Program televize Noe na pondělí 21.8.2017

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem a Vladislavem Františovými (60)
 
7:10
Skryté poklady: Christian
 
7:40
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
8:10
Outdoor Films s Martinou Prášilovou a Tomášem Malinou: Windsurfing je (pro nás) životní styl (51)
 
9:40
Česká věda
 
10:00
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
11:05
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
11:15
Předání proutěného řemesla
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
11:50
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 P
11:55
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
12:45
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
13:05
Slunce ve tváři
 
13:40
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
15:05
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Dotazy k přednášce Čeho jsme produktem?
 
16:00
Putování modrou planetou: Venezuela
 
16:40
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
16:55
Misionář pod sopkou
 
17:30
Naše peníze, jejich osud
 
18:25
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
18:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L !
19:00
Hlubinami vesmíru SPECIÁL, Zatmění slunce v USA 2017
 
21:05
Ars Vaticana
 
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
21:30
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
22:00
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
23:05
Terra Santa news: 16. 8. 2017
 
23:30
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 22.8.2017

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
7:00
44 let novickou
 
7:30
Pod lampou: Život a smrt na Everestu
 
9:30
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
9:45
Exit 316: Odvaha (9)
 
10:10
Muzikanti hrajte
 
10:40
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
11:50
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
13:05
Vezmi a čti: Červen 2017
 
13:25
Ars Vaticana
 
13:40
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
13:50
Královna a matka Chorvatů
 
14:40
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
16:00
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 
16:55
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
18:40
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
19:10
Collegium orientale
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 8. 2017 (886)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 !
20:00
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
21:05
Ale on není bílý
 
21:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 8. 2017 (886)
 
22:00
Cvrlikání: Tomáš Kočko a Orchestr (38)
 
23:10
Terra Santa news: 16. 8. 2017
 
23:35
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 23.8.2017

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Hejcmanem (50)
 
7:10
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
8:25
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Dotazy k přednášce Čeho jsme produktem?
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 22. 8. 2017 (886)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
11:50
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
13:10
Naše peníze, jejich osud
 
14:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 1. díl
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
15:00
Exit 316: Odvaha (9)
 
15:20
Soňa
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 8. 2017 (886)
 
16:00
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
16:15
Cvrlikání: Lua (51)
 
17:25
750 let Svinova
 
18:05
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
18:45
Missio magazín: červen 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 !
20:00
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (59)
 
21:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Molly Mattathil - sestra paulínka z Indie (11)
 !
21:35
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
22:45
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
0:00
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 24.8.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:45
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:50
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
9:15
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
10:10
Kulatý stůl: Dobrovolnictví
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
11:50
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Slezská Lilie 2014: koncert Johna Schlitta
 
13:15
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 
14:10
Zpravodajské Noeviny: 22. 8. 2017 (886)
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
15:35
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 P !
15:55
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 L !
16:30
UNITED 2017: Face2face s organizátory festivalu
 
17:05
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
17:30
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
17:35
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 P
17:45
Ars Vaticana
 L !
18:00
UNITED 2017: Zahájení festivalu United
 L !
20:45
UNITED 2017: koncert skupiny BLUETREE (UK)
 
22:15
Pod lampou: Zpověď top moderátorů
 
23:35
Jmenuji se David Bibby
 
0:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:55
Kdo chce kam ...
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 25.8.2017

 
6:05
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
6:20
Naše peníze, jejich osud
 
7:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
7:25
Dům ze skla?: Doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. (15)
 
8:30
Rok vína
 
8:55
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 
9:40
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 L !
10:00
UNITED 2017: dopolední program
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana
 L !
12:15
UNITED 2017: Face2face s kapelou Bluetree (UK)
 
12:50
Putování modrou planetou: Venezuela
 
13:30
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
14:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Molly Mattathil - sestra paulínka z Indie (11)
 L !
14:30
UNITED 2017: Face2face s kapelou Twelve24
 
15:05
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
16:10
Česká věda
 L !
16:30
UNITED 2017: Face2face s Janči Máhrikem a Michalem Apetauerem.
 
17:05
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
18:00
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
18:35
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
18:40
Hermie soutěží
 L !
19:00
UNITED 2017: Hlavní program
 L !
21:45
UNITED 2017: koncert skupiny TWELVE24 (UK)
 
23:10
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
23:35
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
23:50
Kulatý stůl: Charta 77 a křesťané
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 26.8.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Molly Mattathil - sestra paulínka z Indie (11)
 
6:20
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:25
Královna a matka Chorvatů
 
8:10
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
9:00
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 
9:05
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
9:35
Exit 316: Odvaha (9)
 L !
10:00
UNITED 2017: dopolední program
 
12:00
Angelus Domini
 L !
12:15
UNITED 2017: Face2face s Pavlem Šupolem
 
12:50
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
14:00
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 L !
14:30
UNITED 2017: Face2face s Pavlem Helanem a Envejem
 
15:00
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 P !
15:10
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
15:45
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 1. díl
 L !
16:30
UNITED 2017: Face2face s Janette Oubrechtovou a Michalem Apetauerem
 
17:05
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
17:10
Sedmihlásky: Pekla dolky (103)
 P !
17:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 L !
19:00
UNITED 2017: Hlavní program
 L !
21:45
UNITED 2017: koncert skupiny TGD (PL)
 
23:10
CSM Olomouc 2017 - Ohlédnutí: Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 27.8.2017

 P
6:05
Evangelium: 21. neděle v mezidobí
 
6:15
Noční univerzita: prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy (2. část)
 
7:15
Ars Vaticana
 
7:25
Cvrlikání: Z hecu (52)
 
8:35
Putování modrou planetou: Venezuela
 
9:15
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
9:45
Evangelium: 21. neděle v mezidobí
 P !
10:00
Mše svatá u Panny Marie ve skále: Spálov
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 P
11:50
Z pokladů duše: Tomáš Piler - Najdi si čas na rodinu
 L !
11:57
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:00
Muzikanti hrajte
 !
13:40
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
14:40
S NOACHem po Izraeli
 
15:10
Děti Haiti
 
15:25
Zapomenuté Čako
 !
15:50
Hlubinami vesmíru SPECIÁL, Zatmění slunce v USA 2017
 
17:55
Sedmihlásky: Na té lúce zelené (104)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a detektivní kancelář (31)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 
18:55
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 P
19:25
Exit 316: Závislost (10)
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Piler - Najdi si čas na rodinu
 !
20:00
Mobil
 
20:55
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
22:30
Ars Vaticana
 
22:40
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Děti Tsunami
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů