Program televize Noe na pondělí 22.5.2017

 
6:05
My v Odrách 2014
 
6:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
6:55
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 
9:05
Krajané z Gerníku
 
9:40
Otec Karel Tinka, SDB
 
10:00
UNITED Report: Odvaha (5)
 
10:25
Missio magazín: květen 2017
 
11:25
Obnova Baziliky Nejsvětějšího Srdce Ježíšova v Římě
 
11:45
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
11:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
11:55
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
13:00
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:40
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
14:05
Ars Vaticana (22)
 
14:15
Buď vůle tvá
 
14:45
Noční univerzita: Doc. Pavel Nováček, CSc. - Budoucnost už není co bývala
 
16:00
V souvislostech - Jan Wintr: Je třeba měnit ústavu? (186)
 
16:20
Můj Bůh a Walter: Vykoupení
 
16:35
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
17:20
750 let Svinova
 P
18:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Elíša
 P !
18:35
Víra do kapsy: Eucharistie
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (911)
 
19:30
Strání - obec pod Javorinů
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (22)
 P !
21:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
21:25
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 
21:35
Terra Santa news: 17. 5. 2017
 
22:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
22:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (911)
 
23:10
Soňa
 
23:30
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.5.2017

 
6:05
Koncert pro kardinála
 
7:40
Plavební stupeň Přelouč
 
7:55
Pod lampou: Pod eifellovkou - Macron, Evropa, Slovensko
 
8:50
Kazachstán, poutní kostel
 
9:40
Česká věda
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (911)
 
11:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
11:45
Bible pro nejmenší: Elíša
 
11:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy SDB
 
12:20
UNITED Report: Odvaha (5)
 
12:45
Ars Vaticana (22)
 
12:55
Libanonský odkaz
 
13:15
V souvislostech - Jan Wintr: Je třeba měnit ústavu? (186)
 
13:40
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
13:50
Poslové naděje
 
14:25
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
16:00
Gojdič - láska nadevšecko
 
17:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
17:20
Vše pro mého krále a královnu
 
17:50
Tajemství skla
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Daniel
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
19:15
Polabský lužní les
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2017 (867)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L
20:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
21:05
Terra Santa news: 17. 5. 2017
 P
21:30
Řeckokatolický magazín (111)
 
21:55
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy SDB
 
22:05
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
23:15
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2017 (867)
 
23:40
Outdoor Films s Josefem Lukášem: Skialpinismus a hory jsou můj život (22)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2017 (867)
 
6:25
Noční univerzita: Doc. Pavel Nováček, CSc. - Budoucnost už není co bývala
 
7:40
Svatá země - Na druhé straně zdi
 
8:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (911)
 
8:45
Příběh o Žofii
 
9:25
Ars Vaticana (22)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Barma - Bezmezná naděje
 
11:15
Dobrý pastýř Msgr. Jesús Juárez, SDB
 
11:45
Bible pro nejmenší: Daniel
 
11:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Panny Marie Hvězdy evangelizace na Břvích
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 
13:00
Princ, který si vybral Dona Boska
 
13:50
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
14:55
Vietnam - zlatá klec
 
15:10
UNITED Report: Odvaha (5)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2017 (867)
 
16:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
16:20
Velehrad v době nesvobody
 
16:45
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Církev
 
18:15
Bradi Barthová
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jonáš
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:40
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
19:00
Skryté poklady: Christian
 P !
19:30
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L !
20:00
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 P !
21:20
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
21:35
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 P
22:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 P
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:25
Rozhovor s Mons. Dario Viganò
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.5.2017

 
6:05
Víra do kapsy: Eucharistie
 
6:20
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
7:45
Soucitná srdce
 
8:00
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
9:05
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
9:25
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:40
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 
10:10
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jonáš
 
11:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace: Slavnost Nanebevstoupení Páně
 
13:05
Koncert pro kardinála
 
14:40
Generální audience Svatého otce
 
15:20
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
15:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 5. 2017 (867)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (111)
 
16:40
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
16:50
Gojdič - láska nadevšecko
 
18:00
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
18:40
Ars Vaticana (23)
 
18:50
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Benediktinky z Loppem: Začít znovu
 
22:00
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:30
Lovci duší
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Církev
 
0:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (911)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.5.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
6:25
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:30
Co je dobré vědět, když...
 
8:10
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
8:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 
10:15
Dům nejen ze skla (22)
 
11:20
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
11:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (23)
 
13:00
Zimbabwe - Z temnoty
 
13:25
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:40
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
15:10
Dobrý pastýř
 
15:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
16:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
17:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
18:05
Dobrý pastýř
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Církev
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Benediktinky z Loppem: Začít znovu
 
19:25
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L !
20:00
Noemova pošta: květen
 
21:45
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
22:00
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 
22:30
Gojdič - láska nadevšecko
 
23:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
0:05
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.5.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Církev
 
6:20
Srdce pro Bangladéš
 
6:40
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
7:00
Opřu se o florbalovou hůl
 
7:25
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
7:40
UNITED Report: Odvaha (5)
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
8:40
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
8:45
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
9:20
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 L !
10:15
Mše svatá za křesťanská média: z baziliky Panny Marie na Sv. Hostýně
 
11:30
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 
12:00
Regina Coeli
 L !
12:15
Papež František v Janově: Setkání s mládeží na poutním místě Guardia
 
13:30
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 
13:55
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
15:25
Bělorusko– Květ mezi trny
 
16:00
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
17:05
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
17:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
18:10
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
21:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 P !
22:35
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
22:45
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
23:20
Návrat orla skalního do české přírody
 
23:55
Noční univerzita: Doc. Pavel Nováček, CSc. - Budoucnost už není co bývala
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.5.2017

 P
6:05
Evangelium: 7. neděle velikonoční
 
6:15
Řeckokatolický magazín (111)
 
6:30
Ars Vaticana (23)
 
6:40
Plnou parou do srdce Beskyd
 
7:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2017 (868)
 
8:25
Víra do kapsy: Eucharistie
 
8:45
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 
9:15
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 
9:30
Irák– Země světců a mučedníků
 P
9:55
Století Andělky
 
10:15
Evangelium: 7. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Anny v Radiměři: u příležitosti 100 narozenin nejstarší farní hospodyně
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 L !
15:00
Mše svatá - biskupské svěcení Mons. Martina Davida: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
17:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
17:55
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
19:15
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
19:25
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 P !
20:00
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
21:30
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 
22:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
23:05
Velehrad v době nesvobody
 
23:25
Ars Vaticana (23)
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Kousek nebe
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 29.5.2017

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:30
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
7:40
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
9:05
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:20
Století Andělky
 
9:40
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 
10:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
11:05
Vezmi a čti: Květen 2017
 
11:20
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 
13:05
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:40
Ars Vaticana (23)
 
13:50
Angola: katecheta Paulino
 
14:20
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
16:00
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 
16:20
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:40
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
17:35
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 P !
18:00
Dana
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:35
Česká věda
 
18:50
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 P
19:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 !
20:00
Pole milosrdenství
 P !
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
21:15
Noemova pošta: květen
 
22:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
23:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.5.2017

 
6:05
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
7:30
Dana
 
7:55
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
9:25
Lovci duší
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
10:30
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
11:35
Ars Vaticana (23)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
12:20
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
14:00
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
14:10
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
14:30
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
16:05
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
16:30
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
17:25
Můj Bůh a Walter: Církev
 
17:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
19:05
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (112)
 
21:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
23:15
Na pomezí ticha a tmy
 
0:05
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 
0:25
Transport
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.5.2017

 
6:05
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
7:45
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
9:15
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Skryté poklady: Milan
 
11:25
Charita Vsetín
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
13:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
14:10
Pole milosrdenství
 
15:10
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
15:35
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
16:05
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
16:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
17:05
Noc venku
 
17:25
Pomoc církvi v nouzi se představuje
 
17:40
Ars Vaticana (23)
 
17:50
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
18:10
Dana
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Století Andělky
 
19:15
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P !
19:30
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
21:20
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 !
21:40
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
22:35
Generální audience Svatého otce
 
23:15
Outdoor Films s Marianem Jiřím Huskem: Premonstrát Strahovského kláštera v outdoorovém zajetí (13)
 
0:50
Kde Bůh roní slzy
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.6.2017

 
6:05
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
6:45
Sýrie - kolébka křesťanství
 
7:10
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
8:15
Dům nejen ze skla (22)
 
9:15
Pan profesor
 
9:35
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
10:00
Noemova pošta: květen
 
11:35
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
11:45
Bible pro nejmenší: Filip
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Romana Macury
 
12:15
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Magadan - ďáblovo hřiště
 
14:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
15:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
16:20
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Ars Vaticana (24)
 
18:50
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 P !
22:00
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
0:25
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
0:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
6:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
6:45
Staňte se solí
 
7:25
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
8:35
Dana
 
9:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
10:10
Pole milosrdenství
 
11:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
11:30
Soňa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (24)
 
13:05
Skryté poklady: Milan
 
13:40
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
14:45
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
15:10
Pěšák Boží
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:20
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 
19:30
Vezmi a čti: Květen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
22:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
22:25
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
22:35
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
0:10
Doma, to je něco úžasnýho...
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.6.2017

 
6:05
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
6:30
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
7:35
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
8:05
Dar z Medugorje
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
9:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:35
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
9:50
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
10:55
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
11:10
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
11:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 P
11:55
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:25
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
14:35
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
15:00
Česká věda
 
15:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:05
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:25
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 P !
18:00
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 P !
18:45
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 P !
19:30
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Svatodušní vigilie: Brno - Řečkovice
 P !
22:10
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
23:50
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.6.2017

 
6:05
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
6:15
Řeckokatolický magazín (112)
 
6:30
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:35
Ars Vaticana (24)
 
7:50
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
9:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
9:45
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého z Baziliky sv. Petra v Římě
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:05
Muzikanti hrajte
 P
14:35
Slovanský Velehrad
 
15:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
16:00
UNITED Report: Růst (7)
 
16:25
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
16:40
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
17:50
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
19:20
Česká věda
 P !
19:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
19:50
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 !
20:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
22:10
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Hadath Baalbek
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů