Program televize Noe na pondělí 12.6.2017

 
6:05
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
7:00
Česká věda
 
7:15
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
8:40
Dar z Medugorje
 
9:00
Anežka Česká
 
10:00
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
10:20
Od nynějška po tvém
 
10:30
Barva lásky
 
11:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Tomáš Cigánek - La Salette
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Andělé (1)
 
13:15
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
13:55
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 
15:10
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
15:45
Ars Vaticana (25)
 
16:00
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
16:20
Vezmi a čti: Květen 2017
 
16:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
17:00
Živě s biskupem: biskup Tomáš Holub
 P !
18:10
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:40
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
19:30
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Cigánek - La Salette
 L !
20:00
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 P
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
21:20
Stopy ve sněhu
 
22:15
Manželská setkání
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Noemova pošta: květen
 
1:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.6.2017

 
6:05
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
6:15
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
7:15
Jihomoravské město Dubňany
 
7:50
Pod lampou: Kam je moudré jet v létě?
 
9:00
Kazachstán, poutní kostel
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
V souvislostech - Jan Hartl: Koalice KDÚ-ČSL a STAN (189)
 
10:50
Víra do kapsy: Eucharistie
 
11:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Hory
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:20
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
13:15
Ars Vaticana (25)
 
13:30
Kulatý stůl: Radost lásky
 
15:05
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
15:20
Nárožní kámen
 
16:05
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:15
Od nynějška po tvém
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
19:50
Z pokladů duše: Hory
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Víra do kapsy: Eucharistie
 
21:20
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 P !
21:40
Řeckokatolický magazín (114)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
23:40
Terra Santa news: 7. 6. 2017
 
0:05
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
6:25
Klapka s …: Miroslavem Trudičem (107)
 
7:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
8:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 L !
9:40
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
O starých Starých Hamrech
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: O poutním místě Svatý Hostýn
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (25)
 
13:00
Propast
 
13:30
Meandry řeky Odry
 
14:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
14:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
14:55
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
15:05
Česká věda
 
15:20
Víra do kapsy: Eucharistie
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
16:00
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
16:15
750 let Svinova
 
16:55
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
18:30
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:35
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:40
Frano z Malesie
 
19:10
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 P !
19:30
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: O poutním místě Svatý Hostýn
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Duchovní malby: Andělé (1)
 P !
21:30
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
21:55
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krajem beze stínů po třicáté (132)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.6.2017

 
6:05
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
6:25
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
7:45
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
8:05
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
8:25
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
9:55
Od nynějška po tvém
 
10:10
Kulatý stůl: Radost lásky
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: Příběh o myšce
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Františka Ptáčka SDB
 
12:20
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
13:25
Generální audience Svatého otce
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Ars Vaticana (26)
 
14:40
Tajemství skla
 
14:50
Řeckokatolický magazín (114)
 
15:05
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 6. 2017 (873)
 
16:20
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
17:15
Poutní místo Starý Bohumín
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
18:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:50
Poselství svatých: Johanka z Arku
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
19:50
Z pokladů duše: Příběh o myšce
 L !
20:00
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 !
21:10
Putování po evropských klášterech: Opatství Egmond
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 P !
22:05
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
23:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.6.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
6:25
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
7:15
Vezmi a čti: Květen 2017
 
7:30
Franz Liszt: Virtuóz hudby
 
8:20
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
8:35
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
9:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
10:15
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
11:15
Duchovní malby: Andělé (1)
 
11:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
11:50
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Ladislav Nádvorník, SDB - O setkání kultur
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
13:10
Ars Vaticana (26)
 
13:20
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
13:40
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
14:20
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
16:20
Umění sklářských mistrů
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Charita Vsetín
 
18:15
Gavran
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
19:20
Putování po evropských klášterech: Opatství Egmond
 
19:50
Z pokladů duše: P. Ladislav Nádvorník, SDB - O setkání kultur
 
20:00
Na pomezí ticha a tmy
 L !
20:50
Malá kopa píta vác: MFF Myjava 2017
 
22:15
Česká věda
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 
22:45
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
23:10
Legrace za pár drobných
 
23:30
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.6.2017

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:40
Mezi pražci: Červen 2017 (59)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
8:55
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
9:35
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
9:55
Missio magazín: květen 2017
 
10:55
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
11:15
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
11:25
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 P
11:55
Z pokladů duše: Karel Soukal - Sundat žábu z pramene
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homílie P. Karla Javorka
 
12:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 6. 2017 (874)
 
12:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (914)
 
13:30
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
14:45
Královna a matka Chorvatů
 
15:35
Terra Santa news: 14. 6. 2017
 
15:55
Otec Karel Tinka, SDB
 
16:10
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
16:40
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
17:05
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L !
17:20
Dole, dole mój víneček zelení: MFF Myjava 2017
 
19:00
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
19:10
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
19:15
Děti Tsunami
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
19:50
Neoblomný kardinál
 L !
20:45
Pred muziku chasa stojí: MFF Myjava 2017
 
22:10
Cesta k andělům: Veronika Žilková (105)
 
23:05
Řeckokatolický magazín (114)
 
23:20
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
0:30
Mosambik, svědek víry
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.6.2017

 P
6:05
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana (26)
 
6:25
Strání - obec pod Javorinů
 
6:45
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:55
Léta letí k andělům: Ladislav Havel - rektor Mendelovy univerzity (69)
 
8:25
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
9:30
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
10:00
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
11:05
Dopis z Indie
 
11:30
Řeckokatolický magazín (114)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Skokan (41)
 P
11:55
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc. - O Statečnosti
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
13:55
Vezmi a čti: Květen 2017
 L !
14:15
Šarády: MFF Myjava 2017
 L !
15:45
Pytlikári ...: MFF Myjava 2017
 
17:25
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
17:55
Sedmihlásky: Náš kohout navečír (95)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a žirafa (10)
 
18:40
Evangelium: 11. neděle v mezidobí
 L !
18:55
Mše svatá ze Slavnosti Těla a Krve Páně: z Lateránské baziliky v Římě
 
21:30
V souvislostech - Pavel Fischer: Emmanuel Macron (190)
 !
22:00
Vyvolený: hudebně taneční představení
 
23:30
Buon giorno s Františkem
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:15
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů