Program televize Noe na čtvrtek 1.6.2017

 
6:05
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
6:45
Sýrie - kolébka křesťanství
 
7:10
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
8:15
Dům nejen ze skla (22)
 
9:15
Pan profesor
 
9:35
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
10:00
Noemova pošta: květen
 
11:35
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
11:45
Bible pro nejmenší: Filip
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Romana Macury
 
12:15
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Magadan - ďáblovo hřiště
 
14:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
15:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 5. 2017 (869)
 
16:20
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Ars Vaticana (24)
 
18:50
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 P !
22:00
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
0:25
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
0:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
6:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
6:45
Staňte se solí
 
7:25
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
8:35
Dana
 
9:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
10:10
Pole milosrdenství
 
11:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
11:30
Soňa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
11:50
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (24)
 
13:05
Skryté poklady: Milan
 
13:40
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
14:45
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
15:10
Pěšák Boží
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:20
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Modlitba v tichu
 
19:30
Vezmi a čti: Květen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
22:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
22:25
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
22:35
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
0:10
Doma, to je něco úžasnýho...
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.6.2017

 
6:05
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
6:30
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
7:35
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
8:05
Dar z Medugorje
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
9:25
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:35
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
9:50
Muzikanti hrajte speciál: s dechovou hudbou Dambořanka (12)
 
10:55
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
11:10
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
11:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (912)
 P
11:55
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marcela Puváka
 
12:25
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
14:35
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
15:00
Česká věda
 
15:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2017 (870)
 
16:05
Řeckokatolický magazín (112)
 
16:25
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 P !
18:00
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 P !
18:45
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 P !
19:30
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Svatodušní vigilie: Brno - Řečkovice
 P !
22:10
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
23:50
Noční univerzita: Doc. Dr. Ing. Juraj KOSEK - Obnovitelná elektřina: Demystifikace
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.6.2017

 
6:05
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
6:15
Řeckokatolický magazín (112)
 
6:30
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:35
Ars Vaticana (24)
 
7:50
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
9:15
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
9:45
Evangelium: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého z Baziliky sv. Petra v Římě
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:05
Muzikanti hrajte
 P
14:35
Slovanský Velehrad
 
15:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
16:00
UNITED Report: Růst (7)
 
16:25
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
16:40
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
17:50
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
19:20
Česká věda
 P !
19:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
19:50
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 !
20:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
22:10
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Hadath Baalbek
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.6.2017

 
6:05
Pro vita mundi: Nejstarší oratorián Vojtěch Zezulka (139)
 
6:35
Skryté poklady: Christian
 
7:05
Outdoor Films s Danem Pribáněm: Když se chce, tak to jde (1)
 
8:40
Arménie – Víra hory přenáší
 
9:10
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:05
UNITED Report: Růst (7)
 
11:30
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 P
11:55
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
13:05
Salesiáni v Brazílii
 
13:25
Ars Vaticana (24)
 
13:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 P !
15:00
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
15:35
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 !
16:00
Pouť: (The Way, 2010)
 P
18:15
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 P
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
19:30
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
19:50
Z pokladů duše: Kardinál Miloslav Vlk - O lidech žijících v Indii
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
21:35
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
21:55
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
22:20
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
23:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
0:25
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.6.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
6:20
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
7:05
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
8:15
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
10:15
V souvislostech - Michael Romancov: Trump v Evropě (188)
 
10:35
Muzikanti hrajte
 
11:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 P
11:55
Z pokladů duše: Milan Švihálek - Nevzdávej se
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
12:15
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 
13:20
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
13:35
Labutí sen o duši
 
14:30
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:05
Ars Vaticana (24)
 
16:20
O slovanství: kardinál Tomáš Špidlík SJ
 
16:35
Až na konec světa
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
19:15
Kurzy Alfa
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
19:50
Z pokladů duše: Milan Švihálek - Nevzdávej se
 !
20:00
Anežka Česká
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (113)
 
21:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Mariána Pospěchy
 
22:15
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
23:20
Terra Santa news: 31. 5. 2017
 
23:45
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
7:35
Misionáři chudých
 L !
7:55
Živě z kláštera: Mše svatá z komunitní kaple sester Congregatio Jesu ve Štěkni
 
9:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Ars Vaticana (24)
 
11:10
Soňa
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Kapličky
 L !
12:00
Živě z kláštera: Polední modlitba se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
12:10
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
13:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
13:55
Buon giorno s Františkem
 L
15:00
Živě z kláštera: Odpolední vstup
 
15:05
UNITED Report: Růst (7)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
16:00
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
16:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 L !
17:00
Živě z kláštera: Adorace z kaple kláštera ve Štěkni
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
Královna a matka Chorvatů
 P !
19:30
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Kapličky
 L !
20:00
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 P !
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
21:20
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
22:10
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Česká věda
 
0:00
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.6.2017

 
6:05
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
6:25
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:50
Noemova pošta: květen
 
9:20
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
9:40
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
10:05
Kulatý stůl: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 P
11:55
Z pokladů duše: Bible
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Tomáše Koňaříka, O.Cr. duchovního správce komunity sester CJ ve Štěkni
 
12:15
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 
14:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:50
Muzikanti hrajte
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 6. 2017 (871)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (113)
 
16:40
Nikaragua - Matka všech
 
17:15
Ars Vaticana (25)
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:35
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
18:45
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
19:50
Z pokladů duše: Bible
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 !
21:25
Putování po evropských klášterech: Karmelitánský klášter – Boxmeer
 P !
22:00
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
23:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
0:40
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
6:25
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
7:15
Jezuité o: Mariánská zjevení
 
7:35
Bělorusko– Květ mezi trny
 
8:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:50
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
9:40
Česká věda
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
11:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
11:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 P
11:55
Z pokladů duše: Matka Tereza
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (25)
 
13:00
Anežka Česká
 
14:10
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
14:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
14:55
Missio magazín: květen 2017
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
16:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloslav Chrást - eucharistián o oběti a mučednictví (38)
 
16:40
Putování po evropských klášterech: Karmelitánský klášter – Boxmeer
 
17:15
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
17:40
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
17:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 L !
18:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
18:10
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 L
18:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
18:45
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 L
19:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
19:10
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 L
19:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
19:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 L
20:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
20:10
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 L
20:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
20:45
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
21:00
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 L
21:35
Noc kostelů 2017 - živý vstup
 
21:45
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
22:30
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
0:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
0:45
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.6.2017

 
6:05
Stíny na kolébce - Afrika
 
7:00
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
8:10
Sedmihlásky: Pod tým naším okénečkem (36)
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a karneval (9)
 
8:50
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
9:25
UNITED Report: Růst (7)
 
9:50
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
10:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
11:40
Česká věda
 P
11:55
Z pokladů duše: Modlitba všedního dne
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
12:25
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2017 (872)
 
12:50
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
13:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (913)
 
13:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
15:05
Arménie – Víra hory přenáší
 
15:35
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
16:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Anežka Česká
 
18:00
Duchovní malby: Andělé (1)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:35
Opřu se o florbalovou hůl
 L !
19:00
Slezská Lilie 2017: Ostrava zpívá gospel
 
19:55
Z pokladů duše: Modlitba všedního dne
 P !
20:00
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 L !
20:30
Slezská Lilie 2017: koncert skupiny Christafari (USA)
 
22:10
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
23:05
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:40
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.6.2017

 P
6:05
Evangelium: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
6:15
Ars Vaticana (25)
 
6:25
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
6:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ohlédnutí za festivalem Kino na hranici (40)
 
6:55
Řeckokatolický magazín (113)
 
7:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
8:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
8:55
Kazachstán - Slib
 
9:40
Česká věda
 
9:55
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
10:30
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2017: Ostrava-Kunčičky
 P
11:50
Z pokladů duše: Zjevení Panny Marie v La Salette
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
12:40
Století Andělky
 L !
13:00
Slezská Lilie 2017: přednáška P. Ladislava Heryána SDB 1. část
 L
14:00
Slezská Lilie 2017: koncert Mate.O / TU (PL)
 
14:05
Poselství svatých: Johanka z Arku
 L
15:00
Slezská Lilie 2017: přednáška P. Ladislava Heryána SDB 2. část
 
17:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
18:40
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 !
19:05
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:35
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
19:55
Z pokladů duše: Zjevení Panny Marie v La Salette
 P !
20:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
21:05
Anežka Česká
 
22:10
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
22:30
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
23:35
Ars Vaticana (25)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Missio magazín: květen 2017
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 12.6.2017

 
6:05
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
7:00
Česká věda
 
7:15
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
8:40
Dar z Medugorje
 
9:00
Anežka Česká
 
10:00
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
10:20
Od nynějška po tvém
 
10:30
Barva lásky
 
11:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Tomáš Cigánek - La Salette
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Andělé (1)
 
13:15
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
13:55
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 
15:10
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
15:45
Ars Vaticana (25)
 
16:00
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
16:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
16:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
17:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 P !
18:10
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:40
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
19:30
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Cigánek - La Salette
 L !
20:00
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 P
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
21:20
Stopy ve sněhu
 
22:15
Manželská setkání
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Noemova pošta: květen
 
1:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.6.2017

 
6:05
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
6:15
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
7:15
Jihomoravské město Dubňany
 
7:50
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
9:00
Kazachstán, poutní kostel
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
10:50
Víra do kapsy: Eucharistie
 
11:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Hory
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:20
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
13:15
Ars Vaticana (25)
 
13:30
Kulatý stůl: Radost lásky
 
15:05
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
15:20
Nárožní kámen
 
16:05
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:15
Od nynějška po tvém
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
19:50
Z pokladů duše: Hory
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Víra do kapsy: Eucharistie
 
21:20
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 P !
21:40
Řeckokatolický magazín (114)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
23:40
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
0:05
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
6:25
Klapka s …: Miroslavem Trudičem (107)
 
7:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
8:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
O starých Starých Hamrech
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: O poutním místě Svatý Hostýn
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (25)
 
13:00
Propast
 
13:30
Meandry řeky Odry
 
14:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
14:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
14:55
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
15:05
Česká věda
 
15:20
Víra do kapsy: Eucharistie
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
16:00
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
16:15
750 let Svinova
 
16:55
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
18:30
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:35
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:40
Frano z Malesie
 
19:10
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 P !
19:30
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: O poutním místě Svatý Hostýn
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Duchovní malby: Andělé (1)
 P !
21:30
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
21:55
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.6.2017

 
6:05
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
6:25
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
7:45
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
8:05
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
8:25
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
9:55
Od nynějška po tvém
 
10:10
Kulatý stůl: Radost lásky
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Příběh o myšce
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Františka Ptáčka SDB
 
12:20
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
13:25
Generální audience Svatého otce
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Ars Vaticana (26)
 
14:40
Tajemství skla
 
14:50
Řeckokatolický magazín (114)
 
15:05
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
16:20
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
17:15
Poutní místo Starý Bohumín
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:50
Poselství svatých: Johanka z Arku
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
19:50
Z pokladů duše: Příběh o myšce
 L !
20:00
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 !
21:10
Putování po evropských klášterech: Opatství Egmond
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 P !
22:05
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
23:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
6:25
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
7:15
Vezmi a čti: Květen 2017
 
7:30
Franz Liszt: Virtuóz hudby
 
8:20
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
8:35
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
9:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
10:15
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
11:15
Duchovní malby: Andělé (1)
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Ladislav Nádvorník, SDB - O setkání kultur
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
13:10
Ars Vaticana (26)
 
13:20
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
13:40
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
14:20
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
16:20
Umění sklářských mistrů
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Charita Vsetín
 
18:15
Gavran
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Opatství Egmond
 
19:50
Z pokladů duše: P. Ladislav Nádvorník, SDB - O setkání kultur
 
20:00
Na pomezí ticha a tmy
 L !
20:50
Malá kopa píta vác: MFF Myjava 2017
 
22:15
Česká věda
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
22:45
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
23:10
Legrace za pár drobných
 
23:30
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.6.2017

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:40
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
8:55
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
9:35
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
9:55
Missio magazín: květen 2017
 
10:55
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
11:15
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
11:25
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 P
11:55
Z pokladů duše: Karel Soukal - Sundat žábu z pramene
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Karla Javorka
 
12:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
12:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
13:30
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
14:45
Královna a matka Chorvatů
 
15:35
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
15:55
Otec Karel Tinka, SDB
 
16:10
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
16:40
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
17:05
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L !
17:20
Dole, dole mój víneček zelení: MFF Myjava 2017
 
19:00
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
19:10
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
19:15
Děti Tsunami
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
19:50
Neoblomný kardinál
 L !
20:45
Pred muziku chasa stojí: MFF Myjava 2017
 
22:10
Cesta k andělům: Veronika Žilková (105)
 
23:05
Řeckokatolický magazín (114)
 
23:20
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
0:30
Mosambik, svědek víry
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.6.2017

 P
6:05
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana (26)
 
6:25
Strání - obec pod Javorinů
 
6:45
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:55
Léta letí k andělům: Ladislav Havel - rektor Mendelovy univerzity (69)
 
8:25
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
9:30
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
10:00
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
11:05
Dopis z Indie
 
11:30
Řeckokatolický magazín (114)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 P
11:55
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc. - O Statečnosti
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
13:55
Vezmi a čti: Květen 2017
 L !
14:15
Šarády: MFF Myjava 2017
 L !
15:45
Pytlikári ...: MFF Myjava 2017
 
17:25
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
17:55
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
18:40
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 L !
18:55
Mše svatá ze Slavnosti Těla a Krve Páně: z Lateránské baziliky v Římě
 
21:30
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 !
22:00
Vyvolený: hudebně taneční představení
 
23:30
Buon giorno s Františkem
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:15
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.6.2017

 
6:05
Poselství svatých: František z Assisi
 
6:15
Pro vita mundi: Marie Urbánková (133)
 
7:00
Česká věda
 
7:15
Outdoor Films s Richardem Konkolskim: Kdo se bojí, nemá na moři co dělat (2)
 
8:40
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
9:00
Záliv svatých
 
10:05
Buon giorno s Františkem
 
11:10
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
11:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 P
11:55
Z pokladů duše: Jiří Pavlica - Jsem, odkud jsem
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
13:20
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
14:10
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
14:45
Ars Vaticana (26)
 
14:55
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
16:00
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
16:20
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
16:50
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 !
17:05
Svatý Jan Neumann
 P !
18:05
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
18:25
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 
18:45
Radost - Sestra Lucia
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 P
19:35
Vezmi a čti: Červen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Pavlica - Jsem, odkud jsem
 L !
20:00
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
21:15
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
21:45
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
23:05
Chudoba - Sestra Ráchel
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 
0:00
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.6.2017

 
6:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
6:05
Vyvolený: hudebně taneční představení
 
7:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 
8:05
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
9:25
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
10:10
Neoblomný kardinál
 
11:05
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
11:25
Poselství svatých: František z Assisi
 
11:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O kráse
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bohuslava Nováka
 
12:15
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
12:50
Ars Vaticana (26)
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:40
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
15:15
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
16:05
Skryté poklady: Milan
 
16:35
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
16:55
Popelka Nazaretská
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 
18:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
19:15
Charita Veselí nad Moravou
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2017 (875)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O kráse
 P !
20:00
Missio magazín: červen 2017
 
21:05
Vezmi a čti: Červen 2017
 P !
21:20
Řeckokatolický magazín (115)
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2017 (875)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Bohuslava Nováka
 
22:10
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
23:20
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
23:45
Buon giorno s Františkem
 
0:45
Víra do kapsy: Eucharistie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2017 (875)
 
6:25
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
7:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 
8:00
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
9:05
Rwanda - Smíření
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
11:30
Ars Vaticana (26)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Ludvík Armbruster SJ - Mluvit spolu jako rovný s rovným
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poselství svatých: František z Assisi
 
13:00
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
13:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
13:30
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 
15:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2017 (875)
 
16:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:15
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
17:45
Od nynějška po tvém
 
18:00
Ve službě Šuárů
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 
18:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:45
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Terra Santa news: 21. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Ludvík Armbruster SJ - Mluvit spolu jako rovný s rovným
 L !
20:00
Večer chval: Chapela (62)
 
21:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 !
21:35
Noční univerzita: PhDr. Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla
 
23:15
Vezmi a čti: Červen 2017
 
23:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
0:05
Generální audience Svatého otce
 
0:40
Žijeme mezi vámi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.6.2017

 
6:05
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
7:20
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
8:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
9:40
Terra Santa news: 21. 6. 2017
 
10:05
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
11:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 P
11:55
Z pokladů duše: Don Albert van Hecke - Co potřebuje duše?
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pavla Marka
 
12:15
Vyvolený: hudebně taneční představení
 
13:50
Generální audience Svatého otce
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (115)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 6. 2017 (875)
 
16:25
Neoblomný kardinál
 
17:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 
18:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:50
Ars Vaticana (27)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 
19:50
Z pokladů duše: Don Albert van Hecke - Co potřebuje duše?
 !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kunovické léto (9)
 
20:50
Vezmi a čti: Červen 2017
 !
21:05
Putování po evropských klášterech: Karmelitky - Vogelenzang - Sny o novém začátku
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 P !
22:00
Pod lampou: Lidé, které nahněval extrémizmus
 
23:45
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 
0:25
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 
6:25
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
6:45
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
7:30
Zázrak v pralese
 
8:05
Noční univerzita: PhDr. Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla
 
9:40
Vezmi a čti: Červen 2017
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
10:10
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
11:15
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
11:40
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 P
11:55
Z pokladů duše: Don Albert van Hecke - Co potřebuje duše?
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
13:20
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
14:25
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
15:10
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 
16:25
Neoblomný kardinál
 
17:15
Missio magazín: červen 2017
 
18:25
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 P
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Léky nejsou bonbóny
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
19:15
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
20:00
Putování po evropských klášterech: Karmelitky - Vogelenzang - Sny o novém začátku
 L !
20:30
Slavnostní zahájení MFF: MFF Strážnice 2017
 L !
21:00
Z krajin za obzorem: MFF Strážnice 2017
 
22:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
23:00
Ale on není bílý
 
23:35
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
0:05
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.6.2017

 
6:05
Řeckokatolický magazín (115)
 
6:20
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:25
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
7:40
Poselství svatých: František z Assisi
 
7:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (915)
 
8:25
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
9:35
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
9:50
Historie sklářství v Karolince
 
10:15
Missio magazín: červen 2017
 
11:20
Terra Santa news: 21. 6. 2017
 
11:40
Vezmi a čti: Červen 2017
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jiří Šlégr - Pozvat Ježíše do své lodi
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Adama Ruckého
 
12:20
Pod lampou: Lidé, které nahněval extrémizmus
 
14:00
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 L !
14:30
Finále soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku: MFF Strážnice 2017
 
17:30
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
18:00
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Léky nejsou bonbóny
 
18:40
Zpravodajské Noeviny: 22. 6. 2017 (876)
 
19:00
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Michaela Trtíková Vojtková: Věda žije? (191)
 
20:00
Slovanský Velehrad
 L !
20:30
Links, rechts, Krejčí, švec!: MFF Strážnice 2017
 
22:10
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
22:25
Gojdič - láska nadevšecko
 
23:35
Léčit zlo láskou
 
0:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.6.2017

 P
6:05
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana (27)
 
6:25
Kulatý stůl: Nemoci duše II. Schizofrenie.
 
8:00
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
8:30
Řeckokatolický magazín (115)
 
8:45
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kunovické léto (9)
 
9:30
Strání - obec pod Javorinů
 
9:50
Večeře u Slováka: 12. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Primiční mše svatá P. Petra Dombeka: Bělá
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O Ježíši v Getsemanech
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michaela Trtíková Vojtková: Věda žije? (191)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:20
Slovanský Velehrad
 P
13:45
Muzikanti hrajte
 
14:20
Angola: katecheta Paulino
 
14:50
Česká věda
 
15:05
Historie sklářství v Karolince
 L !
15:30
To nejlepší na konec: MFF Strážnice 2017
 
17:20
Ve službě Šuárů
 
17:55
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
19:15
Víra do kapsy: Eucharistie
 P !
19:30
Exit 316: Jiná dimenze (1)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O Ježíši v Getsemanech
 P !
20:00
Život nelze promarnit
 
21:00
V souvislostech - Michaela Trtíková Vojtková: Věda žije? (191)
 
21:20
Missio magazín: červen 2017
 !
22:25
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
23:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Ars Vaticana (27)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 26.6.2017

 
6:05
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:40
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
9:00
Missio magazín: červen 2017
 
10:10
Život nelze promarnit
 
11:10
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 P
11:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Léky nejsou bonbóny
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O přátelství
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
13:20
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:50
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
15:05
Putování modrou planetou: Austrálie
 
16:00
V souvislostech - Michaela Trtíková Vojtková: Věda žije? (191)
 
16:20
Ars Vaticana (27)
 
16:30
K Teen přes pervitin
 
16:45
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
17:10
Skryté poklady: Roman
 
17:45
Vezmi a čti: Červen 2017
 P !
18:05
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
18:25
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 
18:40
Velké ticho v Poličanech
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 P !
19:30
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
19:50
Z pokladů duše: P. Erich Pepřík - O přátelství
 P !
20:00
Jmenuji se David Bibby
 
20:35
Terra Santa news: 21. 6. 2017
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P !
21:05
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 P !
21:45
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 
23:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 
23:55
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.6.2017

 
6:05
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
7:00
Ars Vaticana (27)
 
7:10
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
7:25
Pod lampou: Lidé, které nahněval extrémizmus
 
9:10
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
9:30
Muzikanti hrajte
 
10:05
Noční univerzita: PhDr. Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 P
11:55
Z pokladů duše: MUDr. Bendito Garcia N´Dua - O fanatismu
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Šustáčka
 
12:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 
12:50
Exit 316: Jiná dimenze (1)
 
13:15
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
13:40
V souvislostech - Michaela Trtíková Vojtková: Věda žije? (191)
 
14:00
Slovanský Velehrad
 
14:25
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
16:20
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:30
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
18:30
Mašinky: O neposedné kolejnici (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 
19:15
Děti Haiti
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 6. 2017 (877)
 
19:50
Z pokladů duše: MUDr. Bendito Garcia N´Dua - O fanatismu
 P !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:45
Vezmi a čti: Červen 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (116)
 
21:20
Guyanská Diana
 
21:45
Zpravodajské Noeviny: 27. 6. 2017 (877)
 
22:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Šustáčka
 
22:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kunovické léto (9)
 
23:15
Obdarovávání - Otec Radek
 
23:30
Terra Santa news: 21. 6. 2017
 
0:00
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 6. 2017 (877)
 
6:25
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
7:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 
8:10
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
9:15
Chléb náš vezdejší
 
9:25
Ars Vaticana (27)
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
11:05
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O neposedné kolejnici (1)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - O bolesti
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jmenuji se David Bibby
 
13:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
13:40
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou, pozorování pro veřejnost
 
14:25
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
14:40
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 L !
15:55
Konzistoř z Říma s jmenováním nových kardinálů
 
17:05
Vezmi a čti: Červen 2017
 
17:20
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
17:40
Exit 316: Jiná dimenze (1)
 
18:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 6. 2017 (877)
 
18:30
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:45
O starých Starých Hamrech
 P !
19:30
Terra Santa news: 28. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - O bolesti
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 !
21:35
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
23:05
Kříž a půlměsíc
 
23:30
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
0:05
Generální audience Svatého otce
 
0:40
Století Andělky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 29.6.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Austrálie
 
6:50
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:15
K Teen přes pervitin
 
7:25
Terra Santa news: 28. 6. 2017
 
7:50
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 L !
9:30
Mše svatá ze Slavnosti sv. Petra a Pavla: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:25
Poselství svatých: Svatý Petr
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Lohelius Klindera, O.Praem. - Zdi našich předsudků
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:20
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
13:15
Řeckokatolický magazín (116)
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 
14:15
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
14:30
Setkání
 
14:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 6. 2017 (877)
 
16:20
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
16:30
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
16:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 
17:20
Ars Vaticana (28)
 
17:30
Slovanský Velehrad
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 
18:30
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:45
Poselství svatých: Svatý Petr
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 6. 2017 (878)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Lohelius Klindera, O.Praem. - Zdi našich předsudků
 
20:00
Stíny barbarské noci
 
20:40
Velehrad v době nesvobody
 !
21:05
Putování po evropských klášterech: Trapisti - Diepenveen - Návrat ke kořenům
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 29. 6. 2017 (878)
 P !
22:00
Pod lampou: Sulík versus Šimečka, jádro versus periferie
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
0:20
Soňa
 
0:35
Exit 316: Jiná dimenze (1)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 30.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 6. 2017 (878)
 
6:25
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
6:45
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:50
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
8:10
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
8:30
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
10:15
Jmenuji se David Bibby
 
10:45
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
11:10
Bůh v Tibetu
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 P
11:55
Z pokladů duše: Luis Pérez - Cuesta - Láska se projevuje skutky
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (28)
 
13:00
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:25
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:50
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
14:55
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
15:10
Putování modrou planetou: Austrálie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 6. 2017 (878)
 
16:20
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
18:00
Vezmi a čti: Červen 2017
 
18:15
Radost - Sestra Lucia
 
18:30
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:50
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Trapisti - Diepenveen - Návrat ke kořenům
 
19:35
Kurzy Alfa
 
19:50
Z pokladů duše: Luis Pérez - Cuesta - Láska se projevuje skutky
 L !
20:00
Noemova pošta: červen
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
22:00
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 
22:25
Slovanský Velehrad
 
22:50
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
23:00
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
0:05
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů