Program televize Noe na pondělí 29.5.2017

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:30
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
7:40
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
9:05
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:20
Století Andělky
 
9:40
ARTBITR - Kulturní magazín: se spisovatelem Petrem Andrlem (39)
 
10:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
11:05
Vezmi a čti: Květen 2017
 
11:20
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 
13:05
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:40
Ars Vaticana (23)
 
13:50
Angola: katecheta Paulino
 
14:20
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
16:00
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 
16:20
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:40
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
17:35
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 P !
18:00
Dana
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:35
Česká věda
 
18:50
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 P
19:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 !
20:00
Pole milosrdenství
 P !
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
21:15
Noemova pošta: květen
 
22:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
23:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.5.2017

 
6:05
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
7:30
Dana
 
7:55
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
9:25
Lovci duší
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
10:30
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
11:35
Ars Vaticana (23)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
12:20
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
14:00
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
14:10
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
14:30
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
16:05
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
16:30
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
17:25
Můj Bůh a Walter: Církev
 
17:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
19:05
V souvislostech - Jiří Baloun: Bezpečnost v nebezpečném světě (187)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (112)
 
21:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
23:15
Na pomezí ticha a tmy
 
0:05
Terra Santa news: 24. 5. 2017
 
0:25
Transport
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.5.2017

 
6:05
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
7:45
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
9:15
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Skryté poklady: Milan
 
11:25
Charita Vsetín
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
13:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Petrem Horálkem, astrofotografie
 
14:10
Pole milosrdenství
 
15:10
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
15:35
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
16:05
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
16:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
17:05
Noc venku
 
17:25
Pomoc církvi v nouzi se představuje
 
17:40
Ars Vaticana (23)
 
17:50
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
18:10
Dana
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Století Andělky
 
19:15
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P !
19:30
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
21:20
3P 2017: Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
 !
21:40
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
22:35
Generální audience Svatého otce
 
23:15
Outdoor Films s Marianem Jiřím Huskem: Premonstrát Strahovského kláštera v outdoorovém zajetí (13)
 
0:50
Kde Bůh roní slzy
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.6.2017

 
6:05
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
6:45
Sýrie - kolébka křesťanství
 
7:10
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
8:15
Dům nejen ze skla (22)
 
9:15
Pan profesor
 
9:35
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
10:00
Noemova pošta: květen
 
11:35
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
11:45
Bible pro nejmenší: Filip
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Romana Macury
 
12:15
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Magadan - ďáblovo hřiště
 
14:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
15:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
16:20
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Ars Vaticana (24)
 
18:50
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 P !
22:00
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
0:25
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
0:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
6:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
6:45
Staňte se solí
 
7:25
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
8:35
Dana
 
9:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
10:10
Pole milosrdenství
 
11:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
11:30
Soňa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (24)
 
13:05
Skryté poklady: Milan
 
13:40
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
14:45
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
15:10
Pěšák Boží
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:20
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 
19:30
Vezmi a čti: Květen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
22:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
22:25
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
22:35
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
0:10
Doma, to je něco úžasnýho...
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.6.2017

 
6:05
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
6:30
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
7:35
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
8:05
Dar z Medugorje
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
9:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:35
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
9:50
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
10:55
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
11:10
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
11:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 P
11:55
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:25
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
14:35
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
15:00
Česká věda
 
15:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:05
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:25
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 P !
18:00
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 P !
18:45
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 P !
19:30
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Svatodušní vigilie: Brno - Řečkovice
 P !
22:10
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
23:50
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.6.2017

 
6:05
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
6:15
Řeckokatolický magazín (112)
 
6:30
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:35
Ars Vaticana (24)
 
7:50
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
9:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
9:45
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého z Baziliky sv. Petra v Římě
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:05
Muzikanti hrajte
 P
14:35
Slovanský Velehrad
 
15:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
16:00
UNITED Report: Růst (7)
 
16:25
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
16:40
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
17:50
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
19:20
Česká věda
 P !
19:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
19:50
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 !
20:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
22:10
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Hadath Baalbek
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.6.2017

 
6:05
Pro vita mundi: Nejstarší oratorián Vojtěch Zezulka (139)
 
6:35
Skryté poklady: Christian
 
7:05
Outdoor Films s Danem Pribáněm: Když se chce, tak to jde (1)
 
8:40
Arménie – Víra hory přenáší
 
9:10
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:05
UNITED Report: Růst (7)
 
11:30
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 P
11:55
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
13:05
Salesiáni v Brazílii
 
13:25
Ars Vaticana (24)
 
13:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 P !
15:00
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
15:35
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 !
16:00
Pouť: (The Way, 2010)
 P
18:15
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 P
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
19:30
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
19:50
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
21:35
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
21:55
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
22:20
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
23:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
0:25
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.6.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
6:20
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
7:05
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
8:15
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
10:15
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
10:35
Muzikanti hrajte
 
11:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 P
11:55
Z pokladů duše: Milan Švihálek - Nevzdávej se
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
12:15
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
13:20
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
13:35
Labutí sen o duši
 
14:30
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:05
Ars Vaticana (24)
 
16:20
O slovanství: kardinál Tomáš Špidlík SJ
 
16:35
Až na konec světa
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
19:15
Kurzy Alfa
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
19:50
Z pokladů duše: Milan Švihálek - Nevzdávej se
 !
20:00
Anežka Česká
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (113)
 
21:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
22:15
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
23:20
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
23:45
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
7:35
Misionáři chudých
 L !
7:55
Živě z kláštera: Mše svatá z komunitní kaple sester Congregatio Jesu ve Štěkni
 
9:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Ars Vaticana (24)
 
11:10
Soňa
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Kapličky
 L !
12:00
Živě z kláštera: Polední modlitba se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
12:10
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
13:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
13:55
Buon giorno s Františkem
 L
15:00
Živě z kláštera: Odpolední vstup
 
15:05
UNITED Report: Růst (7)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
16:00
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
16:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 L !
17:00
Živě z kláštera: Adorace z kaple kláštera ve Štěkni
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
Královna a matka Chorvatů
 P !
19:30
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Kapličky
 L !
20:00
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 P !
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
21:20
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
22:10
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Česká věda
 
0:00
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.6.2017

 
6:05
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
6:25
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:50
Noemova pošta: květen
 
9:20
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
9:40
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
10:05
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 P
11:55
Z pokladů duše: Bible
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Tomáše Koňaříka, O.Cr. duchovního správce komunity sester CJ ve Štěkni
 
12:15
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 
14:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:50
Muzikanti hrajte
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (113)
 
16:40
Nikaragua - Matka všech
 
17:15
Ars Vaticana (25)
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
19:50
Z pokladů duše: Bible
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Karmelitánský klášter – Boxmeer
 P !
22:00
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
23:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
0:40
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
6:25
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
7:15
Jezuité o: Mariánská zjevení
 
7:35
Bělorusko– Květ mezi trny
 
8:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:50
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
9:40
Česká věda
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 P
11:55
Z pokladů duše: Matka Tereza
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (25)
 
13:00
Anežka Česká
 
14:10
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
14:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
14:55
Missio magazín: květen 2017
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
16:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloslav Chrást - eucharistián o oběti a mučednictví (38)
 
16:40
Putování po evropských klášterech: Karmelitánský klášter – Boxmeer
 
17:15
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
17:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
17:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 L !
18:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
18:10
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 L
18:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
18:45
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 L
19:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
19:10
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 L
19:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
19:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 L
20:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
20:10
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 L
20:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
20:45
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
21:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 L
21:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
21:45
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
22:30
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
0:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
0:45
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.6.2017

 
6:05
Stíny na kolébce - Afrika
 
7:00
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
8:10
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
8:50
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
9:25
UNITED Report: Růst (7)
 
9:50
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
10:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
11:40
Česká věda
 P
11:55
Z pokladů duše: Modlitba všedního dne
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
12:25
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
12:50
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
13:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
13:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
15:05
Arménie – Víra hory přenáší
 
15:35
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
16:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Anežka Česká
 
18:00
Duchovní malby: Andělé (1)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:35
Opřu se o florbalovou hůl
 L !
19:00
Slezská Lilie 2017: Ostrava zpívá gospel
 
19:55
Z pokladů duše: Modlitba všedního dne
 P !
20:00
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 L !
20:30
Slezská Lilie 2017: koncert skupiny Christafari (USA)
 
22:10
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
23:05
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:40
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.6.2017

 P
6:05
Evangelium: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
6:15
Ars Vaticana (25)
 
6:25
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
6:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
6:55
Řeckokatolický magazín (113)
 
7:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
8:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
8:55
Kazachstán - Slib
 
9:40
Česká věda
 
9:55
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
10:30
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2017: Ostrava-Kunčičky
 P
11:50
Z pokladů duše: Zjevení Panny Marie v La Salette
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
12:40
Století Andělky
 L !
13:00
Slezská Lilie 2017: přednáška P. Ladislava Heryána SDB 1. část
 L
14:00
Slezská Lilie 2017: koncert Mate.O / TU (PL)
 
14:05
Poselství svatých: Johanka z Arku
 L
15:00
Slezská Lilie 2017: přednáška P. Ladislava Heryána SDB 2. část
 
17:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
18:40
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 !
19:05
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:35
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
19:55
Z pokladů duše: Zjevení Panny Marie v La Salette
 P !
20:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
21:05
Anežka Česká
 
22:10
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
22:30
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
23:35
Ars Vaticana (25)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Missio magazín: květen 2017
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů