachmanová, Pavol Strežo - Změním úděl svého lidu
 
22:20
Terra Santa news: 29.3.2017
 
22:45
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
0:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
0:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Marie Chatardová - česká velvyslankyně ve Francii (20)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.4.2017

 
6:05
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
7:10
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
7:55
Pod lampou: Slovensko, Česko a svět 2017
 
9:00
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
10:00
Hudební okénko (5)
 
10:35
Noční univerzita: Katka Lachmanová, Pavol Strežo - Změním úděl svého lidu
 
11:45
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
11:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
12:15
Ars Vaticana (15)
 
12:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
12:55
Haiti, 75 let přítomnosti salesiánů na Haiti
 
13:15
V souvislostech - Michael Romancov: Budoucnost EU po brexitu (179)
 
13:40
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
13:50
Lidé, kteří milují život - Peru
 
14:25
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
16:00
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
16:45
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
17:10
Naděje na vzdělání
 
17:35
Léta letí k andělům: Jiří Sláma - historik (61)
 
17:55
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:15
Byl jsem mimo
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4.4. 2017 (853)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 !
20:00
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (103)
 
21:20
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 4.4. 2017 (853)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
22:10
Terra Santa news: 29.3.2017
 
22:30
Stopy ve sněhu
 
23:30
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (59)
 
0:45
Vezmi a čti: Březen 2017
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4.4. 2017 (853)
 
6:25
Zimbabwe - Z temnoty
 L !
6:50
Živě z kláštera: Ranní chvály s boromejkami v Praze
 
7:30
Nevzdají se - Orissa
 
7:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
8:20
Česká věda
 
8:35
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 
9:25
Ars Vaticana (15)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
11:15
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 L !
11:30
Živě z kláštera: Modlitba se čtením s boromejkami v Praze
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Snoubenka Církev
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
13:00
Missio magazín: březen 2017
 
14:05
Víra do kapsy: Média
 
14:20
Zpravodajské Noeviny: 4.4. 2017 (853)
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 L !
15:00
Živě z kláštera: Mše svatá z kostela Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze
 L !
15:40
Živě z kláštera: Adorace z kostela Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze
 
16:25
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
16:45
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
17:05
Stopy ve sněhu
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 P !
19:30
Terra Santa news: 5.4.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Snoubenka Církev
 L !
20:00
Po volání: s boromejkami v Praze
 
21:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 !
21:30
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Svědectví
 
22:20
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
22:45
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
0:20
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.4.2017

 
6:05
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
7:00
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
7:20
Lidé, kteří milují život - Peru
 
7:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
8:20
Terra Santa news: 5.4.2017
 
8:45
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
9:55
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
10:10
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
11:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Drábka, OPraem
 
12:20
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
14:50
Skryté poklady: Vladimír
 
15:20
Řeckokatolický magazín (103)
 
15:35
Česká věda
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 4.4. 2017 (853)
 
16:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
16:50
Historie sklářství v Karolince
 
17:15
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
17:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
Ars Vaticana (16)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6.4. 2017 (854)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 !
21:30
Putování po evropských klášterech: Modré sestry - o služebnosti a vedení
 !
22:00
Pod lampou: Sen Everest
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 6.4. 2017 (854)
 
0:25
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6.4. 2017 (854)
 
6:25
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
7:50
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
8:55
Haiti, 75 let přítomnosti salesiánů na Haiti
 
9:15
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Svědectví
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 
10:15
Příběhy odvahy a víry: Otec a syn: A Bůh řekl Abrahámovi... (12)
 
10:45
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
11:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Máme velké bohatství
 L
12:00
Jmenování nového ostravsko-opavského pomocného biskupa Mons. Martina Davida
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:10
Ars Vaticana (16)
 
13:25
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
14:20
Tajemství skla
 
14:25
Ale on není bílý
 P !
15:00
Křížová cesta diváka televize Noe
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 6.4. 2017 (854)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
16:45
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 
17:00
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 
18:05
Víra do kapsy: Média
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
19:15
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
19:25
Putování po evropských klášterech: Modré sestry - o služebnosti a vedení
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Máme velké bohatství
 L !
20:00
Kulatý stůl: Díky za bolest?
 !
21:35
Jmenování nového ostravsko-opavského pomocného biskupa Mons. Martina Davida
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 !
22:35
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
0:25
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.4.2017

 
6:05
Česká věda
 
6:20
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:25
Mezi nebem a zemí
 
7:55
Obdarovávání - Otec Radek
 
8:10
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
8:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
9:05
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
9:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
9:45
Zpravodajské Noeviny: 6.4. 2017 (854)
 
10:05
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 
11:10
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bogdana Stępnia
 
12:30
Terra Santa news: 5.4.2017
 
12:50
Pod lampou: Sen Everest
 
14:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (903)
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
16:00
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 
16:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:45
Dotek lásky a posvěcení
 
19:20
Poselství svatých: František z Assisi
 P !
19:30
V souvislostech - Andrej Šarij: Protesty v Rusku (180)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 
20:00
Cesta k andělům: Ivan Hubač - scenárista a dramaturg (95)
 
20:50
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
21:05
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
21:50
Neoblomný kardinál
 
22:45
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 
23:30
Mlčení Martina Scorseseho
 
0:05
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
0:45
Řeckokatolický magazín (103)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 6. neděle postní - Květná neděle
 
6:15
Ars Vaticana (16)
 
6:25
Česká věda
 
6:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 
6:50
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
8:15
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vjezd do Jeruzaléma (Jan 12,12-16)
 
8:55
Papuánské Velikonoce: Květná neděle
 
9:20
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 
9:45
Evangelium: 6. neděle postní - Květná neděle
 L !
10:00
Mše svatá Květné neděle z Vatikánu
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:20
V souvislostech - Andrej Šarij: Protesty v Rusku (180)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Ivan Hubač - scenárista a dramaturg (95)
 
14:20
Hudební okénko (6)
 
14:50
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
15:10
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Svědectví
 
16:00
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
16:55
Soňa
 
17:10
Ve službě Šuárů
 
17:40
Ars Vaticana (16)
 
17:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
19:00
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
19:25
Kouzlo strun
 
19:40
Poselství svatých: Matka Tereza
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 !
20:00
Život za život
 
21:40
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 
22:45
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
23:15
Missio magazín: březen 2017
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.4.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior (94)
 
7:05
Don Bosko v Angole
 
7:20
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
8:55
Poselství svatých: Matka Tereza
 
9:05
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
10:00
Papež František v Miláně: setkání s biřmovanci na stadionu San Siro
 
11:00
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
11:50
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 !
13:25
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
14:10
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
14:30
Česká věda
 
14:45
Modré pondělí
 
15:00
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:00
V souvislostech - Andrej Šarij: Protesty v Rusku (180)
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
16:40
Vezmi a čti: Březen 2017
 L !
17:00
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
17:30
Misie skrze svědectví - Slovensko
 L
18:25
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
18:40
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:45
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:50
Bratr Prem Bhai - Indie
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 L
19:35
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 L
21:15
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
21:30
Terra Santa news: 5.4.2017
 L
22:00
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
22:15
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Svědectví
 
23:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 
23:35
Kulatý stůl: Díky za bolest?
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.4.2017

 
6:05
Pod lampou: Sen Everest
 L
8:05
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
8:20
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
8:40
Velké ticho v Poličanech
 L
9:05
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
9:20
Víra do kapsy: Média
 
9:35
Už nikdy více Vidomegon
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 L !
10:30
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
10:45
Noční univerzita: Jeff Scaldwell - Svědectví
 L
11:30
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
11:50
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 L
12:15
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
12:30
V souvislostech - Andrej Šarij: Protesty v Rusku (180)
 
12:50
Ars Vaticana (16)
 
13:00
Lidé, kteří milují život - Peru
 L
13:35
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
13:50
Kulatý stůl: Díky za bolest?
 L
15:20
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
15:35
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
15:45
P. Antonín Šuránek
 
16:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 L
16:30
Čtení Bible: živě z kaple olomoucké radnice
 
17:25
44 let novickou
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
18:35
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
19:10
Patagonie: Misionářský sen
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11.4. 2017 (855)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Missio magazín: duben 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (104)
 
21:20
Soňa
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 11.4. 2017 (855)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
22:10
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
23:35
Terra Santa news: 5.4.2017
 
0:05
Dům ze skla?: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D. (13)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11.4. 2017 (855)
 
6:30
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
7:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 
7:45
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 
9:15
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
9:25
Ars Vaticana (16)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Pěšák Boží
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
11:50
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 
13:00
Zpravodajské Noeviny: 11.4. 2017 (855)
 
13:25
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
14:45
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
15:00
Poselství svatých: Matka Tereza
 
15:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
16:20
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
16:40
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
18:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Giovanni Tomasi - italský karmelitán (21)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
18:35
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:40
Bulharsko -Život ve skrytosti
 P !
19:30
Terra Santa news: 12.4.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 !
21:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Poselství encykliky Laudato sii
 
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 
0:05
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.4.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 
6:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
6:50
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
8:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 L !
8:45
Mše svatá se svěcením olejů z katedrály Božského Spasitele v Ostravě: Missa chrismatis
 
10:50
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
11:45
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
11:50
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Zelený čtvrtek
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jiřího Cahy
 
12:15
Kulatý stůl: Díky za bolest?
 
13:50
Generální audience Svatého otce
 
14:25
Uganda, trpící perla Afriky
 
15:00
Papuánské Velikonoce: Zelený čtvrtek
 
15:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 
15:45
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
16:00
Řeckokatolický magazín (104)
 
16:15
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
16:45
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
16:50
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
16:55
Ars Vaticana (17)
 P
17:05
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 L !
17:30
STUDIO VELIKONOCE
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Zelený čtvrtek
 !
20:00
O bozích a lidech
 !
22:05
Svatá hodina - modlitební vigilie z Getsemanské zahrady
 !
23:30
Putování po evropských klášterech: Františkáni v Amsterdamu: spiritualita u dálnice
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 
0:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
6:50
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
8:30
Příběhy odvahy a víry: Akademik Boris Rauschenbach: Žiji na sklonku století (13)
 
9:05
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
10:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 P !
10:25
Zahrada Mariánská
 
11:45
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
11:50
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Robert Mayer OFMConv - Velký pátek
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 
12:55
O bozích a lidech
 !
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 L !
16:30
STUDIO VELIKONOCE
 L !
17:00
Památka Umučení Páně z Vatikánské baziliky
 
19:20
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
19:25
Obdarovávání - Otec Radek
 
19:40
Putování po evropských klášterech: Františkáni v Amsterdamu: spiritualita u dálnice
 
20:10
Z pokladů duše: P. Robert Mayer OFMConv - Velký pátek
 
20:15
Stabat Mater: Giovanni Battista Pergolesi
 L !
21:10
Křížová cesta z Kolosea s papežem Františkem
 !
23:00
Apoštol
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.4.2017

 
6:05
Poselství svatých: Matka Tereza
 
6:15
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
7:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
8:00
Terra Santa news: 12.4.2017
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dobré skutky (6)
 
8:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
9:30
Hermie a přítel v nouzi
 
9:40
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
10:00
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
10:15
Velikonoce v Zambii
 
11:00
Moravské pašije
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Marcel Puvák - Bílá sobota
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 13.4. 2017 (856)
 
12:30
Jan Jakub Ryba: Stabat Mater
 
13:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (904)
 
14:10
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
15:15
Papuánské Velikonoce: Bílá sobota
 !
15:35
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 
16:20
Missio magazín: duben 2017
 
17:20
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 P
17:45
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 P !
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Živě s biskupem: Mons. Josef Hrdlička
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Marcel Puvák - Bílá sobota
 L
19:55
STUDIO VELIKONOCE
 L !
20:25
Velikonoční vigilie z Vatikánské baziliky
 
23:15
Brány Beránkovy
 
0:05
Řeckokatolický magazín (104)
 
0:20
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.4.2017

 P
6:05
Evangelium: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 
6:15
Řeckokatolický magazín (104)
 
6:30
Ars Vaticana (17)
 
6:40
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 
7:05
Missio magazín: duben 2017
 
8:10
Brány Beránkovy
 
9:00
Vodopády milosrdenství
 
9:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o filmové ceně LUX (36)
 
9:45
Evangelium: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 L !
10:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční z Náměstí sv. Petra v Římě
 
11:45
Ars Vaticana (17)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Dominik Duka - Velikonoční poselství 2017
 L !
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 
12:35
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:40
Muzikanti hrajte
 
14:15
Živě s biskupem: Mons. Josef Hrdlička
 !
15:20
Papež Benedikt XVI.
 P !
16:15
Tajemství divokého lesa
 
17:25
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
17:55
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
18:30
Hermie a přítel v nouzi
 P !
18:40
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 L
19:00
Přejeme si... Velikonoční Speciál
 P !
20:00
Poveda
 
22:05
Požehnání Urbi et Orbi
 
22:40
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
23:50
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 17.4.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
6:15
Missio magazín: duben 2017
 
7:20
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 
7:45
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
8:50
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
9:10
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
10:00
Tajemství divokého lesa
 
11:10
Hermie - obyčejná housenka
 
11:45
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Osobní setkání s Ježíšem
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:20
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:05
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
13:35
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 !
14:00
Poveda
 P
16:05
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:10
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 !
17:30
Noemova Archa
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 P
18:40
Vezmi a čti: Duben 2017
 
18:55
Česká věda
 
19:10
Ars Vaticana (17)
 
19:20
Vodopády milosrdenství
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Osobní setkání s Ježíšem
 L
20:00
STUDIO VELIKONOCE
 P !
21:15
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 P
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
22:00
A.L.T.: Autoškola Ledního Turnaje
 
22:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Poselství encykliky Laudato sii
 
23:50
Terra Santa news: 12.4.2017
 
0:15
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.4.2017

 
6:05
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
7:10
V souvislostech - Tomáš Jelínek: Spor o židovský hřbitov v Prostějově (181)
 
7:30
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 
8:55
Vezmi a čti: Duben 2017
 
9:10
Pláč uprostřed ticha
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:25
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Poselství encykliky Laudato sii
 
11:45
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Hle, všechno činím nové
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:20
Po volání: s boromejkami v Praze
 
13:25
Ars Vaticana (17)
 
13:40
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
13:50
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
15:20
O starých Starých Hamrech
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
16:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
17:35
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev (73)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
19:15
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Hle, všechno činím nové
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:00
Víra v pravdu
 P !
21:25
Řeckokatolický magazín (105)
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
22:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
0:05
Terra Santa news: 12.4.2017
 
0:25
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
6:25
Klapka s …: Eva a Jaroslav Boudovi (95)
 
7:30
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
8:10
Pramen v poušti
 
8:25
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
9:25
Ars Vaticana (17)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Nevzdají se - Orissa
 
11:10
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Duben 2017
 
13:05
Missio magazín: duben 2017
 
14:10
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
14:20
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
15:25
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
16:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
16:15
Dům nejen ze skla (21)
 
17:20
Setkání
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 P !
19:30
Terra Santa news: 19.4.2017
 
19:50
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L !
20:00
Večer chval: Manželé Osohovi (60)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 !
21:30
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
22:25
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.4.2017

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
6:30
Terra Santa news: 19.4.2017
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
7:05
Soňa
 
7:20
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
8:25
Sekce pro mládež ČBK
 
8:55
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
9:50
Česká věda
 
10:10
Kulatý stůl: Fenomén Fatima
 
11:45
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Jarguse
 
12:20
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
15:20
Guyanská Diana
 
15:45
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 4. 2017 (857)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (105)
 
16:35
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
17:10
Život na zámku Břežany
 
17:35
Charita Veselí nad Moravou
 
17:45
Ars Vaticana (18)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L
20:00
Cvrlikání: Lua (51)
 
21:15
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
22:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:35
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
0:45
Škola křesťanského života a evangelizace
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
6:25
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
7:45
Outdoor Films s Martinou Prášilovou a Tomášem Malinou: Windsurfing je (pro nás) životní styl (51)
 
9:15
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
9:45
Vezmi a čti: Duben 2017
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
10:15
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
11:10
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
11:45
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
11:50
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P
11:55
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Duben 2017
 
13:05
Ars Vaticana (18)
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
13:40
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
14:45
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
15:05
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 
16:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Mlčení Martina Scorseseho
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
18:55
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 P
19:20
Otec Ivan
 
19:50
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 L
20:00
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
22:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
22:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
0:05
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
0:15
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.4.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
6:20
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
7:50
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
8:20
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
9:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
9:45
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
10:00
Velké ticho v Poličanech
 P
10:20
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 L !
10:30
Mše svatá se slavnými sliby: klášter Naší Paní nad Vltavou v Poličanech
 
12:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 4. 2017 (858)
 L !
13:00
Národní pochod pro život 2017
 
13:50
Česká věda
 
14:05
Buon giorno s Františkem
 
15:10
Terra Santa news: 19.4.2017
 
15:30
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
16:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
16:40
Kardinál Štěpán Trochta
 L !
17:00
Bohoslužba slova na památku mučedníků našeho a minulého století
 
18:35
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:40
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Řeckokatolický magazín (105)
 P !
19:30
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 
20:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 P !
21:00
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
21:10
Purimový zázrak
 
22:20
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
23:25
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
0:30
Skryté poklady: Olga
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 2. neděle velikonoční
 
6:15
Cesta k andělům: Jaroslav Šebek - historik (52)
 
7:10
Ars Vaticana (18)
 
7:20
Umění sklářských mistrů
 
7:50
Řeckokatolický magazín (105)
 
8:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
9:20
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
9:45
Evangelium: 2. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z klášterního kostela v Poličanech
 
11:15
Velké ticho v Poličanech
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 P
11:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
16:00
Vezmi a čti: Duben 2017
 
16:15
STUDIO VELIKONOCE
 P
17:55
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
19:25
UNITED Report: Identita (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 !
20:00
Ježíš
 
22:05
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Otec Ivan
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Ars Vaticana (18)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.4.2017

 
6:05
UNITED Report: Identita (1)
 
6:30
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:30
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
8:15
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 
9:55
Ars Vaticana (18)
 
10:10
Otec Ivan
 
10:40
Buon giorno s Františkem
 
11:45
Bible pro nejmenší: Balaam
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
13:25
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
14:05
Nárožní kámen
 
14:50
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
16:00
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
16:20
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
16:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
16:50
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 P !
18:00
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
18:20
Hluk
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P !
18:45
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
19:30
Sýrie - kolébka křesťanství
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 L !
20:00
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
21:15
Terra Santa news: 19.4.2017
 
21:40
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
23:15
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
23:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
0:05
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.4.2017

 
6:05
Má vlast: Uničov
 
7:10
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
7:25
V souvislostech - Tereza Engelová: Turecké referendum (182)
 
7:45
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
9:15
Život v modlitbě
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
10:50
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
11:45
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
12:20
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
13:15
Ars Vaticana (18)
 
13:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
13:40
Příběh o Žofii
 
14:25
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
16:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
16:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:55
U VÁS: Folklor v módě (14)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:10
Vezmi a čti: Duben 2017
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 !
20:00
Svatý Jan Neumann
 P !
21:00
Řeckokatolický magazín (106)
 
21:15
Národní pochod pro život 2017
 
22:20
Post Scriptum: Záznam homílie P. Leoše Ryšky SDB
 
22:35
Terra Santa news: 19.4.2017
 
23:00
Po volání: s boromejkami v Praze
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
0:25
Vlci v Lužici
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Ľuborem Patschem (97)
 
7:25
Salesiáni na Kubě
 
7:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
8:20
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
9:25
Ars Vaticana (18)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
13:40
Kněz Slanina
 
14:10
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
14:55
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
15:05
UNITED Report: Identita (1)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
15:55
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
16:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
17:20
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:40
Legrace za pár drobných
 
18:00
Píseň svobody - Bakhita
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Naše peníze, jejich osud
 P !
19:30
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 !
21:20
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
22:15
Generální audience Svatého otce
 
22:50
Meandry řeky Odry
 
23:15
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
23:30
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
0:05
Modlitba se zpěvy z Taizé
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.4.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
6:25
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
7:35
Ztracená ovečka
 
8:00
Missio magazín: duben 2017
 
9:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
9:30
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
9:55
Česká věda
 
10:10
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pavola Dzivého SDB
 
12:15
Má vlast: Uničov
 
13:20
Řeckokatolický magazín (106)
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
14:30
Školy naděje
 
14:45
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2017 (859)
 
16:20
Libanonský odkaz
 
16:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
17:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
Ars Vaticana (19)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
21:05
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 P !
22:00
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 
23:20
Dopisy z rovníku
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.4.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 
6:25
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:30
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
7:45
Buon giorno s Františkem
 
8:50
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
9:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 
10:10
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
11:15
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
11:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (19)
 
13:00
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
13:40
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 L !
14:00
Papež František v Egyptě: Zdvořilostní návštěva prezidenta republiky a Velkého imáma al-Azhar
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 L
16:00
Papež František v Egyptě: Vystoupení na světové konferenci za mír
 
16:25
Poselství svatých: Matka Tereza
 L !
16:40
Papež František v Egyptě: Setkání s autoritami a návštěva u koptského patriarchy Tawadrose II .
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
19:35
Z Jasné Hory do světa
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L !
20:00
Noemova pošta: duben
 
21:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
22:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
22:30
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
23:30
Outdoor Films s Dinou Štěrbovou: Touhy a úděl (35)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.4.2017

 
6:05
Letohrad - muzeum řemesel
 
6:25
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
7:10
Svatý Jan Neumann
 
8:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 L !
9:30
Papež František v Egyptě: Mše svatá
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 4. 2017 (860)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Klementa Rečla
 
12:25
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 !
13:45
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
14:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (907)
 L !
15:15
Papež František v Egyptě: Setkání s kněžími, řeholníky a bohoslovci
 
16:20
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 L
16:45
Papež František v Egyptě: Mezinárodní letiště v Káhiře: závěrečný ceremoniál
 
17:10
Česká věda
 
17:30
Muzikanti hrajte
 
18:05
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:45
Princ, který si vybral Dona Boska
 P !
19:30
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 P !
20:00
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 P !
21:35
Na pomezí ticha a tmy
 P !
22:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:35
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
23:20
Řeckokatolický magazín (106)
 
23:40
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
0:45
Zvečněné šupolím
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.4.2017

 P
6:05
Evangelium: 3. neděle velikonoční
 
6:15
Ars Vaticana (19)
 
6:25
Otec Ivan
 
7:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
7:25
Řeckokatolický magazín (106)
 
7:40
Víra plná života - Chile
 
8:25
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
10:00
Angola země afrického snu
 
10:20
Evangelium: 3. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z poutního chrámu ve Štípě
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: ohlédnutí za filmovým festivalem v Karlových Varech (37)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Příběh Růžencového oltáře
 
16:00
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
16:55
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 P
17:55
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
19:15
Chléb náš vezdejší
 
19:25
UNITED Report: Svoboda (2)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:40
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
23:00
Dům ze skla?: Josef Pazderka (14)
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů