Program televize Noe na pondělí 1.5.2017

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
7:15
Jak potkávat svět: s Pavlem Žalmanem Lohonkou (49)
 
8:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 !
9:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
11:30
Poselství svatých: Svatý Josef
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samson
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
13:25
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:45
Nikaragua - Matka všech
 
14:15
Verbuňk, příběh na celý život
 
14:35
Pastýř na člunu
 
14:55
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
16:00
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
16:35
Cvrlikání: Lua (51)
 
17:45
Ars Vaticana (19)
 P !
18:00
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:40
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
19:35
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 P !
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
21:50
Noemova pošta: duben
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
0:00
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.5.2017

 
6:05
Vezmi a čti: Duben 2017
 
6:20
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
7:30
Zapomenutá generace
 
7:50
UNITED Report: Svoboda (2)
 
8:15
Pod lampou: Teror v Rusku, Putin a svoboda
 
9:30
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
10:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
10:50
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukovského
 
12:15
Ars Vaticana (19)
 
12:30
Muzikanti hrajte
 
13:00
V souvislostech - Radkin Honzák: Duševní zdraví a mikrobiom (183)
 
13:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
13:35
Sekce pro mládež ČBK
 
14:05
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
14:25
Noemova pošta: duben
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Korda - o exorcismu (36)
 
16:15
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
17:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 P !
19:05
Velehrad v době nesvobody
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukovského
 P !
22:10
Řeckokatolický magazín (107)
 
22:30
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
23:35
Terra Santa news: 26. 4. 2017
 
0:00
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 L !
6:25
Živě z kláštera: Ranní chvály s redemptoristy na Svaté Hoře
 
7:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:30
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
8:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
9:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 L
9:30
Živě z kláštera: Dopolední vstup
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astroturistika
 
11:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samuel
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 L !
11:55
Živě z kláštera: Polední modlitba s redemptoristy na Svaté Hoře
 
12:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
12:30
Koncert k 10. výročí založení Scholy brněnské mládeže
 
14:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
14:20
Česká věda
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 L
15:00
Živě z kláštera: Odpolední vstup
 
15:10
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
16:15
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
16:30
Guyanská Diana
 L !
17:00
Živě z kláštera: Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:45
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
19:00
44 let novickou
 P !
19:30
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 L !
20:00
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 !
21:05
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
21:55
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
22:20
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.5.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
6:25
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:30
Historie sklářství v Karolince
 
7:50
Velehrad v době nesvobody
 
8:10
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
9:45
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
10:10
Noemova pošta: duben
 
11:45
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
12:20
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
15:10
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
16:20
Smírčí kříž
 
16:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
17:20
UNITED Report: Svoboda (2)
 
17:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Ars Vaticana (20)
 
18:45
Řeckokatolický magazín (107)
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Klarisky z Nijmegen
 !
22:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
0:40
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
6:30
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
6:45
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
7:25
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
8:20
Příběhy odvahy a víry: Biskup Maletsky: Don Bosco z Petrohradu (16)
 
8:50
Buon giorno s Františkem
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
11:45
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
11:50
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (20)
 
13:00
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
13:25
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
14:30
Školy naděje
 
14:40
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
14:50
Cvrlikání: Lua (51)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
16:20
Missio magazín: duben 2017
 
17:20
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
17:45
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:05
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
18:55
Kopec křížů
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Klarisky z Nijmegen
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
20:00
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
22:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 !
22:30
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
0:05
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.5.2017

 
6:05
Velehrad v době nesvobody
 
6:25
Víra plná života - Chile
 
7:15
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
7:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (908)
 
8:10
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
9:00
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
9:05
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
9:35
UNITED Report: Svoboda (2)
 
10:05
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
10:25
Dobrý muž ze Saratova
 
10:55
Buon giorno s Františkem
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 
12:00
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bogdana Stępnia
 
12:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2017 (861)
 
12:45
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
14:25
Vladyka
 
14:50
Terra Santa news: 3. 5. 2017
 
15:10
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
16:35
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 
17:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
18:35
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:45
Příběhy odvahy a víry: Osud Anny Abrikosové: Slib oběti (17)
 P
19:15
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
20:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 P !
21:00
Mezi pražci: Květen 2017 (58)
 P
21:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bogdana Stępnia
 
22:10
Nikaragua - Matka všech
 
22:45
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
23:40
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
0:05
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.5.2017

 
6:05
Ars Vaticana (20)
 
6:15
První hodina
 
6:40
Řeckokatolický magazín (107)
 
7:00
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
8:20
Velehrad v době nesvobody
 
8:40
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 L !
9:15
Mše svatá se svěcením kněží: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
15:40
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 P !
16:00
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
17:05
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
17:55
Sedmihlásky: Keď šebe zašpívam (72)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:00
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
19:25
UNITED Report: Síla (3)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 !
20:00
Má vlast: Štípa
 
21:25
V souvislostech - Petr Hartman: Vládní krize (184)
 
21:45
Ars Vaticana (20)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Na pomezí ticha a tmy
 
23:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů