Program televize Noe na sobotu 1.7.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
6:25
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
6:40
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
7:15
Buon giorno s Františkem
 
8:00
Setkání
 
8:20
O létajícím faráři
 
8:30
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
8:50
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
8:55
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
9:25
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 L !
10:00
Mše svatá ze Setkání dětí s otcem biskupem: areál Kamenité pod Prašivou
 
11:35
Exit 316: Jiná dimenze (1)
 P
11:55
Z pokladů duše: O chudobě
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 29. 6. 2017 (878)
 
12:30
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 
13:00
Terra Santa news: 28. 6. 2017
 L !
13:30
Setkání dětí s otcem biskupem: Prašivá 2017
 
14:35
Noemova Archa
 
15:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (916)
 
16:00
Pod lampou: Sulík versus Šimečka, jádro versus periferie
 
18:05
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:30
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Řeckokatolický magazín (116)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Hajzler: Peníze nebo život (192)
 
19:50
Z pokladů duše: O chudobě
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 
20:45
Setkání dětí s otcem biskupem: Prašivá 2017
 
21:50
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
22:05
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
22:30
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
22:46
Stavitelé měst
 
23:00
Stíny barbarské noci
 
23:50
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.7.2017

 
6:15
Putování modrou planetou: Austrálie
 
7:00
Klapka s …: Ing. Ľuborem Patschem (97)
 
8:05
Stíny barbarské noci
 
8:45
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
9:20
Ars Vaticana (28)
 
9:30
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 
10:00
Vezmi a čti: Červen 2017
 P !
10:26
Mše svatá u příležitosti výročí posvěcení katedrály Sv. Víta, Václava a Vojtěcha: Praha Hradčany
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Hajzler: Peníze nebo život (192)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Neoblomný kardinál
 
15:35
Mosambik - Bom Padre
 
16:10
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
17:55
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 !
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 P !
19:05
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 P !
19:30
Exit 316: Láska (2)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Martin Holík - O odpuštění
 P !
20:00
Duhové srdce
 
21:35
V souvislostech - Tomáš Hajzler: Peníze nebo život (192)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
22:45
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
23:05
Transport
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 3.7.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
6:15
Klapka s …: FK LÁVKA SVČ Lužánky Brno (98)
 
7:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
7:45
Jak potkávat svět: se smíšeným pěveckým sborem BOHEMIACHOR (45)
 
9:05
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
9:35
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
9:50
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
10:10
Buon giorno s Františkem
 
10:50
Pomoc, která se točí
 
11:15
Exit 316: Láska (2)
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 P
11:55
Z pokladů duše: sr. Věra Vorlová, FMA - Životní motto
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Kulatý stůl: Doprovázení nemocných
 
13:40
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
14:20
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 !
14:40
Noční univerzita: Petruška Šustrová - Normalizace
 
16:00
V souvislostech - Tomáš Hajzler: Peníze nebo život (192)
 
16:20
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
16:35
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 
17:30
Víra do kapsy: Talenty
 P
17:45
Česká věda
 !
18:05
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 
18:25
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:30
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 
18:40
Vezmi a čti: Červen 2017
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
19:50
Z pokladů duše: sr. Věra Vorlová, FMA - Životní motto
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
21:35
Noemova pošta: červen
 
23:10
Terra Santa news: 28. 6. 2017
 
23:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
0:10
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.7.2017

 
6:05
Muzikanti hrajte
 
6:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
7:10
Pod lampou: Sulík versus Šimečka, jádro versus periferie
 
9:15
Exit 316: Láska (2)
 
9:35
V souvislostech - Tomáš Hajzler: Peníze nebo život (192)
 !
10:05
Duhové srdce
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Josef Koukl - Bůh je láska
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Noemova pošta: červen
 
13:50
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
14:00
Ars Vaticana (28)
 
14:15
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
14:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
15:05
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 
15:35
Slovanský Velehrad
 L !
16:00
VELEHRAD 2017: živě ze Dnů lidí dobré vůle
 
17:05
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
17:15
P. Antonín Šuránek
 
17:25
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
17:35
Velehrad v době nesvobody
 L !
18:00
VELEHRAD 2017: živě ze Dnů lidí dobré vůle
 
19:10
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
19:20
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 7. 2017 (879)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Koukl - Bůh je láska
 !
20:00
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 P
21:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 
21:25
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:00
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 
23:35
Terra Santa news: 28. 6. 2017
 
0:00
Stíny barbarské noci
 
0:40
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.7.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 7. 2017 (879)
 
6:25
Noční univerzita: Petruška Šustrová - Normalizace
 
7:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
8:10
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
8:25
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 
9:20
Vezmi a čti: Červen 2017
 
9:40
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 
10:05
Kulatý stůl: Cyril a Metoděj (34)
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 P
11:55
Z pokladů duše: O chudobě
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
13:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
13:55
Exit 316: Láska (2)
 
14:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
14:30
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 7. 2017 (879)
 
16:00
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 
16:15
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 
16:30
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:50
K Teen přes pervitin
 
17:00
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 
17:20
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 P !
17:35
Terra Santa news: 5. 7. 2017
 
18:00
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 
18:10
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:20
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:25
Česká věda
 
18:40
Z pokladů duše: O chudobě
 L
18:50
KCHK 2017: živě z Brna
 L !
19:00
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2017
 !
20:15
Koncert Hradišťanu a Filharmonie Bohuslava Martinů
 
22:10
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
23:45
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
0:10
Skryté poklady: Vladimír
 
0:35
Rok vína
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.7.2017

 
6:05
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
6:20
Putování modrou planetou: Čína
 
7:05
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 
7:25
Královna a matka Chorvatů
 
8:15
Jak potkávat svět: s Vladimírem Mertou (44)
 
9:40
Terra Santa news: 5. 7. 2017
 
10:05
Noemova pošta: červen
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. ThDr. Antonín Huvar OT - O službě
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duhové srdce
 
13:40
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Zpravodajské Noeviny: 4. 7. 2017 (879)
 
15:10
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
16:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 L
16:35
KCHK 2017: živě z Brna
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2017
 
18:00
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 
18:30
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:50
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 14. neděle v mezidobí
 
19:25
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. ThDr. Antonín Huvar OT - O službě
 !
20:00
Cvrlikání: Žamboši (11)
 P !
21:10
Zapomenuté Čako
 
21:40
Bradi Barthová
 !
22:00
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
23:20
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
0:35
Pomoc, která se točí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.7.2017

 
6:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
6:15
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:15
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
7:30
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 
7:45
Víra do kapsy: Talenty
 
8:05
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
9:40
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
10:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
11:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
11:45
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
13:05
Ars Vaticana (29)
 
13:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
14:00
Zapomenuté Čako
 
14:35
Putování modrou planetou: Čína
 
15:20
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 L
16:35
KCHK 2017: živě z Brna
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2017
 
18:00
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:10
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:15
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 L !
18:30
Z Radhoště přes Javořinu na Soláň: Rožnovské slavnosti 2017
 
20:05
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 !
20:20
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
22:00
Večeře u Slováka: 14. neděle v mezidobí
 
22:25
Česká věda
 
22:45
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 
0:20
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.7.2017

 
6:05
Klapka s ...: ZŠ Erbenova (Junior) (83)
 
7:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a jarní úklid (11)
 
7:40
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 
8:10
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
8:20
Exit 316: Láska (2)
 
8:40
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
9:40
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (917)
 
10:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
10:55
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 
11:20
Terra Santa news: 5. 7. 2017
 
11:40
Víra do kapsy: Talenty
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
13:45
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 L !
14:30
Kdo vyskočí, ten je chlap!: Rožnovské slavnosti 2017
 L
16:35
KCHK 2017: živě z Brna
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2017
 
18:00
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
18:30
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Měl sedláček jednu slépku (96)
 
18:50
Muzikanti hrajte
 
19:25
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
19:40
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 !
20:00
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 L !
21:00
Rožnov, město pod Radhoštěm: Rožnovské slavnosti 2017
 
22:35
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
22:45
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 
23:05
Noční univerzita: Petruška Šustrová - Normalizace
 
0:20
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.7.2017

 P
6:05
Evangelium: 14. neděle v mezidobí
 
6:15
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:20
Ars Vaticana (29)
 
7:30
Cvrlikání: Žamboši (11)
 
8:40
Putování modrou planetou: Čína
 
9:20
Večeře u Slováka: 14. neděle v mezidobí
 
9:45
Evangelium: 14. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Anny: Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm
 
11:25
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P
11:55
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:30
Muzikanti hrajte
 
13:00
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 L !
14:00
Naše děti: Rožnovské slavnosti 2017
 
15:10
Století Andělky
 L !
15:30
... v dobrém sa rozejdem: Rožnovské slavnosti 2017
 
17:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Josefem Koudelkou (32)
 
18:00
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 P
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
19:00
Ars Vaticana (29)
 
19:10
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 P !
19:30
Exit 316: Přátelství (3)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 !
20:00
Most
 !
20:35
Slavnostní koncert k 20. výročí založení ostravsko-opavské diecéze: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
21:45
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
22:45
Až na konec světa
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.7.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
6:15
Klapka s ...: Milan Ohurniak a Jana Tášiková (74)
 
7:20
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
7:35
V posteli POD NEBESY IV. (3)
 
8:30
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 
10:10
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
11:15
Stavitelé měst
 
11:25
Česká věda
 
11:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
11:45
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Mučedníci komunismu
 
13:35
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
14:05
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
15:10
Putování modrou planetou: Egypt
 
16:00
Most
 !
16:35
GOODwillBOY VI. (5)
 P
17:20
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
18:00
Ars Vaticana (29)
 
18:10
Víra do kapsy: Talenty
 
18:25
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
Terra Santa news: 5. 7. 2017
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 !
19:30
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
21:55
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
23:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 
0:05
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.7.2017

 
6:05
Slavnostní koncert k 20. výročí založení ostravsko-opavské diecéze: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
7:15
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
8:15
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
8:30
GOODwillBOY VI. (5)
 
9:10
Exit 316: Přátelství (3)
 
9:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 
10:05
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
11:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
11:45
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 P
11:55
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana (29)
 
12:15
Muzikanti hrajte
 
12:45
Mosambik, svědek víry
 
13:20
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
13:30
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
15:00
Slezská Lilie 2015: Traband
 
15:55
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
17:20
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
19:15
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 7. 2017 (880)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 !
20:00
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
21:05
Terra Santa news: 5. 7. 2017
 
21:30
Cvrlikání: Žamboši (11)
 
22:40
Život na zámku Břežany
 !
23:05
Outdoor Films s Romanem Vehovským: Cestou osudu a náhody (7 let na cestách autostopem) (12)
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 11. 7. 2017 (880)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.7.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 7. 2017 (880)
 
6:25
Klapka s ...: Oskarem Siebertem (61)
 
7:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 
8:00
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Mučedníci komunismu
 
9:25
Slezská Lilie 2015: Traband
 
10:15
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
11:25
Ars Vaticana (29)
 
11:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
11:45
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 P
11:55
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
13:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 
13:50
Exit 316: Přátelství (3)
 
14:10
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
14:25
Cvrlikání: Žamboši (11)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 11. 7. 2017 (880)
 
16:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 P
17:35
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 
18:10
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
18:30
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
19:30
Terra Santa news: 12. 7. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 !
20:00
Ohlédnutí za Krakovem: Zahajovací večer Českého národního centra (1)
 
21:35
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
22:05
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.7.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Egypt
 
6:50
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:55
Mosambik, svědek víry
 
8:30
Outdoor Films s Dinou Štěrbovou: Touhy a úděl (35)
 
10:05
Kulatý stůl: Sexuální zneužívání
 
11:40
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Terra Santa news: 12. 7. 2017
 !
12:30
Slavnostní koncert k 20. výročí založení ostravsko-opavské diecéze: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
13:40
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
14:35
Hledal jsem svobodu
 
14:50
Hermie - obyčejná housenka
 
15:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 7. 2017 (880)
 
16:20
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
17:00
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
17:15
Muzikanti hrajte
 
17:45
Ars Vaticana (30)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:45
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:50
Hermie soutěží
 P
19:00
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
19:30
Strání - obec pod Javorinů
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 !
20:00
Cvrlikání: Trojka Zuzany Homolové (44)
 
21:10
Exit 316: Přátelství (3)
 
21:30
Víra v pravdu
 P !
22:00
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.7.2017

 
6:05
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
6:20
Klapka s ...: Ladislavem a Vladislavem Františovými (60)
 
7:25
Předání proutěného řemesla
 
7:50
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 !
8:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
9:40
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
10:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
11:35
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
11:40
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 
12:25
Missio magazín: červen 2017
 
13:30
Ars Vaticana (30)
 
13:45
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
14:25
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 
16:00
Putování modrou planetou: Egypt
 
16:45
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
17:55
Angola: katecheta Paulino
 
18:25
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 
19:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
19:25
Víra v pravdu
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 !
20:00
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
21:35
Víra do kapsy: Talenty
 
22:00
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
22:25
Jak potkávat svět: s Josefem Krčkem (23)
 
23:50
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
0:05
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.7.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 
6:25
Papež Benedikt XVI.
 
7:20
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
7:50
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
7:55
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
8:25
GOODwillBOY VI. (6)
 L !
9:15
Pohřeb kardinála Joachima Meisnera, emeritního arcibiskupa Kolína nad Rýnem
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Česká věda
 
12:35
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
14:20
Terra Santa news: 12. 7. 2017
 
14:40
Dopisy z rovníku
 
15:25
Školy naděje
 
15:35
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
16:05
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 
16:50
Muzikanti hrajte
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (918)
 
18:00
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
18:25
Sedmihlásky: Maličká sú (98)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:45
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Služba v rodině
 !
20:00
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
20:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
21:05
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
21:45
Neoblomný kardinál
 !
22:35
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Mučedníci komunismu
 
0:05
Večer chval: Chapela (62)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.7.2017

 P
6:05
Hluk
 
6:15
Ars Vaticana (30)
 
6:25
Mosambik, svědek víry
 
7:00
Putování modrou planetou: Egypt
 
7:40
Cvrlikání: Trojka Zuzany Homolové (44)
 
8:50
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
9:20
Hluk
 L !
9:30
Mše svatá u příležitosti 120. výročí posvěcení katedrály Božského Spasitele: Moravská Ostrava
 
11:05
750 let Svinova
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:35
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
16:00
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 
16:30
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
17:55
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 !
18:30
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
19:00
Hermie a ustrašený pavouk
 P
19:30
Exit 316: Konflikt (4)
 
19:50
Z pokladů duše: Bohdan Heczko OFMConv - Ostatky Maxmiliána Kolbe
 !
20:00
Svatodušní vigilie: Brno - Řečkovice
 
22:05
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:10
Dana
 
23:30
Ars Vaticana (30)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 17.7.2017

 
6:05
Ars Vaticana (30)
 
6:15
Bez tebe to nejde: Potřebuji Tě
 
7:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (33)
 
7:15
Outdoor Films s Ivo Petrem: Horal tělem i duší (41)
 
8:50
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
9:15
Cesta k domovu
 
9:40
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
10:00
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
11:05
Exit 316: Konflikt (4)
 
11:25
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
11:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 P
11:55
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
13:20
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
13:45
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 
14:20
Putování modrou planetou: Guatemala
 
14:55
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
15:15
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
16:05
Víra do kapsy: Média
 
16:20
GOODwillBOY VI. (6)
 
17:00
V posteli POD NEBESY IV. (4)
 !
18:00
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:50
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 !
19:30
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
19:50
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
21:30
Terra Santa news: 12. 7. 2017
 
22:00
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
23:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 
0:05
Večer chval: Sešli jsme se (57)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.7.2017

 
6:05
Exit 316: Konflikt (4)
 
6:25
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
7:15
Město strachu - Pákistán
 
7:50
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
9:30
Pražská Loreta
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 
11:05
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 
11:35
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
11:40
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Jsme na tom jako apoštolové
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana (30)
 !
12:15
Jak potkávat svět: s Alfrédem Strejčkem (10)
 
13:40
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:50
Otec Ivan
 
14:25
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
16:00
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 
16:20
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
17:25
Česká věda
 
17:40
Pan profesor
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 P
18:30
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 
18:45
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
19:20
Hermie a přítel v nouzi
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 7. 2017 (881)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Jsme na tom jako apoštolové
 !
20:00
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
21:05
Vodopády milosrdenství
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 18. 7. 2017 (881)
 
22:00
Cvrlikání: Trojka Zuzany Homolové (44)
 
23:10
Terra Santa news: 12. 7. 2017
 
23:35
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání (61)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.7.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 7. 2017 (881)
 
6:25
Klapka s …: Miroslavem Trudičem (107)
 
7:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 
8:20
GOODwillBOY VI. (7)
 
9:00
V posteli POD NEBESY IV. (4)
 
10:05
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
11:20
Ars Vaticana (30)
 
11:35
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
11:40
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Panna Maria - žena v domácnosti
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
13:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
14:35
Cvrlikání: Trojka Zuzany Homolové (44)
 
15:45
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
16:05
Hledal jsem svobodu
 
16:15
Bol som mimo: Štefan Esztergályos
 
17:20
Exit 316: Konflikt (4)
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
18:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 7. 2017 (881)
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 
18:40
Víra do kapsy: Média
 !
18:55
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 P !
19:30
Terra Santa news: 19. 7. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Panna Maria - žena v domácnosti
 !
20:00
Ohlédnutí za Krakovem: Promluva Mons. Cikrleho a rozhovory s poutníky (2)
 
21:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Josef Ptáček – kněz, metodik informačních technologií. (41)
 !
22:10
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
23:25
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
23:55
Večer chval: Manželé Osohovi (60)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.7.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:40
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
7:45
Jmenuji se David Bibby
 
8:15
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
9:20
Dana
 
9:40
Terra Santa news: 19. 7. 2017
 
10:05
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
11:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Alois Kotek - Vzpomínka na patera Šuránka
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Svatodušní vigilie: Brno - Řečkovice
 
14:15
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
15:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 7. 2017 (881)
 
15:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
16:05
Hermie a Stanley na táboře
 
16:40
Století Andělky
 
16:55
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
17:10
Muzikanti hrajte
 
17:40
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
18:00
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 P !
18:50
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
19:30
Pastýř na člunu
 
19:50
Z pokladů duše: P. Alois Kotek - Vzpomínka na patera Šuránka
 !
20:00
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
21:10
Na pomezí ticha a tmy
 P !
22:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:35
Pomoc, která se točí
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.7.2017

 
6:05
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
6:20
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:30
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
8:00
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
8:25
Víra do kapsy: Média
 
8:40
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
10:15
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
11:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Zdeněk Jančařík, SDB - Víra svatého Josefa
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana
 
12:15
Putování modrou planetou: Guatemala
 
12:50
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
13:40
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:55
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
14:30
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 !
15:35
Na visutém laně
 
16:50
V posteli POD NEBESY IV. (5)
 
17:45
GOODwillBOY VI. (7)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 !
19:00
Na pomezí ticha a tmy
 
19:50
Z pokladů duše: P. Zdeněk Jančařík, SDB - Víra svatého Josefa
 !
20:00
Kulatý stůl: Duchovní tvář Evropy (190)
 
21:35
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
22:00
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
22:25
Zapomenuté Čako
 
23:00
Noční univerzita: Johanna Šujanová - Porno je lež
 
0:05
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.7.2017

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
6:20
Salesko
 
6:40
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
7:10
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
7:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
7:50
GOODwillBOY VI. (8)
 
8:30
V posteli POD NEBESY IV. (5)
 
9:30
Exit 316: Konflikt (4)
 !
9:50
Ohlédnutí za Krakovem: Promluva Mons. Cikrleho a rozhovory s poutníky (2)
 
11:40
Víra do kapsy: Média
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Romuald Rob, OP - Víru lze poznat z historie
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:15
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
13:50
Pomoc, která se točí
 
14:20
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
14:35
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
15:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (919)
 
15:35
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Jaro 2017
 
16:00
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
17:05
Terra Santa news: 19. 7. 2017
 
17:25
Muzikanti hrajte
 
18:00
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Česká věda
 
18:55
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 P !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P
21:05
S NOACHem po Izraeli
 
21:35
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 !
22:10
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
23:10
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
23:45
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.7.2017

 P
6:05
Evangelium: 16. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
6:40
Putování modrou planetou: Guatemala
 
7:20
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
8:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
9:00
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
9:20
S NOACHem po Izraeli
 
9:50
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 16. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Primiční mše svatá P. Pavla Obra: Ostrava - Pustkovec
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:40
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
14:50
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
15:50
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 
16:50
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
17:55
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Pavlova služba
 
19:00
Vodopády milosrdenství
 P !
19:30
Exit 316: Odpuštění (5)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 !
20:00
Zahrada Mariánská
 
21:20
Missio magazín: červen 2017
 
22:25
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.7.2017

 
6:05
Klapka s ...: Oskarem Siebertem (61)
 
7:10
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
7:20
Bez tebe to nejde: Být bližním
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:35
Outdoor Films s Leopoldem Sulovským: Na vrcholy velehor (3)
 
10:15
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
11:20
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
11:40
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 P
11:55
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Upřímnost ve vztazích
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 !
12:30
Jak potkávat svět: s Janem Hališkou (35)
 
14:10
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
14:55
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Dotazy k přednášce o imunitním systému
 
16:00
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:40
Velehrad v době nesvobody
 
17:00
V posteli POD NEBESY IV. (6)
 
17:55
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
18:25
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
18:45
Víra do kapsy: Média
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
19:35
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Upřímnost ve vztazích
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
21:25
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
21:40
Terra Santa news: 19. 7. 2017
 
22:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
23:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
23:50
Kulatý stůl: Duchovní tvář Evropy (190)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.7.2017

 
6:05
Zahrada Mariánská
 
7:25
Velehrad v době nesvobody
 
7:50
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
9:30
Pomoc, která se točí
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
10:30
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
11:40
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
11:45
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana
 
12:15
Muzikanti hrajte
 !
12:45
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
13:50
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
14:00
Exit 316: Odpuštění (5)
 
14:25
Kulatý stůl: Duchovní tvář Evropy (190)
 
16:00
S NOACHem po Izraeli
 !
16:30
GOODwillBOY VI. (8)
 
17:10
Princ, který si vybral Dona Boska
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
18:30
O koženém mostě: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Pavlova služba
 
19:15
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 7. 2017 (882)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 !
20:00
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
21:05
Ve službě Šuárů
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 25. 7. 2017 (882)
 !
22:00
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
23:00
Každý den je neděle - Brazílie
 
23:30
Cesta k andělům: Veronika Žilková (105)
 
0:20
Obdarovávání - Otec Radek
 
0:40
Terra Santa news: 19. 7. 2017
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.7.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 7. 2017 (882)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Dotazy k přednášce o imunitním systému
 
7:25
Cestujeme regionem Záhorie
 
8:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
9:00
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
10:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
11:30
Ars Vaticana
 
11:45
O koženém mostě: Pověsti z Hornolidečska
 
11:50
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
13:05
Velehrad v době nesvobody
 
13:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 7. 2017 (882)
 
13:50
Víra do kapsy: Média
 !
14:05
Cesta k andělům: Halina Pawlowská - spisovatelka a moderátorka (91)
 
15:00
Stopy ve sněhu
 
16:00
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
16:15
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
17:25
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
17:40
Exit 316: Odpuštění (5)
 
18:05
Smírčí kříž
 
18:30
O Čertových skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 P !
19:30
Terra Santa news: 26. 7. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 !
20:00
Ohlédnutí za Krakovem: Dopolední program čtvrtek, katecheze Mons. Graubner (3)
 
21:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 !
22:05
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Jan Ámos Komenský, poutník naděje
 
23:05
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
23:25
Večer chval: z kaple P. Marie Hvězdy evangelizace (56)
 
0:35
Město strachu - Pákistán
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.7.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
6:20
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:20
Mosambik - Bom Padre
 
7:50
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
8:25
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
9:30
Povolání - Sestra Olga
 
9:45
Terra Santa news: 26. 7. 2017
 
10:10
Kulatý stůl: Duchovní tvář Evropy (190)
 
11:45
O Čertových skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
11:50
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Zahrada Mariánská
 
13:25
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
13:40
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
14:10
V posteli POD NEBESY IV. (6)
 
15:05
S NOACHem po Izraeli
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 25. 7. 2017 (882)
 
16:00
Muzikanti hrajte
 P
16:30
Ars Vaticana
 
16:45
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Pavlova služba
 
18:25
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:30
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Exit 316: Odpuštění (5)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
19:30
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 !
20:00
Cvrlikání: Marien (47)
 
21:05
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
21:25
Irák– Země světců a mučedníků
 P !
22:00
Pod lampou s prezidentem Andrejem Kiskou
 
22:55
Missio magazín: červen 2017
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
0:35
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.7.2017

 
6:05
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
6:20
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:25
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
8:15
Velehrad v době nesvobody
 
8:35
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Jan Ámos Komenský, poutník naděje
 
9:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
10:15
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
11:40
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
11:45
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Poklad Eucharistie
 
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
12:40
Jak potkávat svět: s Janou Lewitovou a Lenkou Mitášovou (9)
 
13:50
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
14:05
Ars Vaticana
 !
14:15
Po volání: s jezuity z Brna
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
17:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
17:40
GOODwillBOY VI. (9)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:30
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
18:55
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
19:10
Život na zámku Břežany
 
19:35
Víra do kapsy: Média
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Poklad Eucharistie
 L !
20:00
Noemova pošta: červenec
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
22:00
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films: se Sváťou Božákem (28)
 
0:05
S NOACHem po Izraeli
 
0:35
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.7.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
6:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
7:30
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
7:35
Animované biblické příběhy: Pavlova služba
 
8:05
GOODwillBOY VI. (9)
 
8:45
V posteli POD NEBESY IV. (7)
 
9:40
Exit 316: Odpuštění (5)
 
10:00
Můj Bůh a Walter: Manželství
 !
10:15
Ohlédnutí za Krakovem: Dopolední program čtvrtek, katecheze Mons. Graubner (3)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Terra Santa news: 26. 7. 2017
 
12:30
Pod lampou s prezidentem Andrejem Kiskou
 
13:25
Věrní Kristu
 
14:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (920)
 
15:05
Dana
 
15:30
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
16:00
Cvrlikání: Marien (47)
 
17:10
Hlubinami vesmíru s Mgr. Lenkou Soumarovou a Denisem Müllerem, astronomické olympiády
 !
18:00
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedělo dívča (100)
 
18:30
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Víra do kapsy: Média
 
18:50
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 P !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
21:00
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
21:15
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
22:00
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
23:00
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice (69)
 
0:00
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Dotazy k přednášce o imunitním systému
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.7.2017

 P
6:05
Evangelium: 17. neděle v mezidobí
 
6:15
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:50
Jak potkávat svět: s Alfrédem Strejčkem (10)
 
8:10
Cvrlikání: Marien (47)
 
9:20
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
9:50
Evangelium: 17. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba: Trnava
 
11:10
Ars Vaticana
 
11:20
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Jmenuji se David Bibby
 
13:40
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice (69)
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Jan Ámos Komenský, poutník naděje
 !
16:00
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
17:00
Misie skrze svědectví - Slovensko
 P
17:55
Sedmihlásky: Na tom našem dvorku (94)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín, Adam a Eva (26)
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho plážová párty
 P
18:35
Dávní hrdinové: Útěk
 
19:00
Hermie soutěží
 
19:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P !
19:30
Exit 316: Image (6)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 !
20:00
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
20:45
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
22:20
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 31.7.2017

 
6:05
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
6:15
Klapka s ...: Tomášem Jungem 1. díl (64)
 
7:20
Soňa
 
7:35
Cvrlikání: Bujabéza (25)
 
8:45
Vezmi a čti: Červen 2017
 
9:00
Velehrad v době nesvobody
 
9:25
Nikaragua - Matka všech
 
10:00
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
11:05
Exit 316: Image (6)
 
11:25
Historie sklářství v Karolince
 
11:45
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
11:50
Sedmihlásky: Na tom našem dvorku (94)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Televize Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
12:20
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
12:50
Čtyřicet let Velkého pátku
 
13:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
13:55
Ars Vaticana
 
14:10
Terra Santa news: 26. 7. 2017
 
14:35
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
14:55
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
16:00
Putování modrou planetou: Island
 
16:40
Dvanáct rwandských mučednic
 
17:00
V posteli POD NEBESY IV. (7)
 
18:00
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
18:30
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Na tom našem dvorku (94)
 
18:40
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (921)
 
19:30
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Televize Noe
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
21:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 !
21:45
Noemova pošta: červenec
 
23:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (921)
 
0:00
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Jan Ámos Komenský, poutník naděje
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů