Program televize Noe na pondělí 1.5.2017

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
7:15
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
8:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 !
9:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
11:30
Poselství svatých: Svatý Josef
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samson
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
13:25
Funny Fellows na Mohelnice dostavníku 2013
 
13:45
Nikaragua - Matka všech
 
14:15
Verbuňk, příběh na celý život
 
14:35
Pastýř na člunu
 
14:55
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
16:00
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
16:35
Cvrlikání: Lua (51)
 
17:45
Ars Vaticana (19)
 P !
18:00
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:40
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
19:35
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 P !
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
21:50
Noemova pošta: duben
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
0:00
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.5.2017

 
6:05
Vezmi a čti: Duben 2017
 
6:20
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
7:30
Zapomenutá generace
 
7:50
UNITED Report: Svoboda (2)
 
8:15
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 
9:30
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
10:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
10:50
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukovského
 
12:15
Ars Vaticana (19)
 
12:30
Muzikanti hrajte
 
13:00
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
13:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
13:35
Sekce pro mládež ČBK
 
14:05
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
14:25
Noemova pošta: duben
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
16:15
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
17:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 P !
19:05
Velehrad v době nesvobody
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukovského
 P !
22:10
Řeckokatolický magazín (107)
 
22:30
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
23:35
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
0:00
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 L !
6:25
Živě z kláštera: Ranní chvály s redemptoristy na Svaté Hoře
 
7:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:30
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
8:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
9:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 L
9:30
Živě z kláštera: Dopolední vstup
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
11:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samuel
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 L !
11:55
Živě z kláštera: Polední modlitba s redemptoristy na Svaté Hoře
 
12:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
12:30
Koncert k 10. výročí založení Scholy brněnské mládeže
 
14:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
14:20
Česká věda
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 L
15:00
Živě z kláštera: Odpolední vstup
 
15:10
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
16:15
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
16:30
Guyanská Diana
 L !
17:00
Živě z kláštera: Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:45
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
19:00
44 let novickou
 P !
19:30
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 L !
20:00
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 !
21:05
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
21:55
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
22:20
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.5.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
6:25
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:30
Historie sklářství v Karolince
 
7:50
Velehrad v době nesvobody
 
8:10
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
9:45
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
10:10
Noemova pošta: duben
 
11:45
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
12:20
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
15:10
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
16:20
Smírčí kříž
 
16:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
17:20
UNITED Report: Svoboda (2)
 
17:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Ars Vaticana (20)
 
18:45
Řeckokatolický magazín (107)
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Klarisky z Nijmegen
 !
22:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
0:40
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
6:30
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
6:45
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
7:25
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
8:20
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
8:50
Buon giorno s Františkem
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
11:45
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (20)
 
13:00
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
13:25
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
14:30
Školy naděje
 
14:40
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
14:50
Cvrlikání: Lua (51)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
16:20
Missio magazín: duben 2017
 
17:20
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
17:45
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:05
Funny Fellows na Mohelnice dostavníku 2013
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
18:55
Kopec křížů
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Klarisky z Nijmegen
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
20:00
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
22:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 !
22:30
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
0:05
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.5.2017

 
6:05
Velehrad v době nesvobody
 
6:25
Víra plná života - Chile
 
7:15
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
7:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
8:10
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
9:00
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
9:05
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
9:35
UNITED Report: Svoboda (2)
 
10:05
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
10:25
Dobrý muž ze Saratova
 
10:55
Buon giorno s Františkem
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 
12:00
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bogdana Stępnia
 
12:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
12:45
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
14:25
Vladyka
 
14:50
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
15:10
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
16:35
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 
17:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
18:35
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:45
Příběhy odvahy a víry: Osud Anny Abrikosové: Slib oběti (17)
 P
19:15
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
20:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 P !
21:00
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 P
21:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bogdana Stępnia
 
22:10
Nikaragua - Matka všech
 
22:45
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
23:40
Funny Fellows na Mohelnice dostavníku 2013
 
0:05
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.5.2017

 
6:05
Ars Vaticana (20)
 
6:15
První hodina
 
6:40
Řeckokatolický magazín (107)
 
7:00
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
8:20
Velehrad v době nesvobody
 
8:40
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 L !
9:15
Mše svatá se svěcením kněží: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
15:40
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 P !
16:00
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
17:05
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
17:55
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:00
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
19:25
UNITED Report: Síla (3)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 !
20:00
Má vlast: Štípa
 
21:25
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
21:45
Ars Vaticana (20)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Na pomezí ticha a tmy
 
23:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 8.5.2017

 
6:05
Česká věda
 
6:20
UNITED Report: Síla (3)
 
6:50
Buon giorno s Františkem
 
7:55
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
8:05
Mosambik - Cipriano
 
8:35
Cestujeme regionem Záhorie
 
9:35
Salesiáni na Kubě
 
10:00
Cvrlikání: Lua (51)
 
11:10
Transport
 
11:45
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
11:50
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (20)
 
13:00
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
14:10
Příběhy odvahy a víry: Osud Anny Abrikosové: Slib oběti (17)
 
14:35
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
15:45
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
16:45
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
17:05
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 P !
18:05
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
18:25
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:35
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 
19:35
Poselství svatých: Bernadette Soubirous
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 !
20:00
Tajemství divokého lesa
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
21:30
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
21:55
Ich bin: Já jsem
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 
23:30
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.5.2017

 
6:05
Má vlast: Štípa
 
7:30
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
8:10
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
8:35
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
10:15
Vladyka
 
10:40
Muzikanti hrajte
 
11:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ester
 
11:50
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Zdenko Vavra
 
12:15
Ars Vaticana (20)
 
12:25
Vezmi a čti: Duben 2017
 
12:45
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
13:40
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:50
Mosambik - Bom Padre
 
14:25
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
16:00
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 
16:50
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:35
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:10
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2017 (863)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 P !
20:00
Missio magazín: květen 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (109)
 
21:20
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2017 (863)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Zdenko Vavra
 
22:10
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
23:15
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
23:40
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.5.2017

 
6:05
Klapka s …: Jubilejní (100)
 
7:25
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2017 (863)
 
7:45
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
8:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Ars Vaticana (20)
 
11:10
Poselství svatých: Bernadette Soubirous
 
11:20
44 let novickou
 
11:45
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
11:50
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Mše svatá z Žakovců (SK) s P. Mariánem Kuffou
 
14:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
14:20
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
16:00
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
16:15
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
18:10
UNITED Report: Síla (3)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:45
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2017 (863)
 
19:05
Setkání
 P !
19:30
Terra Santa news: 10. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
21:20
Post Scriptum: Záznam homilie P. Mariána Kuffy
 
21:50
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Zima 2017
 
22:15
Příběhy odvahy a víry: Osud Anny Abrikosové: Slib oběti (17)
 
22:40
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Večer chval: Manželé Osohovi (60)
 
0:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.5.2017

 
6:05
Řeckokatolický magazín (109)
 
6:20
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
7:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
8:00
Ich bin: Já jsem
 
9:00
Terra Santa news: 10. 5. 2017
 
9:20
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 
10:10
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
11:50
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Mariána Kuffy
 
12:40
Má vlast: Štípa
 
14:05
Generální audience Svatého otce
 
14:40
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2017 (863)
 
16:20
Muzikanti hrajte
 
16:55
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
17:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 
17:45
Ars Vaticana (21)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:40
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:45
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Královna písně Jarmila Šuláková (131)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Redemptoristé z Wittem
 
22:00
Pod lampou: Technologie, která porazí Putina?
 
23:35
Život na zámku Břežany
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
0:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 
6:25
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:35
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
8:05
Kulatý stůl: Fenomén Fatima
 
9:40
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
10:15
Poselství svatých: Bernadette Soubirous
 
10:25
Příběhy odvahy a víry: Osud Anny Abrikosové: Slib oběti (17)
 
10:50
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Panna Maria - naše matka a sestra ve víře
 
11:45
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
11:50
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (21)
 
13:00
Poselství svatých: Marie, matka Ježíšova
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
13:35
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
14:15
Putování po evropských klášterech: Redemptoristé z Wittem
 
14:45
Vodopády milosrdenství
 
15:20
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 
15:40
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 
16:30
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 L !
17:00
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L
17:15
Papež František ve Fatimě: Přílet na vojenskou základnu v Monte Real a uvítací ceremoniál
 L
17:35
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L !
19:10
Papež František ve Fatimě: Návštěva kaple zjevení Panny Marie ve Fatimě
 L
19:30
Papež František ve Fatimě: Studio František
 P !
20:00
Třináctý den: Fatimská tajemství
 L
21:25
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L !
22:25
Papež František ve Fatimě: Modlitba růžence z Fatimy a světelný průvod
 
0:00
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:10
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.5.2017

 
6:05
Terra Santa news: 10. 5. 2017
 
6:25
UNITED Report: Síla (3)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 
7:15
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
7:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (909)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
9:00
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
9:05
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
9:35
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 P
9:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 L !
10:00
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L !
11:00
Papež František ve Fatimě: Mše svatá na prostranství sanktuária s požehnáním nemocným
 L
13:00
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L
15:45
Papež František ve Fatimě: Závěrečný ceremoniál na vojenské základně v Monte Real
 L
16:05
Papež František ve Fatimě: Studio František
 L
17:05
Papež František ve Fatimě: Studio František
 
17:10
Vezmi a čti: Duben 2017
 
17:30
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
18:00
Příběhy odvahy a víry: Profesorka Valentina Puziková: 80 let tajnou řeholnicí (18)
 
18:25
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavlovy cesty
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2017 (864)
 P !
19:30
V souvislostech - Irena Sargánková: Hnutí fokoláre a občanská společnost (185)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 P !
20:00
Fatima - Poslední tajemství
 P !
21:25
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
22:00
Missio magazín: květen 2017
 
23:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Královna písně Jarmila Šuláková (131)
 
0:25
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.5.2017

 P
6:05
Evangelium: 5. neděle velikonoční
 
9:05
Řeckokatolický magazín (109)
 
9:20
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 
10:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
10:20
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 P
10:45
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 
10:50
Evangelium: 5. neděle velikonoční
 L !
11:00
Mše svatá z kostela sv. Kateřiny Alexandrijské: Mladé Buky
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Irena Sargánková: Hnutí fokoláre a občanská společnost (185)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 !
13:30
Fatima - Poslední tajemství
 
14:55
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Májovanka (11)
 !
16:00
Třináctý den: Fatimská tajemství
 
17:30
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
17:55
Sedmihlásky: Zdálo sa ně, zdálo (74)
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
19:15
UNITED Report: Soudy (4)
 
19:40
Ars Vaticana (21)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 P
20:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 P !
21:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka ve Fatimě
 
22:40
V souvislostech - Irena Sargánková: Hnutí fokoláre a občanská společnost (185)
 
23:00
Missio magazín: květen 2017
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů