Program televize Noe na pondělí 7.8.2017

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Elsnerem (43)
 
7:10
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
7:20
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
8:30
Outdoor Films: s Josefem Francem (16)
 
9:40
Vezmi a čti: Červen 2017
 
10:00
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
11:05
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 
11:30
Poslední enter
 
11:45
Bible pro nejmenší: Potopa
 
11:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní malby: Svatí (9)
 
12:35
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:20
Noemova pošta: červenec
 
14:55
Ars Vaticana
 
15:05
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 !
16:00
Slezská Lilie 2016: koncert skupiny TGD - Trzecia Godzina Dnia (PL)
 
17:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
17:40
V posteli POD NEBESY IV. (9)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Abram
 
18:40
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:50
Víra do kapsy: Eucharistie
 
19:10
Terra Santa news: 2. 8. 2017
 !
19:30
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 !
20:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
21:50
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
23:20
Smírčí kříž
 
23:50
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.8.2017

 
6:05
Hovory z Rekovic: Naďa Urbášková
 
6:20
Pod lampou: Studenti, kteří hýbou Slovenskem
 
7:40
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
8:25
Víra do kapsy: Eucharistie
 
8:40
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
9:35
Exit 316: Zklamání (7)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
11:45
Bible pro nejmenší: Abram
 
11:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 1. díl
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:05
Salesiáni na Haiti
 
13:40
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
13:50
Don Rua - nástupce
 
14:20
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 
16:00
Ve službě Šuárů
 
16:30
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 
16:55
Česká věda
 
17:15
GOODwillBOY VI. (11)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
18:35
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:40
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
19:15
Poslední enter
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 8. 2017 (884)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 !
20:00
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 P !
21:05
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
21:25
Terra Santa news: 2. 8. 2017
 
21:45
Zpravodajské Noeviny: 8. 8. 2017 (884)
 
22:10
Cvrlikání: Kofe@Vlna (48)
 
23:20
Causa Carnivora
 
23:55
Večer chval: Sešli jsme se (57)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.8.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 8. 2017 (884)
 
6:25
Klapka s ...: Václavem Fořtem (57)
 
7:30
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:00
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
8:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
9:25
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
11:45
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
11:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
13:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 8. 2017 (884)
 
13:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
15:00
Strání - obec pod Javorinů
 
15:20
Exit 316: Zklamání (7)
 
15:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
16:00
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
16:20
Outdoor Films s Markem Hýžou: Vodáctví a život beru s pokorou (9)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
18:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
18:55
S NOACHem po Izraeli
 P !
19:30
Terra Santa news: 9. 8. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 !
20:00
Ohlédnutí za Krakovem: přivítání sv. otce, sobotní vigilie (5)
 
21:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
22:10
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Duchovní malby: Svatí (9)
 
0:10
Hovory z Rekovic: Naďa Urbášková
 
0:25
Plnou parou do srdce Beskyd
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.8.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:40
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
7:00
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
7:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
7:55
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
9:00
Ve službě Šuárů
 
9:35
Terra Santa news: 9. 8. 2017
 
9:55
Poslední enter
 
10:10
Kulatý stůl: Duchovní život v době Marie Terezie
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
11:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Hovory z Rekovic: Naďa Urbášková
 
12:20
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
13:45
Generální audience Svatého otce
 
14:20
Po volání: s boromejkami v Praze
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 8. 2017 (884)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 1. díl
 
17:05
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
18:00
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
18:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 P
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
19:30
Exit 316: Zklamání (7)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 !
20:00
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
21:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
22:00
Pod lampou: Nobelova cena: Tajemná neutrina
 
23:30
Vodopády milosrdenství
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
0:25
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.8.2017

 
6:05
Duchovní malby: Svatí (9)
 
6:30
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:35
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
8:25
Léta letí k andělům: Ladislav Hučko – řeckokatolický biskup (62)
 
8:50
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
9:40
Víra do kapsy: Eucharistie
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
10:15
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
11:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Hrdinové víry
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
13:10
Ars Vaticana
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
13:40
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
14:15
GOODwillBOY VI. (12)
 
14:55
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
15:40
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 !
16:25
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
18:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:40
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
19:20
Angola: katecheta Paulino
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Hrdinové víry
 !
20:00
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 P
21:45
Česká věda
 
22:05
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
22:35
Jak potkávat svět: s Petrem Bende a Pavlem Helanem (28)
 
0:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 1. díl
 
0:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.8.2017

 
6:05
Klapka s ...: Jaroslavem Kolčavou (80)
 
7:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 
7:40
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
7:45
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
8:15
GOODwillBOY VI. (12)
 
8:55
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
9:45
Exit 316: Zklamání (7)
 
10:05
Ohlédnutí za Krakovem: přivítání sv. otce, sobotní vigilie (5)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. ThLic. Jiří Koníček - sloužit Bohu, ne mamonu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Nobelova cena: Tajemná neutrina
 
13:40
Vodopády milosrdenství
 
14:15
Terra Santa news: 9. 8. 2017
 
14:40
Ve službě Šuárů
 !
15:10
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
15:40
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
16:50
Poslední enter
 
17:00
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 !
18:05
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:35
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
19:50
Z pokladů duše: P. ThLic. Jiří Koníček - sloužit Bohu, ne mamonu
 !
20:00
Tajemství divokého lesa
 
21:15
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
21:30
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 L
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
0:05
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
0:45
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.8.2017

 P
6:05
Evangelium: 19. neděle v mezidobí
 
6:15
Ve službě Šuárů
 
6:45
Ars Vaticana
 
7:00
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
7:40
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
8:50
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
9:10
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
9:50
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 19. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z baziliky Navštívení Panny Marie: Svatý Kopeček u Olomouce
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 P
11:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Když nás něco v Církvi rozčílí
 L
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Skryté poklady: Roman
 
13:40
Cesta k andělům: Andrea Kerestešová - herečka (72)
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
16:00
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 !
16:20
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
17:55
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 P !
18:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
19:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
19:15
Víra do kapsy: Eucharistie
 
19:30
Exit 316: Strach (8)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Když nás něco v Církvi rozčílí
 P !
20:00
Bůh v Krakově
 !
21:40
Slezská Lilie 2015: Glenn Kaiser Band (USA)
 
22:40
Ars Vaticana
 
22:50
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 14.8.2017

 
6:05
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (62)
 
7:10
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
7:20
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
8:20
Jmenuji se David Bibby
 
8:55
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
10:00
Exit 316: Strach (8)
 
10:20
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
11:50
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Trpící lidé
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Bůh v Krakově
 
13:50
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 !
14:40
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
16:00
Putování modrou planetou: Mexiko
 
16:35
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
16:55
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
17:45
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
18:05
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
18:25
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:40
Ars Vaticana
 
18:50
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
19:10
Už nikdy více Vidomegon
 
19:30
Terra Santa news: 9. 8. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Trpící lidé
 !
20:00
Život za život
 
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Rybářem SJ (38)
 
21:50
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
23:25
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.8.2017

 
6:05
Slezská Lilie 2015: Glenn Kaiser Band (USA)
 
7:00
Cesta k andělům: Andrea Kerestešová - herečka (72)
 
7:55
Pod lampou: Nobelova cena: Tajemná neutrina
 
9:25
Vodopády milosrdenství
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
11:25
Můj Bůh a Walter: Život z Krista
 
11:45
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
11:50
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:15
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:05
Ars Vaticana
 
13:15
Exit 316: Strach (8)
 
13:40
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
13:50
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
14:25
Kulatý stůl: Slušnost, respekt, etiketa
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jan Balík – Světové dny mládeže (44)
 
16:15
Kopeček plný oveček
 
17:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
17:55
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 P
18:35
Zpravodajské Noeviny: 15. 8. 2017 (885)
 L !
19:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
19:30
CSM Olomouc 2017 - Zahájení setkání: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
22:00
Slezská Lilie 2013: skupina F6
 
22:30
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
23:35
Terra Santa news: 9. 8. 2017
 
0:05
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.8.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 8. 2017 (885)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
7:40
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 L
8:15
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
8:30
CSM Olomouc 2017 - Dopolední program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L
10:25
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
11:00
CSM Olomouc 2017 - Mše svatá: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
12:30
Transport
 
13:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
14:40
Exit 316: Strach (8)
 L !
15:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:05
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
17:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 8. 2017 (885)
 
17:20
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 P
17:35
Terra Santa news: 16. 8. 2017
 
18:00
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
18:05
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 !
18:10
Sedm dní na hoře TÁBOR
 L
19:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
19:30
CSM Olomouc 2017 - Večerní program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
21:10
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
22:00
Slezská Lilie 2015: Glenn Kaiser Band (USA)
 
23:00
Noční univerzita: Johanna Šujanová - Porno je lež
 
0:05
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
0:25
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.8.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Mexiko
 
6:40
Terra Santa news: 16. 8. 2017
 
7:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
7:35
Hermie a Stanley na táboře
 L
8:15
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
8:30
Cestou čtvrtého krále
 
9:05
Koncert k 10. výročí založení Scholy brněnské mládeže
 L
10:30
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
11:00
CSM Olomouc 2017 - Mše svatá: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
12:25
Zpravodajské Noeviny: 15. 8. 2017 (885)
 
12:45
Muzikanti hrajte
 
13:15
Cesta k andělům: Andrea Kerestešová - herečka (72)
 
14:05
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 L !
15:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:05
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 
16:55
GOODwillBOY III.: Press (4)
 
17:30
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 P !
17:40
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
18:10
Sedm dní na hoře TÁBOR
 L
19:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
19:30
CSM Olomouc 2017 - Večerní program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 P !
21:40
V Kristu zapusťte kořeny
 
22:25
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
0:30
Cvrlikání: Lua (51)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.8.2017

 
6:05
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
6:20
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
7:55
Vezmi a čti: Červen 2017
 L
8:15
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
8:30
Křižovatka v Příchovicích
 L !
9:30
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
10:35
Slezská Lilie 2013: skupina Praque Cello Quartet
 
11:05
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 P
11:55
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ale on není bílý
 
12:35
Muzikál GEDEON
 
13:25
Ars Vaticana
 
13:40
Putování modrou planetou: Mexiko
 
14:15
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 L !
15:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:05
Staňte se solí
 
16:40
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
17:45
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
17:50
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
17:55
Guyanská Diana
 L
18:30
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L
19:00
CSM Olomouc 2017 - Večerní program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L !
20:00
CSM Olomouc 2017 - Mše svatá: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
21:25
Kopeček plný oveček
 
22:40
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
23:05
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
23:25
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.8.2017

 
6:05
Terra Santa news: 16. 8. 2017
 
6:30
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
6:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
7:15
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
7:20
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
7:50
Exit 316: Strach (8)
 L
8:15
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
8:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
9:00
CSM Olomouc 2017 - Dopolední program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
10:35
UNITED 2013: Jeden život
 L
11:00
CSM Olomouc 2017 - Mše svatá: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
12:30
Cvrlikání: Lua (51)
 
13:40
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
14:05
Poznáte je po ovoci
 L
15:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
16:00
Guyanská Diana
 L
16:30
CSM Olomouc 2017 - Svědectví: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
17:45
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (102)
 
17:50
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:00
Pole milosrdenství
 L
19:00
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L
20:00
CSM Olomouc 2017 - Vigilie: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
22:15
Papež František: Můj život
 
23:10
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
0:05
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.8.2017

 
6:15
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
7:20
Ars Vaticana
 
7:30
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
7:55
Česká věda
 L
8:15
Studio CSM Olomouc 2017: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L
9:00
CSM Olomouc 2017 - Dopolední program: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 L
10:00
CSM Olomouc 2017 - Mše svatá: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Papež František: Můj život
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:35
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
15:25
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
16:15
Bůh v Krakově
 
17:55
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
18:55
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 P
19:30
Exit 316: Odvaha (9)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 P
20:00
CSM Olomouc 2017 - Ohlédnutí: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
22:10
Slezská Lilie 2014: koncert Johna Schlitta
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů